Tatry orienteering 2019pá 05.07.2019 13:52
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (16)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Assarsson ElisabethAvesta OK78:25137:053115:300:00
2Linehan JennaRed Roos82:31237:144119:45+4:15
3Dosedelova KlaraSKI-OB Sternberk86:10341:155127:25+11:55
4Jurčák TomášOB Vizovice96:49647:276144:16+28:46
5Žákovec JanKOMETA Kralovice91:57459:309151:27+35:57
6Herbst EmmaVäster?s SOK94:21558:488153:09+37:39
7Barčová DanaKOB Cingov Spisska Nova Ves141:15758:147199:29+83:59
8Rosiar OlegIndividuals/No club160:48881:4613242:34+127:04
9Sunikova DanaIndividuals/No club230:569140:5116371:47+256:17
 
Sopyanik TamaraHoroshevo-o-teamdisk121:3515
Janota VladislavFarmaceut Bratislavanest.35:272
György FarkasEgri Spartacus Tájékozódási Fudisk30:371
Kärkkäinen RitvaAvesta OKvzdal60:5110
Koroleva NataliaHoroshevo-o-teamnest.117:4414
Björnberg StinaVäster?s SOKvzdal65:1512
Barčová MonikaKOB Cingov Spisska Nova Vesnest.64:0211
 
 
 
M-10 (2)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Kutlvašr VladimírOOS Vrchlabi44:28116:16160:440:00
2Cormier BenceOrienteering Ottawa85:30234:502120:20+59:36
 
 
 
M-10R (14)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Herbst FelixVäster?s SOK30:29117:15147:440:00
2Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor38:44223:17662:01+14:17
3Lauenstein ErikANCO40:13321:56462:09+14:25
4Bultrowicz FranciszekKS Hades44:21422:27566:48+19:04
5Polák VlastimilOOS Vrchlabi52:24527:08779:32+31:48
6Kozlov DaniilHoroshevo-o-team60:39921:22382:01+34:17
7Kotula KrzysztofIndividuals/No club54:42630:04884:46+37:02
8Wohanka JakubOOS Vrchlabi63:141144:0010107:14+59:30
9Pikulík AdamIndividuals/No club57:15856:1711113:32+65:48
10Golab PawelIndividuals/No club55:46767:2812123:14+75:30
11Pecánek MatějTempo Praha60:491088:4013149:29+101:45
 
Gagné HenriRamblersnest.33:559
Gillet FélexiC.O.Li?ge17:362
Mudrak MatoušLuhačovice93:2312
 
 
 
M-12A (10)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Soshnikov DanilaHoroshevo-o-team47:37319:03166:400:00
2Nagy BenceGerecse Tájfutó Club45:14124:38469:52+3:12
3Juhlin LudvigVäster?s SOK46:27223:48370:15+3:35
4Takanen EetuVehkalahden Veikot55:13419:50275:03+8:23
5Zieliński TomaszKS Hades62:29626:50689:19+22:39
6Juhlin GustavVäster?s SOK61:34528:57790:31+23:51
7Doucha TomášStart Nachod69:40743:3110113:11+46:31
8Biro ArturBimahev83:17830:218113:38+46:58
 
Cserna LeventeGerecse Tájfutó Clubdisk31:549
Simonsson BotvidSundbybergs IK26:255
 
 
 
M-14A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Brosch OndřejIndividuals/No club65:42130:01595:430:00
2Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina78:45238:178117:02+21:19
3Said SamirHoroshevo-o-team87:59429:434117:42+21:59
4Bultrowicz TymoteuszKS Hades88:28530:146118:42+22:59
5Vedra TobiasKOS Tesla Brno85:56334:037119:59+24:16
6Palm ErikVäster?s SOK91:30628:562120:26+24:43
7Doucha MartinStart Nachod96:30729:133125:43+30:00
8Trepac AdamSlavia ZU Zilina105:52824:511130:43+35:00
9Janšo JakubKlub OB ATU Košice121:10938:519160:01+64:18
10Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare121:211048:4311170:04+74:21
 
Filimonov VasilyHoroshevo-o-teamvzdal73:3912
Sazonov KirillHoroshevo-o-teamnest.44:1610
Mudrak ŠimonLuhačovicevzdal
 
 
 
M-16A (14)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Chaloupský JakubOK 99 HK63:42126:25190:070:00
2Novota Lukáš MárioKlub OB ATU Košice65:53331:26297:19+7:12
3Roháč MartinKlub OB ATU Košice68:48433:163102:04+11:57
4Sláma RichardKlub OB ATU Košice65:08238:324103:40+13:33
5Petrilák MatoušOK Dobříš76:44538:335115:17+25:10
6Kubík MaximiliánTJ Rapid Bratislava81:11649:308130:41+40:34
7Sobotka RadimOrientační sporty Písek103:21759:0710162:28+72:21
8Cserna András MátéGerecse Tájfutó Club112:18860:3711172:55+82:48
9Vanspauwen AntoineHermathenae Orientation SPA171:12955:329226:44+136:37
 
Pravňan VratkoSlovenský zväz rádioamatérovnest.62:4912
Budiský MatejSlovenský zväz rádioamatérovnest.67:5313
Nosáľ MichalSlovenský zväz rádioamatérovnest.39:476
Willemsens JonasHermathenae Orientation SPAvzdal79:3114
Jurčík TomášSlovenský zväz rádioamatérovnest.40:327
 
 
 
M-18A (7)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Gillet JustinC.O.Li?ge103:36137:562141:320:00
2Oravec MatúšKlub OB Martin115:41245:553161:36+20:04
3Vanspauwen SimonHermathenae Orientation SPA141:01376:316217:32+76:00
 
Dosedel StepanSKI-OB Sternberkdisk90:547
Knor MartinKlub OB Martindisk35:311
Postulka LukasSKI-OB Sternberkdisk54:265
Tachezy JanOK Dobříš51:584
 
 
 
M-20A (4)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Kaario ArttuSuunta Jyväskylä109:52248:382158:300:00
2Bloor MaxInterlopers101:22162:123163:34+5:04
 
Ondrejka TomasSlavia ZU Zilinanest.48:341
Poroshin AlexanderHoroshevo-o-teamnest.62:144
 
 
 
M21-B (24)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Makovský KubaKOB Tretra Praha (CZE)72:03130:121102:150:00
2Pachnik WojciechUKS Orientpark Iwiny73:23237:144110:37+8:22
3Doucha JiříStart Nachod76:55341:517118:46+16:31
4Horniak JurajKOBRA Bratislava84:21440:125124:33+22:18
5Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves90:52737:103128:02+25:47
6Nazarov AndreyHoroshevo-o-team92:001036:492128:49+26:34
7Uhlíř MarekSK Praga90:24642:328132:56+30:41
8Nitsch KarelVSK CVUT FS Praha91:44944:1912136:03+33:48
9Filipiak MateuszKS Hades93:581143:139137:11+34:56
10Panovec JanSK Pohjantähti84:44552:4819137:32+35:17
11Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves91:23852:1918143:42+41:27
12Postulka TomasSKI-OB Sternberk100:211249:2914149:50+47:35
13Vríčan PeterSlavia ZU Zilina113:261449:5816163:24+61:09
14Maly JakubNeregistrovani ZOO112:111359:3021171:41+69:26
15Janušauskas PauliusAzuolas128:131653:4520181:58+79:43
16Olsson RobinAvesta OK151:021749:4715200:49+98:34
17Šoltés BorisKOB Cingov Spisska Nova Ves121:041589:3523210:39+108:24
18Šunda MarekUSK Praha188:301862:1522250:45+148:30
 
Bartosz DavidTJ TŽ Třinecnest.52:1117
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bynest.45:4413
Hierweg KarolKOBRA Bratislavanest.44:0311
Chizhov ValentinHoroshevo-o-teamnest.43:4710
Sukhov ArtemHoroshevo-o-teamnest.40:336
Jergus JanBay Area Orienteering Clubdisk95:4724
 
 
 
M21-D (9)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Bohuš PeterFarmaceut Bratislava71:54130:341102:280:00
2Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava72:41333:022105:43+3:15
3Mazur MikhailoKyivska Rus72:58433:273106:25+3:57
4Kavan TomasKOS Tesla Brno72:07242:234114:30+12:02
5Ódor ZoltánGerecse Tájfutó Club77:05644:205121:25+18:57
6Bečvář PetrOrientační sporty Písek74:51548:376123:28+21:00
7Ivanko ŠtefanKlub OB ATU Košice96:38761:448158:22+55:54
8Nagy ViktorGerecse Tájfutó Club112:30852:177164:47+62:19
 
Karlik JanKOS Tesla Brnonest.disk
 
 
 
M21-E (24)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Schuster MarekSeverka Šumperk89:38140:323130:100:00
2Krajčík MichalKlub OB ATU Košice102:03538:241140:27+10:17
3Kobr Tomáš#zaorgáč101:09445:086146:17+16:07
4Krajca TomasRed Roos100:42345:567146:38+16:28
5Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.106:30744:125150:42+20:32
6Melecký MartinOrientační běh Opava104:22647:409152:02+21:52
7Thoř TomášOOB TJ Turnov107:08846:128153:20+23:10
8Kaario OttoHelsingin Suunnistajat114:231039:322153:55+23:45
9Staisiunas ViktorasAzuolas120:341143:034163:37+33:27
10Poklop MartinSlavia ZU Zilina96:41267:0820163:49+33:39
11Mušinský TomášKlub OB ATU Košice113:38952:2012165:58+35:48
12Gloncak PeterFarmaceut Bratislava129:171448:2410177:41+47:31
13Mihályi FerencHungarian Deaf Sport Federatio130:071555:3214185:39+55:29
14Gailis AndrisAuseklis IK127:391358:5117186:30+56:20
15Tysz AdamKlub OB ATU Košice138:531653:5113192:44+62:34
16Mikluš MariánTJ Rapid Bratislava141:141761:1518202:29+72:19
17Jankowiak PawełIndividuals/No club123:141285:2223208:36+78:26
18Ptáček PavelBETA URSUS Rosice146:221963:5019210:12+80:02
19Bojtor SzabolcsHungarian Deaf Sport Federatio174:572057:0916232:06+101:56
 
Galicz KarolBKS Wataha Warszawa144:4418nest.
Howlett NoahLakeland Orienteering Clubdisk56:5815
Cienciala JanTJ TŽ Třinecvzdal69:4122
Wojarski MichałIndividuals/No clubdisk68:4121
Kubina FilipŠK Sandbergdisk52:0311
 
 
 
M35-A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Porubský JúliusŠK Triturus Nitra103:04450:082153:120:00
2Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE98:41161:116159:52+6:40
3Cote-Jacques PhilippeAccro O Sport102:38358:054160:43+7:31
4Brosch PetrIndividuals/No club111:51649:491161:40+8:28
5Mihalič JurajKlub OB ATU Košice101:30277:0511178:35+25:23
6Nazaranka VitaliTurlan KSO107:06571:5010178:56+25:44
7Prosolkov ValeriiOK Azimuts122:331059:445182:17+29:05
8Boros ImreHungarian Deaf Sport Federatio115:38769:537185:31+32:19
9Schwartz TobiasBerliner TSC119:56971:148191:10+37:58
10Schütz BennoESV Lok Berlin-Schöneweide116:29879:1912195:48+42:36
11Videcky JanKlub vytrvalostních sportů Šum132:061190:1413222:20+69:08
 
Ježowicz RomanŽižkovský Tygřidisk57:283
Gagné Jean-francoisRamblersdisk71:179
 
 
 
M40-A (11)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1San'kin AleksandrKyivska Rus74:50133:472108:370:00
2Polák VlastimilOOS Vrchlabi80:36229:341110:10+1:33
3Wohanka PetrOOS Vrchlabi83:22345:557129:17+20:40
4Herbst JohanVäster?s SOK97:18435:573133:15+24:38
5Vanspauwen FrankHermathenae Orientation SPA110:50637:434148:33+39:56
6Willemsens StephaneHermathenae Orientation SPA101:40547:409149:20+40:43
7Gillet QuentinC.O.Li?ge111:49742:325154:21+45:44
8Ciszek MarcinWKS Śląsk121:22846:528168:14+59:37
9Kutlvašr RudaOOS Vrchlabi123:29959:3610183:05+74:28
10Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica156:241042:346198:58+90:21
 
Fiala JanOK Dobříšdisk86:3011
 
 
 
M45-A (27)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Wittberger GeorgFSPV Erste Bank60:51331:17292:080:00
2Horký JanIndividuals/No club60:18232:16392:34+0:26
3Vedra DavidKOS Tesla Brno58:14136:47695:01+2:53
4Nowak RemigiuszKS Hades63:54437:037100:57+8:49
5Hartman JanneVaajakosken Terä71:39729:461101:25+9:17
6Relu TamasSport Club SPRIA Baia Sprie66:58538:209105:18+13:10
7Sadílek MartinOB Vizovice68:15643:3311111:48+19:40
8Juhlin MartinVäster?s SOK76:43935:095111:52+19:44
9Boranek PetrBoran team78:191134:414113:00+20:52
10Chaloupský DavidOK 99 HK76:39843:2610120:05+27:57
11Blidefalk PatrikOK Södertörn77:161048:4915126:05+33:57
12Söderlund NiklasAvesta OK96:141537:558134:09+42:01
13Froelicher VincentTout Azimut Fameck95:271444:1212139:39+47:31
14Björnberg DanielVäster?s SOK86:241253:3818140:02+47:54
15Cserna AndrásBudakalászi Sport Klub98:381744:5013143:28+51:20
16Fišar MiroslavKOMETA Kralovice90:371356:3219147:09+55:01
17Blazek PetrSOS Jindřichův Hradec99:581848:4114148:39+56:31
18Filipiak MarekKS Hades103:042049:1216152:16+60:08
19Mikoska EmanSKI-OB Sternberk97:001666:4023163:40+71:32
20Valiquette MartinRamblers101:141962:2821163:42+71:34
21Vajduliak JurajOB Tvrdošín105:482160:1420166:02+73:54
22Lindgren DavidVäster?s SOK159:082464:0622223:14+131:06
23Nechuta MilanUNITOP Zdar nad Sazavou157:442372:3124230:15+138:07
24Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky145:202288:3026233:50+141:42
 
Postulka ZdenekSKI-OB Sternberknest.53:2717
Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovicedisk81:2725
Trepáč IvanSlavia ZU Zilinadisk113:5927
 
 
 
M50-A (24)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Hlushenkov VitaliiO-club, Kyiv66:59132:26199:250:00
2Palm RobertVäster?s SOK69:10243:447112:54+13:29
3Pataki GaborPécsi Vasutas SK79:47337:163117:03+17:38
4Vydra IvanOK Chrastava81:09639:574121:06+21:41
5Howlett NickLakeland Orienteering Club87:391035:182122:57+23:32
6Novota MikulášKlub OB ATU Košice80:52443:036123:55+24:30
7Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves80:59545:558126:54+27:29
8Jurčík PeterSlovenský zväz rádioamatérov84:33747:0811131:41+32:16
9Larsson MagnusVäster?s SOK84:42849:2314134:05+34:40
10Zieliński PawełKS Hades92:121149:2515141:37+42:12
11Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves99:401346:5310146:33+47:08
12Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves93:391255:0416148:43+49:18
13Stefan DanielC.S. BABARUNCA102:571448:3613151:33+52:08
14Ojalainen JormaSK Vuoksi115:011742:285157:29+58:04
15Drągowski MarekOK!Sport111:301657:5218169:22+69:57
16Skeppling MattiasOK Södertörn108:361562:1820170:54+71:29
17Kober MichalIndividuals/No club119:351860:1619179:51+80:26
18Huijsers EricHammarby IF OF135:071946:069181:13+81:48
19Konstanciak AndrzejOK!Sport143:272147:5412191:21+91:56
20Schenk RóbertTJ Rapid Bratislava141:502063:3421205:24+105:59
21Petrilák MiroslavOK Dobříš171:202279:4122251:01+151:36
 
Cormier AlainOrienteering Ottawanest.82:3923
Ahlström NiclasVäster?s SOKvzdal55:2717
Mudrak StanislavLuhačovice86:079
 
 
 
M55-A (18)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Niessner PiotrWKS Wawel Kraków77:52139:264117:180:00
2Gailis AinarsAuseklis IK83:16244:036127:19+10:01
3Wojarski KrzysztofBielsko-Biala O-Team98:26733:011131:27+14:09
4Takács CsabaKlub OB ATU Košice90:13444:117134:24+17:06
5Janšo KarolKlub OB ATU Košice95:49645:089140:57+23:39
6Dosedel EmilSKI-OB Sternberk93:42549:2912143:11+25:53
7Bloor RobertInterlopers100:42944:298145:11+27:53
8Blomqvist ChristerRembo Idrottsklubb100:18847:1711147:35+30:17
9Theander JörgenHaninge SOK101:501047:0410148:54+31:36
10Östlund RobertSäterbygdens OK116:231238:492155:12+37:54
11Rybár DušanTJ Rapid Bratislava130:011359:5013189:51+72:33
12Hurta VladimírSK Praga160:471466:4914227:36+110:18
 
Kebis PavolPezinoknest.71:3016
György FilóKOB Kysak86:183nest.
Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By102:0111disk
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Byvzdal43:515
Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Vesnest.38:533
Simonsson AnsgarSundbybergs IK68:5315
 
 
 
M60-A (11)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Nyberg StefanAvesta OK66:27129:47196:140:00
2Trydzenski HenadziPeleng-Vimpel84:35333:382118:13+21:59
3Costan GrigorSport Club NORD Baia Mare83:40263:4211147:22+51:08
4Solovev MikhailPionerSK103:24445:495149:13+52:59
5Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava108:17646:476155:04+58:50
6Fekiač st JozefŠK VAZKA Bratislava112:43745:104157:53+61:39
7Krsak KarelOB Vizovice114:29846:547161:23+65:09
8Hegedus AbelBimahev106:24562:1110168:35+72:21
9Formanko DušanTJ Rapid Bratislava138:10954:348192:44+96:30
 
Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SEdisk60:359
Krajča PavelIndividuals/No clubdisk42:333
 
 
 
M65-A (5)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Jaros VladimirKOB Dobrichovice71:43238:121109:550:00
2Lundgren LennartAvesta OK80:14450:552131:09+21:14
3Zeman LudvíkSKOB Frýdek-Místek70:13162:255132:38+22:43
4Weiszer EduardKlub OB ATU Košice82:35551:413134:16+24:21
5Zacharovský IvanKlub OB Martin74:11360:154134:26+24:31
 
 
 
M70-A (2)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Eriksson ÖstenAvesta OK75:48146:581122:460:00
2Dvorak VlastimilBanik Ostrava125:04259:252184:29+61:43
 
 
 
N (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Sadílková IvaOB Vizovice46:57132:07179:040:00
2Musiał AnnaIndividuals/No club48:21244:41493:02+13:58
3Máčajová EditaŠK Sandberg54:30447:256101:55+22:51
4Porubská AndreaŠK Triturus Nitra65:53836:222102:15+23:11
5Bargiel BeataOK!Sport59:46648:367108:22+29:18
6Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice63:06747:065110:12+31:08
7Tünde ÓdornéGerecse Tájfutó Club53:23358:018111:24+32:20
8Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel76:19942:523119:11+40:07
9Sebesta PetrOB Vizovice56:41563:449120:25+41:21
10Jergusova AdrianaBay Area Orienteering Club123:111072:4610195:57+116:53
 
Peneder ManuelaFSPV Erste Banknest.124:4611
Mazáková AnnaŠK Sandbergvzdal
 
 
 
Open L (7)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Miháczi ZoltánTipo Orienteering Club129:49156:391186:280:00
2Mazák JánŠK Sandberg171:073109:554281:02+94:34
 
Kaminger IngridOrienteering Klosterneuburgnest.disk
Holper AntóniaTipo Orienteering Clubvzdal80:333
Lang KarlOrienteering Klosterneuburgnest.60:112
Přibyl IvanIndividuals/No club147:432
Karachev AleksandrIndividuals/No clubdisk
 
 
 
Open S (10)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Andersson KarinVäster?s SOK87:30131:141118:440:00
2Drągowski PawełOK!Sport133:33363:012196:34+77:50
3Filipiak AgnieszkaKS Hades153:46665:243219:10+100:26
 
Beadnell MollyAvesta OKdisk84:255
Lövgren JimmyAvesta OKdisk85:556
Skern TimNF Wien136:084vzdal
Konrad RitaGerecse Tájfutó Clubdisk78:154
Blixt MichaelAvesta OKdiskvzdal
Horká SoňaIndividuals/No club150:395nest.
Cech PremyslNeregistrovani ZOO115:372
 
 
 
W-10 (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Gelnerová MarkétaKOMETA Kralovice24:06118:15442:210:00
2Herbst FridaVäster?s SOK35:32217:58353:30+11:09
3Takanen TiituVehkalahden Veikot44:37416:24261:01+18:40
4Hanáková AnetaKOMETA Kralovice49:22614:14163:36+21:15
5Štěpánková AnnaSKOB Kobra Vsetín47:30522:25869:55+27:34
6Broschová AlžbětaIndividuals/No club40:01331:541171:55+29:34
7Skern AnnaNF Wien54:24720:27774:51+32:30
8Skern SelinaNF Wien58:40931:251090:05+47:44
9Straková KateřinaOK Chrastava64:431041:3312106:16+63:55
10Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves57:12850:1613107:28+65:07
11Tkacheva PolinaHoroshevo-o-team96:291219:016115:30+73:09
12Wohanková MichaelaOOS Vrchlabi93:421124:129117:54+75:33
 
Schwarzová KatarínaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bydisk18:395
 
 
 
W-10R (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Juhlin KlaraVäster?s SOK38:30121:16259:460:00
2Fialová KristýnaOK Dobříš47:38518:41166:19+6:33
3Zeman AnnabelKOB Dobrichovice43:58225:55469:53+10:07
4Štěpánková AdélaSKOB Kobra Vsetín47:37426:01573:38+13:52
5Linehan MartaRed Roos47:27327:48875:15+15:29
6Poláková GabrielaOOS Vrchlabi52:09627:42779:51+20:05
7Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor54:36726:39681:15+21:29
8Abashkina AnnaHoroshevo-o-team70:551029:259100:20+40:34
9Kutlvašrová MartaOOS Vrchlabi63:12943:5510107:07+47:21
10Němcová RozaTempo Praha60:36887:5611148:32+88:46
11Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club107:301188:5512196:25+136:39
 
Nováková EmaIndividuals/No clubnest.22:103
 
 
 
W-12A (10)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Jurčíková NinaSlavia ZU Zilina51:27132:04583:310:00
2Palm ElinVäster?s SOK58:33228:31387:04+3:33
3Kutlvašrová PavlaOOS Vrchlabi60:12430:42490:54+7:23
4Fialová KateřinaOK Dobříš66:46628:10294:56+11:25
5Nowak ZofiaKS Hades63:03546:348109:37+26:06
6Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš74:48838:086112:56+29:25
7Lauenstein WilmaANCO98:431026:301125:13+41:42
8Björnberg LovisaVäster?s SOK87:17938:267125:43+42:12
 
Bodurka DenisaKOMETA Kralovice58:563nest.
Kropáčová ZuzanaKOMETA Kralovice70:407nest.
 
 
 
W-14A (14)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Niessner PolaWKS Wawel Kraków86:21230:095116:300:00
2Blazkova VercaSOS Jindřichův Hradec93:57425:491119:46+3:16
3Ciszek KatarzynaMKS MOS Wrocław93:22327:483121:10+4:40
4Mihaličová SimonaKlub OB ATU Košice85:12136:577122:09+5:39
5Gillet MarieC.O.Li?ge97:18526:322123:50+7:20
6Björnberg ElviraVäster?s SOK106:40728:174134:57+18:27
7Gelnerová AnnaKOMETA Kralovice101:24642:089143:32+27:02
8Staiši?nait? EmilijaAzuolas119:57841:468161:43+45:13
9Roučková KarolínaKOMETA Kralovice149:09948:3412197:43+81:13
10Vlachová AdélaKOMETA Kralovice178:341044:2010222:54+106:24
11Fišarová AdélaKOMETA Kralovice190:321146:5911237:31+121:01
 
Buršíková MartinaTJ Rapid Bratislavanest.56:2114
Ódor LauraGerecse Tájfutó Clubdisk35:146
Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bydisk49:4613
 
 
 
W-16A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Filipová PetronelaKlub OB ATU Košice85:55235:432121:380:00
2Koberová KateřinaIndividuals/No club103:23633:551137:18+15:40
3Filipiak AdriannaKS Hades93:22548:223141:44+20:06
4Norberg LivAvesta OK83:36158:246142:00+20:22
5Fišarová EliškaKOMETA Kralovice89:12457:485147:00+25:22
6Porubská LenkaŠK Triturus Nitra117:46951:394169:25+47:47
7Velgosová MiroslavaKlub OB ATU Košice112:24859:087171:32+49:54
8Počtová KláraOrientační sporty Písek111:45771:1011182:55+61:17
9Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina86:153102:3613188:51+67:13
10Nowak MariaKS Hades141:141064:399205:53+84:15
 
Lindgren KristinaVäster?s SOKvzdal60:358
Gotovskaya AnnaHoroshevo-o-teamvzdal69:1710
Hartman SanniSuunta Jyväskylänest.75:4012
 
 
 
W-18A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Blazkova KatkaSOS Jindřichův Hradec68:11130:26198:370:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin69:54231:412101:35+2:58
3Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno70:42333:483104:30+5:53
4Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK87:47435:414123:28+24:51
5Kosová TerezaOK 99 HK88:17540:137128:30+29:53
6Matějková BarboraSportcentrum Jicin95:42739:255135:07+36:30
7Ivanková SandraKlub OB ATU Košice93:59644:128138:11+39:34
8Larsson IdaVäster?s SOK98:47839:596138:46+40:09
9Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš102:18966:2311168:41+70:04
10Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek136:441066:0610202:50+104:13
 
Willemsens EmmaHermathenae Orientation SPAdisk62:449
Hartman HennaSuunta Jyväskylävzdal73:4513
Velgosová MichaelaKlub OB ATU Košicenest.71:3012
 
 
 
W-20A (4)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Špringlová KamilaKOS Tesla Brno71:17134:521106:090:00
2Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice87:00249:554136:55+30:46
3Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK99:02339:032138:05+31:56
4Roháčová ViktóriaKlub OB ATU Košice149:56449:313199:27+93:18
 
 
 
W21-B (16)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Tihonová HanaKOB Tretra Praha (CZE)73:57132:481106:450:00
2Cechova LenkaNeregistrovani ZOO82:46341:332124:19+17:34
3Pavlíková BarboraKOB Kysak95:11648:465143:57+37:12
4Kršáková VeronikaOB Vizovice102:22745:313147:53+41:08
5Leijon AinoAvesta OK84:10464:5313149:03+42:18
6Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín89:10563:2012152:30+45:45
7Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina109:20854:478164:07+57:22
8Makovská JarmilaKOB Tretra Praha (CZE)123:28952:136175:41+68:56
9Knorová TeréziaKlub OB Martin147:191062:4810210:07+103:22
10Nazaranka NadzeyaTurlan KSO151:391162:5111214:30+107:45
11Nováčková AnnaOK Dobříš155:431282:4914238:32+131:47
 
Nemcová ErikaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bynest.57:359
Schütz PetulaESV Lok Berlin-Schöneweidevzdaldisk
Zeman KlaraKOB Dobrichovicevzdal54:237
Trukhina YuliaHoroshevo-o-teamvzdal45:594
Farkašová EvaKOB Cingov Spisska Nova Ves77:272
 
 
 
W21-E (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Odehnalová Tereza#BPDL team88:20334:091122:290:00
2Fedoseeva AnnaIndividuals/No club80:13143:004123:13+0:44
3Opálková MartinaBETA URSUS Rosice87:39242:153129:54+7:25
4Pachnik MałgorzataUKS Orientpark Iwiny89:20446:505136:10+13:41
5Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno100:20640:592141:19+18:50
6Odehnalová Klára#BPDL team100:16549:468150:02+27:33
7Fell RonjaBerliner TSC104:41949:437154:24+31:55
8Plakhotnik ViktoriaKyivska Rus104:13855:0610159:19+36:50
9Thořová MarkétaOOB TJ Turnov121:501050:489172:38+50:09
10Kotrlová KatarínaŠK Sandberg102:45776:1912179:04+56:35
11Hanáková MagdaKOMETA Kralovice134:091247:196181:28+58:59
12Huang YichingMoxina OK125:261166:2411191:50+69:21
 
 
 
W35-A (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Lauenstein LuciaANCO71:31142:063113:370:00
2Jiřištová ZuzanaŽižkovský Tygři80:59234:541115:53+2:16
3Kutlvašrová VladimíraOOS Vrchlabi83:47440:092123:56+10:19
4Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By81:38355:586137:36+23:59
5Briunina ViktoriiaOK Azimuts93:23558:368151:59+38:22
6Fialova JanaOK Dobříš108:32657:227165:54+52:17
7Zbroja-Nowak JustynaKS Hades112:29754:375167:06+53:29
8Marko ValériaKlub OB ATU Košice117:56850:394168:35+54:58
9Good LudmilaIndividuals/No club119:36967:5710187:33+73:56
10Chuang PeichiMoxina OK150:121086:0911236:21+122:44
 
Poláková LucieOOS Vrchlabidisk90:2912
Kučerková RomanaTJ Stadion Novy Bor62:199
 
 
 
W40-A (16)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Palm EvaVäster?s SOK82:38134:352117:130:00
2Pekkala SiniEspoon Suunta88:38330:241119:02+1:49
3Městková LucieTempo Praha89:58439:093129:07+11:54
4Svobodova JitkaBoran team86:37246:226132:59+15:46
5Skern MarinaNF Wien96:00543:584139:58+22:45
6Bultrowicz AgnieszkaKS Hades106:411043:584150:39+33:26
7Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava102:44953:108155:54+38:41
8Cormier KrisztinaOrienteering Ottawa101:00759:389160:38+43:25
9Vanspauwen-Piqueray Marie-Agn?sHermathenae Orientation SPA102:18873:4613176:04+58:51
10Bastin FlorenceC.O.Li?ge100:52678:4114179:33+62:20
11Petriláková PetraOK Dobříš118:531260:5810179:51+62:38
12Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava112:141173:0312185:17+68:04
13Willemsens-winthagen RachelHermathenae Orientation SPA122:291369:2211191:51+74:38
 
Wohanková KateřinaOOS Vrchlabidisk102:4215
Vacíková JanaTempo Prahadiskdisk
Lindgren AnnaVäster?s SOKvzdal51:047
 
 
 
W45-A (11)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Chaloupská PavlínaOK 99 HK77:05132:291109:340:00
2Broschová LucieIndividuals/No club96:21232:542129:15+19:41
3Knorová MartinaKlub OB Martin111:58348:226160:20+50:46
4Hartman PaulaSuunta Jyväskylä119:22445:085164:30+54:56
5Sadílková LenkaOB Vizovice126:30542:073168:37+59:03
6Hanáková MartaKOMETA Kralovice140:09670:459210:54+101:20
7Mikoskova IvetaSKI-OB Sternberk156:50874:4610231:36+122:02
8Trepacova EvaSlavia ZU Zilina146:437101:1211247:55+138:21
9Douchová JaroslavaStart Nachod236:07966:088302:15+192:41
 
Kaario KatjaSuunta Jyväskylänest.44:184
Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Vesdisk49:587
 
 
 
W50-A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Hubáčková DagmarLuhačovice73:04133:402106:440:00
2Gunnarsson IngerVäster?s SOK98:01333:351131:36+24:52
3Koberová LenkaIndividuals/No club95:27240:253135:52+29:08
4Stefan CristinaC.S. BABARUNCA105:33443:164148:49+42:05
5Nechutova AlenaUNITOP Zdar nad Sazavou124:38552:496177:27+70:43
6Liljefors LenaAvesta OK133:07857:307190:37+83:53
7Elmertoft ElisabetNorbergs Orienteringsklubb129:20766:4810196:08+89:24
8Lövgren Anna-KarinAvesta OK191:36965:209256:56+150:12
 
Larsson CatarinaVäster?s SOK126:096disk
Hooper HelenLakeland Orienteering Clubdisk91:1311
Blomqvist GunillaRembo Idrottsklubbvzdal59:488
Postulkova MiladaSKI-OB Sternberknest.127:4012
Westström CeciliaSundbybergs IK47:445
 
 
 
W55-A (6)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Vavrysová IvaLuhačovice53:27128:45182:120:00
2Rylander GunillaStora Tuna OK65:22234:592100:21+18:09
3Syslová IvaOOB Trebic85:12437:263122:38+40:26
4Davi JanaKlub OB Martin78:34357:454136:19+54:07
5Ježková ReginaSK Praga109:44566:255176:09+93:57
 
Kebisova BibaPezinoknest.103:366
 
 
 
W60-A (6)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Stackeová AnnaLuhačovice66:24142:032108:270:00
2Soloveva ElenaPionerSK91:13238:141129:27+21:00
3Maľarová AngelaKlub OB ATU Košice107:46453:034160:49+52:22
4Biró AlettaBimahev105:03360:085165:11+56:44
5Fekiačová MáriaŠK VAZKA Bratislava112:14566:396178:53+70:26
 
Rudh TittiAvesta OKdisk42:113