Tatry orienteering 2019so 06.07.2019 17:11
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (16)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Assarsson ElisabethAvesta OK78:25137:05349:58824:573190:250:00
2Linehan JennaRed Roos82:31237:14447:02527:005193:47+3:22
3Dosedelova KlaraSKI-OB Sternberk86:10341:15545:41426:474199:53+9:28
4Žákovec JanKOMETA Kralovice91:57459:30941:13323:522216:32+26:07
5Jurčák TomášOB Vizovice96:49647:27653:241030:497228:29+38:04
6Herbst EmmaVäster?s SOK94:21558:48852:29929:596235:37+45:12
7Barčová DanaKOB Cingov Spisska Nova Ves141:15758:14767:431334:189301:30+111:05
8Rosiar OlegIndividuals/No club160:48881:461348:35732:138323:22+132:57
9Sunikova DanaIndividuals/No club230:569140:5116104:121452:0413528:03+337:38
 
Sopyanik TamaraHoroshevo-o-teamdisk121:3515128:201661:0315
Janota VladislavFarmaceut Bratislavanest.35:27234:17122:181
György FarkasEgri Spartacus Tájékozódási Fudisk30:37136:162nest.
Kärkkäinen RitvaAvesta OKvzdal60:511048:24642:5211
Koroleva NataliaHoroshevo-o-teamnest.117:4414122:231553:0414
Björnberg StinaVäster?s SOKvzdal65:151256:081236:0710
Barčová MonikaKOB Cingov Spisska Nova Vesnest.64:021156:031145:4912
 
 
 
M-10 (3)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Kutlvašr VladimírOOS Vrchlabi44:28116:16120:02113:43194:290:00
 
Cormier BenceOrienteering Ottawa85:30234:502
Hradil MichalTJ Hostivice29:452
 
 
 
M-10R (16)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Herbst FelixVäster?s SOK30:29117:15118:56117:14483:540:00
2Lauenstein ErikANCO40:13321:56421:03216:573100:09+16:15
3Bultrowicz FranciszekKS Hades44:21422:27523:03417:575107:48+23:54
4Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor38:44223:17632:58715:121110:11+26:17
5Kozlov DaniilHoroshevo-o-team60:39921:22325:00516:202123:21+39:27
6Polák VlastimilOOS Vrchlabi52:24527:08737:21933:078150:00+66:06
7Wohanka JakubOOS Vrchlabi63:141144:001041:311133:379182:22+98:28
8Kotula KrzysztofIndividuals/No club54:42630:04834:34865:0015184:20+100:26
9Pikulík AdamIndividuals/No club57:15856:171140:131059:5013213:35+129:41
10Pecánek MatějTempo Praha60:491088:401359:181233:037241:50+157:56
11Golab PawelIndividuals/No club55:46767:281270:491364:3314258:36+174:42
 
Gillet FélexiC.O.Li?ge17:362nest.22:416
Gagné HenriRamblersnest.33:55933:5110
Mudrak MatoušLuhačovice93:231226:016
Ben Peretz DavidKlub OB ATU Košicenest.44:2912
Halás GregorKlub OB ATU Košice22:52343:1611
 
 
 
M-12A (11)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Soshnikov DanilaHoroshevo-o-team47:37319:03132:14113:121112:060:00
2Nagy BenceGerecse Tájfutó Club45:14124:38436:00318:366124:28+12:22
3Juhlin LudvigVäster?s SOK46:27223:48339:27416:522126:34+14:28
4Takanen EetuVehkalahden Veikot55:13419:50242:18618:113135:32+23:26
5Juhlin GustavVäster?s SOK61:34528:57755:34930:2111176:26+64:20
6Doucha TomášStart Nachod69:40743:311049:19822:1310184:43+72:37
7Zieliński TomaszKS Hades62:29626:50680:231121:319191:13+79:07
8Biro ArturBimahev83:17830:21862:561019:487196:22+84:16
 
Cserna LeventeGerecse Tájfutó Clubdisk31:54942:13520:418
Simonsson BotvidSundbybergs IK26:25547:51718:134
Volkov MaksymSlavia ZU Zilina32:34218:205
 
 
 
M-14A (14)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Brosch OndřejIndividuals/No club65:42130:01530:16316:533142:520:00
2Said SamirHoroshevo-o-team87:59429:43430:50615:552164:27+21:35
3Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina78:45238:17830:49517:264165:17+22:25
4Bultrowicz TymoteuszKS Hades88:28530:14629:52218:245166:58+24:06
5Vedra TobiasKOS Tesla Brno85:56334:03730:37419:217169:57+27:05
6Trepac AdamSlavia ZU Zilina105:52824:51124:34115:271170:44+27:52
7Doucha MartinStart Nachod96:30729:13333:35718:506178:08+35:16
8Palm ErikVäster?s SOK91:30628:56236:54826:1911183:39+40:47
9Janšo JakubKlub OB ATU Košice121:10938:51945:381020:188225:57+83:05
10Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare121:211048:431170:041222:2610262:34+119:42
 
Filimonov VasilyHoroshevo-o-teamvzdal73:391272:481433:1412
Sazonov KirillHoroshevo-o-teamnest.44:161041:29920:249
Mudrak ŠimonLuhačovicevzdal49:4811
Hradil MartinTJ Hostivice72:4613
 
 
 
M-16A (14)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Chaloupský JakubOK 99 HK63:42126:25127:42114:421132:310:00
2Roháč MartinKlub OB ATU Košice68:48433:16334:19316:242152:47+20:16
3Sláma RichardKlub OB ATU Košice65:08238:32438:08618:225160:10+27:39
4Kubík MaximiliánTJ Rapid Bratislava81:11649:30837:29517:094185:19+52:48
5Sobotka RadimOrientační sporty Písek103:21759:071040:47823:169226:31+94:00
6Cserna András MátéGerecse Tájfutó Club112:18860:371145:58926:2512245:18+112:47
7Vanspauwen AntoineHermathenae Orientation SPA171:12955:32940:34726:1910293:37+161:06
 
Budiský MatejSlovenský zväz rádioamatérovnest.67:531348:1612disk
Pravňan VratkoSlovenský zväz rádioamatérovnest.62:491273:271326:2111
Nosáľ MichalSlovenský zväz rádioamatérovnest.39:47646:451021:097
Jurčík TomášSlovenský zväz rádioamatérovnest.40:32736:07420:596
Willemsens JonasHermathenae Orientation SPAvzdal79:311448:141122:388
Novota Lukáš MárioKlub OB ATU Košice65:53331:262disk16:533
Petrilák MatoušOK Dobříš76:44538:33534:092disk
 
 
 
M-18A (8)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Gillet JustinC.O.Li?ge103:36137:56243:20221:423206:340:00
2Oravec MatúšKlub OB Martin115:41245:55365:39423:075250:22+43:48
3Vanspauwen SimonHermathenae Orientation SPA141:01376:31698:43734:227350:37+144:03
 
Knor MartinKlub OB Martindisk35:31136:50120:002
Schenk MichalTJ Rapid Bratislavanest.nest.vzdalms45:49ms
Dosedel StepanSKI-OB Sternberkdisk90:54767:02526:536
Postulka LukasSKI-OB Sternberkdisk54:26569:15622:274
Tachezy JanOK Dobříš51:58447:00319:351
 
 
 
M-20A (4)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Bloor MaxInterlopers101:22162:12345:34223:511232:590:00
 
Ondrejka TomasSlavia ZU Zilinanest.48:34145:23125:213
Poroshin AlexanderHoroshevo-o-teamnest.62:14451:09324:482
Kaario ArttuSuunta Jyväskylä109:52248:382nest.nest.
 
 
 
M21-B (24)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Makovský KubaKOB Tretra Praha (CZE)72:03130:12130:07118:201150:420:00
2Doucha JiříStart Nachod76:55341:51738:04319:475176:37+25:55
3Horniak JurajKOBRA Bratislava84:21440:12540:15524:1114188:59+38:17
4Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves90:52737:10344:051022:1311194:20+43:38
5Panovec JanSK Pohjantähti84:44552:481942:58921:218201:51+51:09
6Uhlíř MarekSK Praga90:24642:32842:55828:4118204:32+53:50
7Filipiak MateuszKS Hades93:581143:13952:291520:006209:40+58:58
8Postulka TomasSKI-OB Sternberk100:211249:291442:32720:087212:30+61:48
9Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves91:23852:191856:331623:1913223:34+72:52
10Vríčan PeterSlavia ZU Zilina113:261449:581649:191421:5910234:42+84:00
11Maly JakubNeregistrovani ZOO112:111359:302146:381223:1612241:35+90:53
12Janušauskas PauliusAzuolas128:131653:452058:301725:2515265:53+115:11
13Olsson RobinAvesta OK151:021749:471546:401326:2017273:49+123:07
14Šoltés BorisKOB Cingov Spisska Nova Ves121:041589:352365:381829:3819305:55+155:13
15Šunda MarekUSK Praha188:301862:152277:442033:5120362:20+211:38
 
Pachnik WojciechUKS Orientpark Iwiny73:23237:144disk19:102
Bartosz DavidTJ TŽ Třinecnest.52:1117vzdalnest.
Hierweg KarolKOBRA Bratislavanest.44:0311nest.nest.
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bynest.45:441345:581125:2515
Nitsch KarelVSK CVUT FS Praha91:44944:191242:006nest.
Jergus JanBay Area Orienteering Clubdisk95:472476:041941:3921
Sukhov ArtemHoroshevo-o-teamnest.40:33639:58419:353
Chizhov ValentinHoroshevo-o-teamnest.43:471035:39221:449
Nazarov AndreyHoroshevo-o-team92:001036:492disk19:394
 
 
 
M21-D (10)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Mazur MikhailoKyivska Rus72:58433:27330:58116:541154:170:00
2Bohuš PeterFarmaceut Bratislava71:54130:34134:02218:423155:12+0:55
3Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava72:41333:02235:11320:446161:38+7:21
4Kavan TomasKOS Tesla Brno72:07242:23436:51618:302169:51+15:34
5Ódor ZoltánGerecse Tájfutó Club77:05644:20535:26419:204176:11+21:54
6Bečvář PetrOrientační sporty Písek74:51548:37635:32519:235178:23+24:06
7Ivanko ŠtefanKlub OB ATU Košice96:38761:44850:01822:178230:40+76:23
8Nagy ViktorGerecse Tájfutó Club112:30852:17752:44929:0610246:37+92:20
 
Karlik JanKOS Tesla Brnonest.diskdisk23:579
Tauber MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Vesnest.nest.39:41721:357
 
 
 
M21-E (26)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Krajčík MichalKlub OB ATU Košice102:03538:24138:15218:341197:160:00
2Krajca TomasRed Roos100:42345:56743:38519:292209:45+12:29
3Kaario OttoHelsingin Suunnistajat114:231039:32236:19122:3113212:45+15:29
4Kobr Tomáš#zaorgáč101:09445:08645:01622:1012213:28+16:12
5Thoř TomášOOB TJ Turnov107:08846:12843:35419:323216:27+19:11
6Staisiunas ViktorasAzuolas120:341143:03445:14721:2610230:17+33:01
7Mušinský TomášKlub OB ATU Košice113:38952:201249:291320:387236:05+38:49
8Gloncak PeterFarmaceut Bratislava129:171448:241045:46820:215243:48+46:32
9Poklop MartinSlavia ZU Zilina96:41267:082065:431923:2315252:55+55:39
10Mihályi FerencHungarian Deaf Sport Federatio130:071555:321446:27924:4818256:54+59:38
11Gailis AndrisAuseklis IK127:391358:511749:461420:458257:01+59:45
12Tysz AdamKlub OB ATU Košice138:531653:511342:15323:5216258:51+61:35
13Ptáček PavelBETA URSUS Rosice146:221963:501949:131224:5719284:22+87:06
14Jankowiak PawełIndividuals/No club123:141285:222362:461821:5611293:18+96:02
15Mikluš MariánTJ Rapid Bratislava141:141761:151866:302027:4521296:44+99:28
16Bojtor SzabolcsHungarian Deaf Sport Federatio174:572057:091661:381626:0320319:47+122:31
 
Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.106:30744:125nest.nest.
Howlett NoahLakeland Orienteering Clubdisk56:581568:212121:149
Cienciala JanTJ TŽ Třinecvzdal69:4122nest.nest.
Kubina FilipŠK Sandbergdisk52:031148:491120:064
Galicz KarolBKS Wataha Warszawa144:4418nest.55:371520:356
Wojarski MichałIndividuals/No clubdisk68:412148:101023:0714
Schuster MarekSeverka Šumperk89:38140:323
Melecký MartinOrientační běh Opava104:22647:409
Rusnák TomášKOB Cingov Spisska Nova Ves24:1717
Heffner ChristianPezinok62:4517
 
 
 
M35-A (16)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Porubský JúliusŠK Triturus Nitra103:04450:08243:15123:196219:460:00
2Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE98:41161:11647:59422:443230:35+10:49
3Cote-Jacques PhilippeAccro O Sport102:38358:05453:29724:059238:17+18:31
4Nazaranka VitaliTurlan KSO107:06571:501046:07320:401245:43+25:57
5Mihalič JurajKlub OB ATU Košice101:30277:051149:13521:552249:43+29:57
6Brosch PetrIndividuals/No club111:51649:49165:021024:2010251:02+31:16
7Schwartz TobiasBerliner TSC119:56971:14849:19623:297263:58+44:12
8Boros ImreHungarian Deaf Sport Federatio115:38769:53758:43925:2913269:43+49:57
9Prosolkov ValeriiOK Azimuts122:331059:44569:211224:3011276:08+56:22
10Schütz BennoESV Lok Berlin-Schöneweide116:29879:191257:56824:4012278:24+58:38
11Videcky JanKlub vytrvalostních sportů Šum132:061190:141390:251325:4014338:25+118:39
 
Ježowicz RomanŽižkovský Tygřidisk57:28366:051123:308
Gagné Jean-francoisRamblersdisk71:17993:181427:1616
Bubela TomášASU Magnus Orienteeringdisk23:185
Volkov AlexanderSlavia ZU Zilina43:24223:144
Kučerka JanKOB Litvinov26:1115
 
 
 
M40-A (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1San'kin AleksandrKyivska Rus74:50133:47231:01117:311157:090:00
2Polák VlastimilOOS Vrchlabi80:36229:34135:25219:273165:02+7:53
3Wohanka PetrOOS Vrchlabi83:22345:55737:40418:202185:17+28:08
4Herbst JohanVäster?s SOK97:18435:57335:46321:364190:37+33:28
5Vanspauwen FrankHermathenae Orientation SPA110:50637:43444:00523:037215:36+58:27
6Willemsens StephaneHermathenae Orientation SPA101:40547:40947:35723:058220:00+62:51
7Gillet QuentinC.O.Li?ge111:49742:32548:31821:515224:43+67:34
8Kutlvašr RudaOOS Vrchlabi123:29959:361065:061031:5510280:06+122:57
9Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica156:241042:34659:58924:289283:24+126:15
 
Ciszek MarcinWKS Śląsk121:22846:52846:126disk
Fiala JanOK Dobříšdisk86:301172:181135:2911
Borský MartinFarmaceut Bratislava77:081222:296
 
 
 
M45-A (28)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Wittberger GeorgFSPV Erste Bank60:51331:17231:12318:513142:110:00
2Horký JanIndividuals/No club60:18232:16332:11418:012142:46+0:35
3Vedra DavidKOS Tesla Brno58:14136:47632:56617:271145:24+3:13
4Nowak RemigiuszKS Hades63:54437:03730:05120:086151:10+8:59
5Relu TamasSport Club SPRIA Baia Sprie66:58538:20930:24220:528156:34+14:23
6Juhlin MartinVäster?s SOK76:43935:09532:32519:474164:11+22:00
7Sadílek MartinOB Vizovice68:15643:331134:41720:237166:52+24:41
8Boranek PetrBoran team78:191134:41434:57825:0316173:00+30:49
9Chaloupský DavidOK 99 HK76:39843:261037:42919:535177:40+35:29
10Blidefalk PatrikOK Södertörn77:161048:491539:271122:1610187:48+45:37
11Björnberg DanielVäster?s SOK86:241253:381840:061224:0114204:09+61:58
12Cserna AndrásBudakalászi Sport Klub98:381744:501338:371026:4717208:52+66:41
13Söderlund NiklasAvesta OK96:141537:55853:011722:4812209:58+67:47
14Blazek PetrSOS Jindřichův Hradec99:581848:411441:471322:5313213:19+71:08
15Filipiak MarekKS Hades103:042049:121642:501422:2111217:27+75:16
16Fišar MiroslavKOMETA Kralovice90:371356:321950:121522:009219:21+77:10
17Mikoska EmanSKI-OB Sternberk97:001666:402352:371624:2415240:41+98:30
18Valiquette MartinRamblers101:141962:282168:212229:2019261:23+119:12
19Vajduliak JurajOB Tvrdošín105:482160:142071:552428:4618266:43+124:32
20Lindgren DavidVäster?s SOK159:082464:062258:292129:4920311:32+169:21
21Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky145:202288:302672:292533:1522339:34+197:23
22Nechuta MilanUNITOP Zdar nad Sazavou157:442372:312478:092633:1522341:39+199:28
 
Postulka ZdenekSKI-OB Sternberknest.53:271755:431830:2221
Froelicher VincentTout Azimut Fameck95:271444:121255:5619nest.
Hartman JanneVaajakosken Terä71:39729:461nest.nest.
Trepáč IvanSlavia ZU Zilinadisk113:592770:172333:3924
Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovicedisk81:272557:432034:1825
Hradil JiriTJ Hostivice95:4627
 
 
 
M50-A (26)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Hlushenkov VitaliiO-club, Kyiv66:59132:26128:45116:024144:120:00
2Palm RobertVäster?s SOK69:10243:44731:48415:473160:29+16:17
3Pataki GaborPécsi Vasutas SK79:47337:16330:43318:098165:55+21:43
4Vydra IvanOK Chrastava81:09639:57432:45615:402169:31+25:19
5Howlett NickLakeland Orienteering Club87:391035:18237:161017:196177:32+33:20
6Novota MikulášKlub OB ATU Košice80:52443:03636:19918:299178:43+34:31
7Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves80:59545:55835:58818:3910181:31+37:19
8Jurčík PeterSlovenský zväz rádioamatérov84:33747:081135:23720:5114187:55+43:43
9Larsson MagnusVäster?s SOK84:42849:231439:021216:215189:28+45:16
10Ojalainen JormaSK Vuoksi115:011742:28529:01215:071201:37+57:25
11Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves93:391255:041641:541621:0115211:38+67:26
12Zieliński PawełKS Hades92:121149:251550:231821:2116213:21+69:09
13Stefan DanielC.S. BABARUNCA102:571448:361341:431521:4317214:59+70:47
14Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves99:401346:531050:271922:0418219:04+74:52
15Skeppling MattiasOK Södertörn108:361562:182038:191118:4111227:54+83:42
16Huijsers EricHammarby IF OF135:071946:06940:021320:2413241:39+97:27
17Drągowski MarekOK!Sport111:301657:521851:302022:2919243:21+99:09
18Konstanciak AndrzejOK!Sport143:272147:541256:302329:0123276:52+132:40
19Schenk RóbertTJ Rapid Bratislava141:502063:342152:132125:0322282:40+138:28
20Petrilák MiroslavOK Dobříš171:202279:412255:372224:3821331:16+187:04
 
Kober MichalIndividuals/No club119:351860:161932:305disk
Ahlström NiclasVäster?s SOKvzdal55:271744:151724:0720
Konstanciak AndrzejIndividuals/No clubnest.nest.nest.18:017
Mudrak StanislavLuhačovice86:079nest.
Hilbert JosefNaturfreunde Wien41:161420:2112
Cormier AlainOrienteering Ottawanest.82:3923
 
 
 
M55-A (18)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Niessner PiotrWKS Wawel Kraków77:52139:26432:48117:562168:020:00
2Gailis AinarsAuseklis IK83:16244:03639:06320:044186:29+18:27
3Wojarski KrzysztofBielsko-Biala O-Team98:26733:01139:21520:325191:20+23:18
4Takács CsabaKlub OB ATU Košice90:13444:11739:09419:383193:11+25:09
5Bloor RobertInterlopers100:42944:29837:23217:401200:14+32:12
6Janšo KarolKlub OB ATU Košice95:49645:08947:00823:347211:31+43:29
7Theander JörgenHaninge SOK101:501047:041049:291127:5211226:15+58:13
8Dosedel EmilSKI-OB Sternberk93:42549:291259:001424:118226:22+58:20
9Östlund RobertSäterbygdens OK116:231238:49250:221223:006228:34+60:32
10Rybár DušanTJ Rapid Bratislava130:011359:501355:001325:079269:58+101:56
11Hurta VladimírSK Praga160:471466:491460:491532:5113321:16+153:14
 
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Byvzdal43:51546:227vzdal
Kebis PavolPezinoknest.71:301648:229nest.
Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By102:0111disk48:561026:5810
György FilóKOB Kysak86:183nest.nest.nest.
Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Vesnest.38:53340:436disk
Simonsson AnsgarSundbybergs IK68:5315vzdal30:2312
Blomqvist ChristerRembo Idrottsklubb100:18847:1711
 
 
 
M60-A (11)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Nyberg StefanAvesta OK66:27129:47124:21115:391136:140:00
2Trydzenski HenadziPeleng-Vimpel84:35333:38233:04222:093173:26+37:12
3Costan GrigorSport Club NORD Baia Mare83:40263:421141:06623:286211:56+75:42
4Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava108:17646:47642:20722:414220:05+83:51
5Hegedus AbelBimahev106:24562:111035:01322:042225:40+89:26
6Krsak KarelOB Vizovice114:29846:54740:08426:3810228:09+91:55
7Fekiač st JozefŠK VAZKA Bratislava112:43745:10447:15823:135228:21+92:07
8Solovev MikhailPionerSK103:24445:49560:341024:138234:00+97:46
9Formanko DušanTJ Rapid Bratislava138:10954:34853:26924:549271:04+134:50
 
Krajča PavelIndividuals/No clubdisk42:33340:30523:527
Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SEdisk60:35980:311136:3011
 
 
 
M65-A (6)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Jaros VladimirKOB Dobrichovice71:43238:12132:43120:051162:430:00
2Lundgren LennartAvesta OK80:14450:55236:38231:584199:45+37:02
3Zeman LudvíkSKOB Frýdek-Místek70:13162:25548:35527:272208:40+45:57
 
Zacharovský IvanKlub OB Martin74:11360:154disk48:255
Weiszer EduardKlub OB ATU Košice82:35551:41342:293disk
Gajdosik JozefSlavia ZU Zilina47:47427:503
 
 
 
M70-A (2)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Eriksson ÖstenAvesta OK75:48146:58144:32125:521193:100:00
2Dvorak VlastimilBanik Ostrava125:04259:25261:42236:362282:47+89:37
 
 
 
N (15)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Musiał AnnaIndividuals/No club48:21244:41443:07521:185157:270:00
2Porubská AndreaŠK Triturus Nitra65:53836:22244:57818:101165:22+7:55
3Bargiel BeataOK!Sport59:46648:36743:34618:563170:52+13:25
4Máčajová EditaŠK Sandberg54:30447:25644:42724:556171:32+14:05
5Sadílková IvaOB Vizovice46:57132:07133:25162:3310175:02+17:35
6Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel76:19942:52340:26319:484179:25+21:58
7Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice63:06747:06553:44918:162182:12+24:45
8Tünde ÓdornéGerecse Tájfutó Club53:23358:01856:341025:557193:53+36:26
 
Sebesta PetrOB Vizovice56:41563:44935:522disk
Jergusova AdrianaBay Area Orienteering Club123:111072:4610disk30:478
Peneder ManuelaFSPV Erste Banknest.124:4611nest.nest.
Mazáková AnnaŠK Sandbergvzdalnest.48:359
Součková MarkétaIndividuals/No club42:594nest.
Škrlová HanaKOMETA Kralovice73:0111
Kvapil OndřejIndividuals/No club707:5011
 
 
 
Open L (7)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Miháczi ZoltánTipo Orienteering Club129:49156:39162:50133:212282:390:00
2Mazák JánŠK Sandberg171:073109:55477:30336:014394:33+111:54
 
Kaminger IngridOrienteering Klosterneuburgnest.disk93:35545:045
Holper AntóniaTipo Orienteering Clubvzdal80:33387:37435:253
Lang KarlOrienteering Klosterneuburgnest.60:11263:28229:581
Přibyl IvanIndividuals/No club147:432
Karachev AleksandrIndividuals/No clubdisk
 
 
 
Open S (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Andersson KarinVäster?s SOK87:30131:14138:06120:381177:280:00
2Drągowski PawełOK!Sport133:33363:01266:31533:573297:02+119:34
3Filipiak AgnieszkaKS Hades153:46665:24361:03332:572313:10+135:42
 
Beadnell MollyAvesta OKdisk84:255nest.nest.
Lövgren JimmyAvesta OKdisk85:556nest.nest.
Konrad RitaGerecse Tájfutó Clubdisk78:15461:39440:346
Blixt MichaelAvesta OKdiskvzdal77:01844:167
Skern TimNF Wien136:084vzdal54:20234:134
Horká SoňaIndividuals/No club150:395nest.nest.nest.
Cech PremyslNeregistrovani ZOO115:37272:386
Gideon ThomasAvesta OK38:535
Hradilova KatarinaTJ Hostivice76:207
Siricova VeronikaTJ Hostivice83:029
 
 
 
W-10 (14)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Gelnerová MarkétaKOMETA Kralovice24:06118:15414:43125:15782:190:00
2Takanen TiituVehkalahden Veikot44:37416:24217:29213:22191:52+9:33
3Hanáková AnetaKOMETA Kralovice49:22614:14128:43823:166115:35+33:16
4Broschová AlžbětaIndividuals/No club40:01331:541123:17520:284115:40+33:21
5Štěpánková AnnaSKOB Kobra Vsetín47:30522:25823:31625:157118:41+36:22
6Skern AnnaNF Wien54:24720:27721:51425:449122:26+40:07
7Tkacheva PolinaHoroshevo-o-team96:291219:01643:241116:222175:16+92:57
8Straková KateřinaOK Chrastava64:431041:331227:29745:1211178:57+96:38
9Skern SelinaNF Wien58:40931:251057:341342:5710190:36+108:17
10Wohanková MichaelaOOS Vrchlabi93:421124:12939:201055:0412212:18+129:59
11Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves57:12850:161347:411261:0514216:14+133:55
 
Schwarzová KatarínaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bydisk18:39531:48960:2813
Herbst FridaVäster?s SOK35:32217:583nest.22:455
Volkova MajaSlavia ZU Zilina17:42318:043
 
 
 
W-10R (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Juhlin KlaraVäster?s SOK38:30121:16225:13219:002103:590:00
2Fialová KristýnaOK Dobříš47:38518:41123:07118:101107:36+3:37
3Zeman AnnabelKOB Dobrichovice43:58225:55427:48431:247129:05+25:06
4Štěpánková AdélaSKOB Kobra Vsetín47:37426:01525:14331:115130:03+26:04
5Linehan MartaRed Roos47:27327:48833:10631:136139:38+35:39
6Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor54:36726:39639:43825:474146:45+42:46
7Poláková GabrielaOOS Vrchlabi52:09627:42738:36733:179151:44+47:45
8Abashkina AnnaHoroshevo-o-team70:551029:25932:35520:253153:20+49:21
9Kutlvašrová MartaOOS Vrchlabi63:12943:551042:40942:1211191:59+88:00
10Němcová RozaTempo Praha60:36887:561159:181033:038240:53+136:54
11Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club107:301188:551261:351140:2910298:29+194:30
 
Nováková EmaIndividuals/No clubnest.22:103
 
 
 
W-12A (11)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Jurčíková NinaSlavia ZU Zilina51:27132:04537:01319:392140:110:00
2Fialová KateřinaOK Dobříš66:46628:10232:15117:481144:59+4:48
3Palm ElinVäster?s SOK58:33228:31334:14223:587145:16+5:05
4Kutlvašrová PavlaOOS Vrchlabi60:12430:42440:38420:173151:49+11:38
5Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš74:48838:08654:42722:094189:47+49:36
6Lauenstein WilmaANCO98:431026:30140:56523:598190:08+49:57
7Nowak ZofiaKS Hades63:03546:34862:31923:316195:39+55:28
8Björnberg LovisaVäster?s SOK87:17938:26753:35633:189212:36+72:25
 
Bodurka DenisaKOMETA Kralovice58:563nest.64:3710disk
Kropáčová ZuzanaKOMETA Kralovice70:407nest.60:37823:195
Siricova LucyTJ Hostivice94:1111
 
 
 
W-14A (15)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Niessner PolaWKS Wawel Kraków86:21230:09525:29117:321159:310:00
2Blazkova VercaSOS Jindřichův Hradec93:57425:49134:02617:572171:45+12:14
3Gillet MarieC.O.Li?ge97:18526:32230:29520:377174:56+15:25
4Mihaličová SimonaKlub OB ATU Košice85:12136:57739:14818:133179:36+20:05
5Björnberg ElviraVäster?s SOK106:40728:17428:17218:194181:33+22:02
6Ciszek KatarzynaMKS MOS Wrocław93:22327:48340:43923:5112185:44+26:13
7Gelnerová AnnaKOMETA Kralovice101:24642:08930:28418:416192:41+33:10
8Staiši?nait? EmilijaAzuolas119:57841:46829:55318:295210:07+50:36
9Vlachová AdélaKOMETA Kralovice178:341044:201035:32720:518279:17+119:46
10Fišarová AdélaKOMETA Kralovice190:321146:591149:251222:0110308:57+149:26
 
Roučková KarolínaKOMETA Kralovice149:09948:3412disk30:4613
Ódor LauraGerecse Tájfutó Clubdisk35:14653:301421:449
Buršíková MartinaTJ Rapid Bratislavanest.56:211445:521123:4411
Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bydisk49:461343:501030:4814
Siricova AnnaTJ Hostivice51:4613
 
 
 
W-16A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Filipová PetronelaKlub OB ATU Košice85:55235:43239:47517:272178:520:00
2Koberová KateřinaIndividuals/No club103:23633:55131:39114:511183:48+4:56
3Filipiak AdriannaKS Hades93:22548:22337:18319:333198:35+19:43
4Fišarová EliškaKOMETA Kralovice89:12457:48553:18824:069224:24+45:32
5Porubská LenkaŠK Triturus Nitra117:46951:39450:19722:558242:39+63:47
6Velgosová MiroslavaKlub OB ATU Košice112:24859:08757:431021:184250:33+71:41
7Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina86:153102:361337:19424:4210250:52+72:00
8Počtová KláraOrientační sporty Písek111:45771:101165:091121:295269:33+90:41
9Nowak MariaKS Hades141:141064:39969:181230:0212305:13+126:21
 
Lindgren KristinaVäster?s SOKvzdal60:35835:11222:187
Norberg LivAvesta OK83:36158:24640:236disk
Hartman SanniSuunta Jyväskylänest.75:401254:15921:596
Gotovskaya AnnaHoroshevo-o-teamvzdal69:171077:141326:4811
 
 
 
W-18A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Blazkova KatkaSOS Jindřichův Hradec68:11130:26131:20121:405151:370:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin69:54231:41235:28319:172156:20+4:43
3Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno70:42333:48338:07419:464162:23+10:46
4Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK87:47435:41433:11219:333176:12+24:35
5Kosová TerezaOK 99 HK88:17540:13747:23918:161194:09+42:32
6Matějková BarboraSportcentrum Jicin95:42739:25541:34522:476199:28+47:51
7Ivanková SandraKlub OB ATU Košice93:59644:12842:58722:577204:06+52:29
8Larsson IdaVäster?s SOK98:47839:59654:141124:449217:44+66:07
9Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš102:18966:231158:461227:3511255:02+103:25
10Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek136:441066:061049:511028:1512280:56+129:19
 
Willemsens EmmaHermathenae Orientation SPAdisk62:44946:00825:0810
Hartman HennaSuunta Jyväskylävzdal73:4513vzdal28:4813
Velgosová MichaelaKlub OB ATU Košicenest.71:301242:22623:598
 
 
 
W-20A (4)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Špringlová KamilaKOS Tesla Brno71:17134:52134:27120:101160:460:00
2Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice87:00249:55439:38223:373200:10+39:24
3Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK99:02339:03250:18322:172210:40+49:54
4Roháčová ViktóriaKlub OB ATU Košice149:56449:31353:40430:084283:15+122:29
 
 
 
W21-B (17)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Tihonová HanaKOB Tretra Praha (CZE)73:57132:48134:36118:541160:150:00
2Cechova LenkaNeregistrovani ZOO82:46341:33246:22620:382191:19+31:04
3Pavlíková BarboraKOB Kysak95:11648:46543:49521:535209:39+49:24
4Leijon AinoAvesta OK84:10464:531340:22221:474211:12+50:57
5Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín89:10563:201243:35421:566218:01+57:46
6Kršáková VeronikaOB Vizovice102:22745:31358:21826:568233:10+72:55
7Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina109:20854:47858:01728:5512251:03+90:48
8Makovská JarmilaKOB Tretra Praha (CZE)123:28952:13685:591327:009288:40+128:25
9Nazaranka NadzeyaTurlan KSO151:391162:511161:45935:1514311:30+151:15
10Knorová TeréziaKlub OB Martin147:191062:481078:131224:157312:35+152:20
11Nováčková AnnaOK Dobříš155:431282:491493:411535:5215368:05+207:50
 
Trukhina YuliaHoroshevo-o-teamvzdal45:59440:39320:593
Nemcová ErikaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bynest.57:35964:011029:2113
Schütz PetulaESV Lok Berlin-Schöneweidevzdaldisk88:371427:3310
Zeman KlaraKOB Dobrichovicevzdal54:23772:3911nest.
Marková EvaKOBRA Bratislava28:2311
Farkašová EvaKOB Cingov Spisska Nova Ves77:272
 
 
 
W21-E (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Odehnalová Tereza#BPDL team88:20334:09137:01121:193180:490:00
2Fedoseeva AnnaIndividuals/No club80:13143:00437:27220:391181:19+0:30
3Opálková MartinaBETA URSUS Rosice87:39242:15343:39421:152194:48+13:59
4Pachnik MałgorzataUKS Orientpark Iwiny89:20446:50544:15522:414203:06+22:17
5Odehnalová Klára#BPDL team100:16549:46851:381026:5110228:31+47:42
6Fell RonjaBerliner TSC104:41949:43749:24925:008228:48+47:59
7Plakhotnik ViktoriaKyivska Rus104:13855:061047:46824:387231:43+50:54
8Thořová MarkétaOOB TJ Turnov121:501050:48941:59323:075237:44+56:55
9Kotrlová KatarínaŠK Sandberg102:45776:191246:41725:179251:02+70:13
10Hanáková MagdaKOMETA Kralovice134:091247:19646:16627:3411255:18+74:29
11Huang YichingMoxina OK125:261166:241160:391128:1012280:39+99:50
 
Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno100:20640:592disk23:286
 
 
 
W35-A (12)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Lauenstein LuciaANCO71:31142:06335:21121:522170:500:00
2Jiřištová ZuzanaŽižkovský Tygři80:59234:54137:23219:341172:50+2:00
3Kutlvašrová VladimíraOOS Vrchlabi83:47440:09237:32322:103183:38+12:48
4Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By81:38355:58641:58423:424203:16+32:26
5Briunina ViktoriiaOK Azimuts93:23558:36858:01925:325235:32+64:42
6Marko ValériaKlub OB ATU Košice117:56850:39449:54728:396247:08+76:18
7Zbroja-Nowak JustynaKS Hades112:29754:37551:59830:457249:50+79:00
8Fialova JanaOK Dobříš108:32657:22775:031237:519278:48+107:58
9Chuang PeichiMoxina OK150:121086:091170:401032:238339:24+168:34
 
Good LudmilaIndividuals/No club119:36967:571047:385disk
Poláková LucieOOS Vrchlabidisk90:291273:3711vzdal
Kučerková RomanaTJ Stadion Novy Bor62:19949:076disk
 
 
 
W40-A (16)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Pekkala SiniEspoon Suunta88:38330:24133:35118:592171:360:00
2Palm EvaVäster?s SOK82:38134:35241:49420:084179:10+7:34
3Svobodova JitkaBoran team86:37246:22636:00217:221186:21+14:45
4Městková LucieTempo Praha89:58439:09338:34320:095187:50+16:14
5Skern MarinaNF Wien96:00543:58444:14520:073204:19+32:43
6Bultrowicz AgnieszkaKS Hades106:411043:58448:28722:237221:30+49:54
7Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava102:44953:10847:20623:449226:58+55:22
8Bastin FlorenceC.O.Li?ge100:52678:411452:47822:498255:09+83:33
9Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava112:141173:031252:48921:446259:49+88:13
10Petriláková PetraOK Dobříš118:531260:581062:591224:3610267:26+95:50
11Willemsens-winthagen RachelHermathenae Orientation SPA122:291369:221167:381329:1512288:44+117:08
 
Wohanková KateřinaOOS Vrchlabidisk102:4215disk34:4313
Lindgren AnnaVäster?s SOKvzdal51:04753:501027:2511
Vanspauwen-Piqueray Marie-Agn?sHermathenae Orientation SPA102:18873:461360:3511disk
Vacíková JanaTempo Prahadiskdisk78:561436:5114
Cormier KrisztinaOrienteering Ottawa101:00759:389
 
 
 
W45-A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Chaloupská PavlínaOK 99 HK77:05132:29133:34121:192164:270:00
2Broschová LucieIndividuals/No club96:21232:54241:25421:505192:30+28:03
3Knorová MartinaKlub OB Martin111:58348:22646:08527:359234:03+69:36
4Sadílková LenkaOB Vizovice126:30542:07340:57325:377235:11+70:44
5Hanáková MartaKOMETA Kralovice140:09670:45950:05726:218287:20+122:53
6Mikoskova IvetaSKI-OB Sternberk156:50874:461062:07928:5110322:34+158:07
7Trepacova EvaSlavia ZU Zilina146:437101:121148:47633:1811330:00+165:33
8Douchová JaroslavaStart Nachod236:07966:08877:071036:2012415:42+251:15
 
Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Vesdisk49:58757:56824:296
Puls SvetlanaTJ Rapid Bratislavanest.nest.107:111136:5413
Kaario KatjaSuunta Jyväskylänest.44:18439:42219:531
Hartman PaulaSuunta Jyväskylä119:22445:085disk21:433
Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina21:474
 
 
 
W50-A (13)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Hubáčková DagmarLuhačovice73:04133:40229:54116:341153:120:00
2Gunnarsson IngerVäster?s SOK98:01333:35139:42321:383192:56+39:44
3Koberová LenkaIndividuals/No club95:27240:25339:40222:234197:55+44:43
4Stefan CristinaC.S. BABARUNCA105:33443:16447:31623:405220:00+66:48
5Nechutova AlenaUNITOP Zdar nad Sazavou124:38552:49654:32927:598259:58+106:46
6Elmertoft ElisabetNorbergs Orienteringsklubb129:20766:481043:35526:157265:58+112:46
7Liljefors LenaAvesta OK133:07857:30749:21731:4810271:46+118:34
8Lövgren Anna-KarinAvesta OK191:36965:20962:241032:1011351:30+198:18
 
Larsson CatarinaVäster?s SOK126:096disk40:08424:446
Hooper HelenLakeland Orienteering Clubdisk91:131190:111230:449
Postulkova MiladaSKI-OB Sternberknest.127:401272:531136:3812
Westström CeciliaSundbybergs IK47:44553:19821:122
Blomqvist GunillaRembo Idrottsklubbvzdal59:488
 
 
 
W55-A (7)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Vavrysová IvaLuhačovice53:27128:45125:49117:351125:360:00
2Rylander GunillaStora Tuna OK65:22234:59239:55321:372161:53+36:17
3Syslová IvaOOB Trebic85:12437:26336:39222:434182:00+56:24
4Davi JanaKlub OB Martin78:34357:45455:43622:383214:40+89:04
5Ježková ReginaSK Praga109:44566:25544:12431:135251:34+125:58
 
Kebisova BibaPezinoknest.103:36674:027nest.
Hilbert SabineNaturfreunde Wien52:32532:316
 
 
 
W60-A (6)
místoJménoOddílE1E2E3E4E5CelkemZtráta
1Stackeová AnnaLuhačovice66:24142:03241:58323:321173:570:00
2Soloveva ElenaPionerSK91:13238:14139:48225:042194:19+20:22
3Biró AlettaBimahev105:03360:08547:20433:104245:41+71:44
4Fekiačová MáriaŠK VAZKA Bratislava112:14566:39655:45536:445271:22+97:25
 
Maľarová AngelaKlub OB ATU Košice107:46453:03471:336nest.
Rudh TittiAvesta OKdisk42:11338:53126:343