Tatry orienteering 2019čt 04.07.2019 16:02
Předběžné výsledky - Etapa 1vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (13/13)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Assarsson ElisabethAvesta OK78:250:00
2Linehan JennaRed Roos82:31+4:06
3Dosedelova KlaraSKI-OB Sternberk86:10+7:45
4Žákovec JanKOMETA Kralovice91:57+13:32
5Herbst EmmaVäster?s SOK94:21+15:56
6Jurčák TomášOB Vizovice96:49+18:24
7Barčová DanaKOB Cingov Spisska Nova Ves141:15+62:50
8Rosiar OlegIndividuals/No club160:48+82:23
9Sunikova DanaIndividuals/No club230:56+152:31
 
György FarkasEgri Spartacus Tájékozódási Fudisk
Sopyanik TamaraHoroshevo-o-teamdisk
Björnberg StinaVäster?s SOKvzdal
Kärkkäinen RitvaAvesta OKvzdal
 
 
 
M-10 (2/2)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Kutlvašr VladimírOOS Vrchlabi44:280:00
2Cormier BenceOrienteering Ottawa85:30+41:02
 
 
 
M-10R (12/12)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Herbst FelixVäster?s SOK30:290:00
2Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor38:44+8:15
3Lauenstein ErikANCO40:13+9:44
4Bultrowicz FranciszekKS Hades44:21+13:52
5Polák VlastimilOOS Vrchlabi52:24+21:55
6Kotula KrzysztofIndividuals/No club54:42+24:13
7Golab PawelIndividuals/No club55:46+25:17
8Pikulík AdamIndividuals/No club57:15+26:46
9Kozlov DaniilHoroshevo-o-team60:39+30:10
10Pecánek MatějTempo Praha60:49+30:20
11Wohanka JakubOOS Vrchlabi63:14+32:45
12Mudrak MatoušLuhačovice93:23+62:54
 
 
 
M-12A (9/9)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Nagy BenceGerecse Tájfutó Club45:140:00
2Juhlin LudvigVäster?s SOK46:27+1:13
3Soshnikov DanilaHoroshevo-o-team47:37+2:23
4Takanen EetuVehkalahden Veikot55:13+9:59
5Juhlin GustavVäster?s SOK61:34+16:20
6Zieliński TomaszKS Hades62:29+17:15
7Doucha TomášStart Nachod69:40+24:26
8Biro ArturBimahev83:17+38:03
 
Cserna LeventeGerecse Tájfutó Clubdisk
 
 
 
M-14A (12/12)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Brosch OndřejIndividuals/No club65:420:00
2Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina78:45+13:03
3Vedra TobiasKOS Tesla Brno85:56+20:14
4Said SamirHoroshevo-o-team87:59+22:17
5Bultrowicz TymoteuszKS Hades88:28+22:46
6Palm ErikVäster?s SOK91:30+25:48
7Doucha MartinStart Nachod96:30+30:48
8Trepac AdamSlavia ZU Zilina105:52+40:10
9Janšo JakubKlub OB ATU Košice121:10+55:28
10Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare121:21+55:39
 
Mudrak ŠimonLuhačovicevzdal
Filimonov VasilyHoroshevo-o-teamvzdal
 
 
 
M-16A (10/10)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupský JakubOK 99 HK63:420:00
2Sláma RichardKlub OB ATU Košice65:08+1:26
3Novota Lukáš MárioKlub OB ATU Košice65:53+2:11
4Roháč MartinKlub OB ATU Košice68:48+5:06
5Petrilák MatoušOK Dobříš76:44+13:02
6Kubík MaximiliánTJ Rapid Bratislava81:11+17:29
7Sobotka RadimOrientační sporty Písek103:21+39:39
8Cserna András MátéGerecse Tájfutó Club112:18+48:36
9Vanspauwen AntoineHermathenae Orientation SPA171:12+107:30
 
Willemsens JonasHermathenae Orientation SPAvzdal
 
 
 
M-18A (6/7)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Gillet JustinC.O.Li?ge103:360:00
2Oravec MatúšKlub OB Martin115:41+12:05
3Vanspauwen SimonHermathenae Orientation SPA141:01+37:25
 
Knor MartinKlub OB Martindisk
Postulka LukasSKI-OB Sternberkdisk
Dosedel StepanSKI-OB Sternberkdisk
 
 
 
M-20A (2/2)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Bloor MaxInterlopers101:220:00
2Kaario ArttuSuunta Jyväskylä109:52+8:30
 
 
 
M21-B (19/19)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Makovský KubaKOB Tretra Praha (CZE)72:030:00
2Pachnik WojciechUKS Orientpark Iwiny73:23+1:20
3Doucha JiříStart Nachod76:55+4:52
4Horniak JurajKOBRA Bratislava84:21+12:18
5Panovec JanSK Pohjantähti84:44+12:41
6Uhlíř MarekSK Praga90:24+18:21
7Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves90:52+18:49
8Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves91:23+19:20
9Nitsch KarelVSK CVUT FS Praha91:44+19:41
10Nazarov AndreyHoroshevo-o-team92:00+19:57
11Filipiak MateuszKS Hades93:58+21:55
12Postulka TomasSKI-OB Sternberk100:21+28:18
13Maly JakubNeregistrovani ZOO112:11+40:08
14Vríčan PeterSlavia ZU Zilina113:26+41:23
15Šoltés BorisKOB Cingov Spisska Nova Ves121:04+49:01
16Janušauskas PauliusAzuolas128:13+56:10
17Olsson RobinAvesta OK151:02+78:59
18Šunda MarekUSK Praha188:30+116:27
 
Jergus JanBay Area Orienteering Clubdisk
 
 
 
M21-D (8/8)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Bohuš PeterFarmaceut Bratislava71:540:00
2Kavan TomasKOS Tesla Brno72:07+0:13
3Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava72:41+0:47
4Mazur MikhailoKyivska Rus72:58+1:04
5Bečvář PetrOrientační sporty Písek74:51+2:57
6Ódor ZoltánGerecse Tájfutó Club77:05+5:11
7Ivanko ŠtefanKlub OB ATU Košice96:38+24:44
8Nagy ViktorGerecse Tájfutó Club112:30+40:36
 
 
 
M21-E (24/24)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Schuster MarekSeverka Šumperk89:380:00
2Poklop MartinSlavia ZU Zilina96:41+7:03
3Krajca TomasRed Roos100:42+11:04
4Kobr Tomáš#zaorgáč101:09+11:31
5Krajčík MichalKlub OB ATU Košice102:03+12:25
6Melecký MartinOrientační běh Opava104:22+14:44
7Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.106:30+16:52
8Thoř TomášOOB TJ Turnov107:08+17:30
9Mušinský TomášKlub OB ATU Košice113:38+24:00
10Kaario OttoHelsingin Suunnistajat114:23+24:45
11Staisiunas ViktorasAzuolas120:34+30:56
12Jankowiak PawełIndividuals/No club123:14+33:36
13Gailis AndrisAuseklis IK127:39+38:01
14Gloncak PeterFarmaceut Bratislava129:17+39:39
15Mihályi FerencHungarian Deaf Sport Federatio130:07+40:29
16Tysz AdamKlub OB ATU Košice138:53+49:15
17Mikluš MariánTJ Rapid Bratislava141:14+51:36
18Galicz KarolBKS Wataha Warszawa144:44+55:06
19Ptáček PavelBETA URSUS Rosice146:22+56:44
20Bojtor SzabolcsHungarian Deaf Sport Federatio174:57+85:19
 
Kubina FilipŠK Sandbergdisk
Wojarski MichałIndividuals/No clubdisk
Howlett NoahLakeland Orienteering Clubdisk
Cienciala JanTJ TŽ Třinecvzdal
 
 
 
M35-A (13/13)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE98:410:00
2Mihalič JurajKlub OB ATU Košice101:30+2:49
3Cote-Jacques PhilippeAccro O Sport102:38+3:57
4Porubský JúliusŠK Triturus Nitra103:04+4:23
5Nazaranka VitaliTurlan KSO107:06+8:25
6Brosch PetrIndividuals/No club111:51+13:10
7Boros ImreHungarian Deaf Sport Federatio115:38+16:57
8Schütz BennoESV Lok Berlin-Schöneweide116:29+17:48
9Schwartz TobiasBerliner TSC119:56+21:15
10Prosolkov ValeriiOK Azimuts122:33+23:52
11Videcky JanKlub vytrvalostních sportů Šum132:06+33:25
 
Ježowicz RomanŽižkovský Tygřidisk
Gagné Jean-francoisRamblersdisk
 
 
 
M40-A (11/11)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1San'kin AleksandrKyivska Rus74:500:00
2Polák VlastimilOOS Vrchlabi80:36+5:46
3Wohanka PetrOOS Vrchlabi83:22+8:32
4Herbst JohanVäster?s SOK97:18+22:28
5Willemsens StephaneHermathenae Orientation SPA101:40+26:50
6Vanspauwen FrankHermathenae Orientation SPA110:50+36:00
7Gillet QuentinC.O.Li?ge111:49+36:59
8Ciszek MarcinWKS Śląsk121:22+46:32
9Kutlvašr RudaOOS Vrchlabi123:29+48:39
10Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica156:24+81:34
 
Fiala JanOK Dobříšdisk
 
 
 
M45-A (26/26)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Vedra DavidKOS Tesla Brno58:140:00
2Horký JanIndividuals/No club60:18+2:04
3Wittberger GeorgFSPV Erste Bank60:51+2:37
4Nowak RemigiuszKS Hades63:54+5:40
5Relu TamasSport Club SPRIA Baia Sprie66:58+8:44
6Sadílek MartinOB Vizovice68:15+10:01
7Hartman JanneVaajakosken Terä71:39+13:25
8Chaloupský DavidOK 99 HK76:39+18:25
9Juhlin MartinVäster?s SOK76:43+18:29
10Blidefalk PatrikOK Södertörn77:16+19:02
11Boranek PetrBoran team78:19+20:05
12Björnberg DanielVäster?s SOK86:24+28:10
13Fišar MiroslavKOMETA Kralovice90:37+32:23
14Froelicher VincentTout Azimut Fameck95:27+37:13
15Söderlund NiklasAvesta OK96:14+38:00
16Mikoska EmanSKI-OB Sternberk97:00+38:46
17Cserna AndrásBudakalászi Sport Klub98:38+40:24
18Blazek PetrSOS Jindřichův Hradec99:58+41:44
19Valiquette MartinRamblers101:14+43:00
20Filipiak MarekKS Hades103:04+44:50
21Vajduliak JurajOB Tvrdošín105:48+47:34
22Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky145:20+87:06
23Nechuta MilanUNITOP Zdar nad Sazavou157:44+99:30
24Lindgren DavidVäster?s SOK159:08+100:54
 
Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovicedisk
Trepáč IvanSlavia ZU Zilinadisk
 
 
 
M50-A (23/23)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Hlushenkov VitaliiO-club, Kyiv66:590:00
2Palm RobertVäster?s SOK69:10+2:11
3Pataki GaborPécsi Vasutas SK79:47+12:48
4Novota MikulášKlub OB ATU Košice80:52+13:53
5Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves80:59+14:00
6Vydra IvanOK Chrastava81:09+14:10
7Jurčík PeterSlovenský zväz rádioamatérov84:33+17:34
8Larsson MagnusVäster?s SOK84:42+17:43
9Mudrak StanislavLuhačovice86:07+19:08
10Howlett NickLakeland Orienteering Club87:39+20:40
11Zieliński PawełKS Hades92:12+25:13
12Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves93:39+26:40
13Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves99:40+32:41
14Stefan DanielC.S. BABARUNCA102:57+35:58
15Skeppling MattiasOK Södertörn108:36+41:37
16Drągowski MarekOK!Sport111:30+44:31
17Ojalainen JormaSK Vuoksi115:01+48:02
18Kober MichalIndividuals/No club119:35+52:36
19Huijsers EricHammarby IF OF135:07+68:08
20Schenk RóbertTJ Rapid Bratislava141:50+74:51
21Konstanciak AndrzejOK!Sport143:27+76:28
22Petrilák MiroslavOK Dobříš171:20+104:21
 
Ahlström NiclasVäster?s SOKvzdal
 
 
 
M55-A (15/15)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Niessner PiotrWKS Wawel Kraków77:520:00
2Gailis AinarsAuseklis IK83:16+5:24
3György FilóKOB Kysak86:18+8:26
4Takács CsabaKlub OB ATU Košice90:13+12:21
5Dosedel EmilSKI-OB Sternberk93:42+15:50
6Janšo KarolKlub OB ATU Košice95:49+17:57
7Wojarski KrzysztofBielsko-Biala O-Team98:26+20:34
8Blomqvist ChristerRembo Idrottsklubb100:18+22:26
9Bloor RobertInterlopers100:42+22:50
10Theander JörgenHaninge SOK101:50+23:58
11Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By102:01+24:09
12Östlund RobertSäterbygdens OK116:23+38:31
13Rybár DušanTJ Rapid Bratislava130:01+52:09
14Hurta VladimírSK Praga160:47+82:55
 
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Byvzdal
 
 
 
M60-A (11/11)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Nyberg StefanAvesta OK66:270:00
2Costan GrigorSport Club NORD Baia Mare83:40+17:13
3Trydzenski HenadziPeleng-Vimpel84:35+18:08
4Solovev MikhailPionerSK103:24+36:57
5Hegedus AbelBimahev106:24+39:57
6Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava108:17+41:50
7Fekiač st JozefŠK VAZKA Bratislava112:43+46:16
8Krsak KarelOB Vizovice114:29+48:02
9Formanko DušanTJ Rapid Bratislava138:10+71:43
 
Krajča PavelIndividuals/No clubdisk
Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SEdisk
 
 
 
M65-A (5/5)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Zeman LudvíkSKOB Frýdek-Místek70:130:00
2Jaros VladimirKOB Dobrichovice71:43+1:30
3Zacharovský IvanKlub OB Martin74:11+3:58
4Lundgren LennartAvesta OK80:14+10:01
5Weiszer EduardKlub OB ATU Košice82:35+12:22
 
 
 
M70-A (2/2)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Eriksson ÖstenAvesta OK75:480:00
2Dvorak VlastimilBanik Ostrava125:04+49:16
 
 
 
N (11/11)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Sadílková IvaOB Vizovice46:570:00
2Musiał AnnaIndividuals/No club48:21+1:24
3Tünde ÓdornéGerecse Tájfutó Club53:23+6:26
4Máčajová EditaŠK Sandberg54:30+7:33
5Sebesta PetrOB Vizovice56:41+9:44
6Bargiel BeataOK!Sport59:46+12:49
7Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice63:06+16:09
8Porubská AndreaŠK Triturus Nitra65:53+18:56
9Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel76:19+29:22
10Jergusova AdrianaBay Area Orienteering Club123:11+76:14
 
Mazáková AnnaŠK Sandbergvzdal
 
 
 
Open L (5/5)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Miháczi ZoltánTipo Orienteering Club129:490:00
2Přibyl IvanIndividuals/No club147:43+17:54
3Mazák JánŠK Sandberg171:07+41:18
 
Karachev AleksandrIndividuals/No clubdisk
Holper AntóniaTipo Orienteering Clubvzdal
 
 
 
Open S (10/10)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Andersson KarinVäster?s SOK87:300:00
2Cech PremyslNeregistrovani ZOO115:37+28:07
3Drągowski PawełOK!Sport133:33+46:03
4Skern TimNF Wien136:08+48:38
5Horká SoňaIndividuals/No club150:39+63:09
6Filipiak AgnieszkaKS Hades153:46+66:16
 
Blixt MichaelAvesta OKdisk
Konrad RitaGerecse Tájfutó Clubdisk
Lövgren JimmyAvesta OKdisk
Beadnell MollyAvesta OKdisk
 
 
 
W-10 (13/13)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Gelnerová MarkétaKOMETA Kralovice24:060:00
2Herbst FridaVäster?s SOK35:32+11:26
3Broschová AlžbětaIndividuals/No club40:01+15:55
4Takanen TiituVehkalahden Veikot44:37+20:31
5Štěpánková AnnaSKOB Kobra Vsetín47:30+23:24
6Hanáková AnetaKOMETA Kralovice49:22+25:16
7Skern AnnaNF Wien54:24+30:18
8Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves57:12+33:06
9Skern SelinaNF Wien58:40+34:34
10Straková KateřinaOK Chrastava64:43+40:37
11Wohanková MichaelaOOS Vrchlabi93:42+69:36
12Tkacheva PolinaHoroshevo-o-team96:29+72:23
 
Schwarzová KatarínaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bydisk
 
 
 
W-10R (11/11)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Juhlin KlaraVäster?s SOK38:300:00
2Zeman AnnabelKOB Dobrichovice43:58+5:28
3Linehan MartaRed Roos47:27+8:57
4Štěpánková AdélaSKOB Kobra Vsetín47:37+9:07
5Fialová KristýnaOK Dobříš47:38+9:08
6Poláková GabrielaOOS Vrchlabi52:09+13:39
7Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor54:36+16:06
8Němcová RozaTempo Praha60:36+22:06
9Kutlvašrová MartaOOS Vrchlabi63:12+24:42
10Abashkina AnnaHoroshevo-o-team70:55+32:25
11Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club107:30+69:00
 
 
 
W-12A (10/10)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Jurčíková NinaSlavia ZU Zilina51:270:00
2Palm ElinVäster?s SOK58:33+7:06
3Bodurka DenisaKOMETA Kralovice58:56+7:29
4Kutlvašrová PavlaOOS Vrchlabi60:12+8:45
5Nowak ZofiaKS Hades63:03+11:36
6Fialová KateřinaOK Dobříš66:46+15:19
7Kropáčová ZuzanaKOMETA Kralovice70:40+19:13
8Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš74:48+23:21
9Björnberg LovisaVäster?s SOK87:17+35:50
10Lauenstein WilmaANCO98:43+47:16
 
 
 
W-14A (13/13)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Mihaličová SimonaKlub OB ATU Košice85:120:00
2Niessner PolaWKS Wawel Kraków86:21+1:09
3Ciszek KatarzynaMKS MOS Wrocław93:22+8:10
4Blazkova VercaSOS Jindřichův Hradec93:57+8:45
5Gillet MarieC.O.Li?ge97:18+12:06
6Gelnerová AnnaKOMETA Kralovice101:24+16:12
7Björnberg ElviraVäster?s SOK106:40+21:28
8Staiši?nait? EmilijaAzuolas119:57+34:45
9Roučková KarolínaKOMETA Kralovice149:09+63:57
10Vlachová AdélaKOMETA Kralovice178:34+93:22
11Fišarová AdélaKOMETA Kralovice190:32+105:20
 
Ódor LauraGerecse Tájfutó Clubdisk
Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bydisk
 
 
 
W-16A (12/12)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Norberg LivAvesta OK83:360:00
2Filipová PetronelaKlub OB ATU Košice85:55+2:19
3Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina86:15+2:39
4Fišarová EliškaKOMETA Kralovice89:12+5:36
5Filipiak AdriannaKS Hades93:22+9:46
6Koberová KateřinaIndividuals/No club103:23+19:47
7Počtová KláraOrientační sporty Písek111:45+28:09
8Velgosová MiroslavaKlub OB ATU Košice112:24+28:48
9Porubská LenkaŠK Triturus Nitra117:46+34:10
10Nowak MariaKS Hades141:14+57:38
 
Lindgren KristinaVäster?s SOKvzdal
Gotovskaya AnnaHoroshevo-o-teamvzdal
 
 
 
W-18A (12/12)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Blazkova KatkaSOS Jindřichův Hradec68:110:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin69:54+1:43
3Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno70:42+2:31
4Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK87:47+19:36
5Kosová TerezaOK 99 HK88:17+20:06
6Ivanková SandraKlub OB ATU Košice93:59+25:48
7Matějková BarboraSportcentrum Jicin95:42+27:31
8Larsson IdaVäster?s SOK98:47+30:36
9Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš102:18+34:07
10Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek136:44+68:33
 
Willemsens EmmaHermathenae Orientation SPAdisk
Hartman HennaSuunta Jyväskylävzdal
 
 
 
W-20A (4/4)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Špringlová KamilaKOS Tesla Brno71:170:00
2Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice87:00+15:43
3Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK99:02+27:45
4Roháčová ViktóriaKlub OB ATU Košice149:56+78:39
 
 
 
W21-B (15/15)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Tihonová HanaKOB Tretra Praha (CZE)73:570:00
2Farkašová EvaKOB Cingov Spisska Nova Ves77:27+3:30
3Cechova LenkaNeregistrovani ZOO82:46+8:49
4Leijon AinoAvesta OK84:10+10:13
5Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín89:10+15:13
6Pavlíková BarboraKOB Kysak95:11+21:14
7Kršáková VeronikaOB Vizovice102:22+28:25
8Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina109:20+35:23
9Makovská JarmilaKOB Tretra Praha (CZE)123:28+49:31
10Knorová TeréziaKlub OB Martin147:19+73:22
11Nazaranka NadzeyaTurlan KSO151:39+77:42
12Nováčková AnnaOK Dobříš155:43+81:46
 
Trukhina YuliaHoroshevo-o-teamvzdal
Schütz PetulaESV Lok Berlin-Schöneweidevzdal
Zeman KlaraKOB Dobrichovicevzdal
 
 
 
W21-E (12/12)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Fedoseeva AnnaIndividuals/No club80:130:00
2Opálková MartinaBETA URSUS Rosice87:39+7:26
3Odehnalová Tereza#BPDL team88:20+8:07
4Pachnik MałgorzataUKS Orientpark Iwiny89:20+9:07
5Odehnalová Klára#BPDL team100:16+20:03
6Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno100:20+20:07
7Kotrlová KatarínaŠK Sandberg102:45+22:32
8Plakhotnik ViktoriaKyivska Rus104:13+24:00
9Fell RonjaBerliner TSC104:41+24:28
10Thořová MarkétaOOB TJ Turnov121:50+41:37
11Huang YichingMoxina OK125:26+45:13
12Hanáková MagdaKOMETA Kralovice134:09+53:56
 
 
 
W35-A (11/11)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Lauenstein LuciaANCO71:310:00
2Jiřištová ZuzanaŽižkovský Tygři80:59+9:28
3Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By81:38+10:07
4Kutlvašrová VladimíraOOS Vrchlabi83:47+12:16
5Briunina ViktoriiaOK Azimuts93:23+21:52
6Fialova JanaOK Dobříš108:32+37:01
7Zbroja-Nowak JustynaKS Hades112:29+40:58
8Marko ValériaKlub OB ATU Košice117:56+46:25
9Good LudmilaIndividuals/No club119:36+48:05
10Chuang PeichiMoxina OK150:12+78:41
 
Poláková LucieOOS Vrchlabidisk
 
 
 
W40-A (16/16)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Palm EvaVäster?s SOK82:380:00
2Svobodova JitkaBoran team86:37+3:59
3Pekkala SiniEspoon Suunta88:38+6:00
4Městková LucieTempo Praha89:58+7:20
5Skern MarinaNF Wien96:00+13:22
6Bastin FlorenceC.O.Li?ge100:52+18:14
7Cormier KrisztinaOrienteering Ottawa101:00+18:22
8Vanspauwen-Piqueray Marie-Agn?sHermathenae Orientation SPA102:18+19:40
9Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava102:44+20:06
10Bultrowicz AgnieszkaKS Hades106:41+24:03
11Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava112:14+29:36
12Petriláková PetraOK Dobříš118:53+36:15
13Willemsens-winthagen RachelHermathenae Orientation SPA122:29+39:51
 
Wohanková KateřinaOOS Vrchlabidisk
Vacíková JanaTempo Prahadisk
Lindgren AnnaVäster?s SOKvzdal
 
 
 
W45-A (10/10)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupská PavlínaOK 99 HK77:050:00
2Broschová LucieIndividuals/No club96:21+19:16
3Knorová MartinaKlub OB Martin111:58+34:53
4Hartman PaulaSuunta Jyväskylä119:22+42:17
5Sadílková LenkaOB Vizovice126:30+49:25
6Hanáková MartaKOMETA Kralovice140:09+63:04
7Trepacova EvaSlavia ZU Zilina146:43+69:38
8Mikoskova IvetaSKI-OB Sternberk156:50+79:45
9Douchová JaroslavaStart Nachod236:07+159:02
 
Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Vesdisk
 
 
 
W50-A (11/11)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Hubáčková DagmarLuhačovice73:040:00
2Koberová LenkaIndividuals/No club95:27+22:23
3Gunnarsson IngerVäster?s SOK98:01+24:57
4Stefan CristinaC.S. BABARUNCA105:33+32:29
5Nechutova AlenaUNITOP Zdar nad Sazavou124:38+51:34
6Larsson CatarinaVäster?s SOK126:09+53:05
7Elmertoft ElisabetNorbergs Orienteringsklubb129:20+56:16
8Liljefors LenaAvesta OK133:07+60:03
9Lövgren Anna-KarinAvesta OK191:36+118:32
 
Hooper HelenLakeland Orienteering Clubdisk
Blomqvist GunillaRembo Idrottsklubbvzdal
 
 
 
W55-A (5/5)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Vavrysová IvaLuhačovice53:270:00
2Rylander GunillaStora Tuna OK65:22+11:55
3Davi JanaKlub OB Martin78:34+25:07
4Syslová IvaOOB Trebic85:12+31:45
5Ježková ReginaSK Praga109:44+56:17
 
 
 
W60-A (6/6)Stav: 15:59
místoJménoOddílČasZtráta
1Stackeová AnnaLuhačovice66:240:00
2Soloveva ElenaPionerSK91:13+24:49
3Biró AlettaBimahev105:03+38:39
4Maľarová AngelaKlub OB ATU Košice107:46+41:22
5Fekiačová MáriaŠK VAZKA Bratislava112:14+45:50
 
Rudh TittiAvesta OKdisk