Tatry orienteering 2019pá 05.07.2019 14:03
Předběžné výsledky - Etapa 2vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (16/16)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1György FarkasEgri Spartacus Tájékozódási Fu30:370:00
2Janota VladislavFarmaceut Bratislava35:27+4:50
3Assarsson ElisabethAvesta OK37:05+6:28
4Linehan JennaRed Roos37:14+6:37
5Dosedelova KlaraSKI-OB Sternberk41:15+10:38
6Jurčák TomášOB Vizovice47:27+16:50
7Barčová DanaKOB Cingov Spisska Nova Ves58:14+27:37
8Herbst EmmaVäster?s SOK58:48+28:11
9Žákovec JanKOMETA Kralovice59:30+28:53
10Kärkkäinen RitvaAvesta OK60:51+30:14
11Barčová MonikaKOB Cingov Spisska Nova Ves64:02+33:25
12Björnberg StinaVäster?s SOK65:15+34:38
13Rosiar OlegIndividuals/No club81:46+51:09
14Koroleva NataliaHoroshevo-o-team117:44+87:07
15Sopyanik TamaraHoroshevo-o-team121:35+90:58
16Sunikova DanaIndividuals/No club140:51+110:14
 
 
 
M-10 (2/2)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Kutlvašr VladimírOOS Vrchlabi16:160:00
2Cormier BenceOrienteering Ottawa34:50+18:34
 
 
 
M-10R (13/13)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Herbst FelixVäster?s SOK17:150:00
2Gillet FélexiC.O.Li?ge17:36+0:21
3Kozlov DaniilHoroshevo-o-team21:22+4:07
4Lauenstein ErikANCO21:56+4:41
5Bultrowicz FranciszekKS Hades22:27+5:12
6Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor23:17+6:02
7Polák VlastimilOOS Vrchlabi27:08+9:53
8Kotula KrzysztofIndividuals/No club30:04+12:49
9Gagné HenriRamblers33:55+16:40
10Wohanka JakubOOS Vrchlabi44:00+26:45
11Pikulík AdamIndividuals/No club56:17+39:02
12Golab PawelIndividuals/No club67:28+50:13
13Pecánek MatějTempo Praha88:40+71:25
 
 
 
M-12A (10/10)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Soshnikov DanilaHoroshevo-o-team19:030:00
2Takanen EetuVehkalahden Veikot19:50+0:47
3Juhlin LudvigVäster?s SOK23:48+4:45
4Nagy BenceGerecse Tájfutó Club24:38+5:35
5Simonsson BotvidSundbybergs IK26:25+7:22
6Zieliński TomaszKS Hades26:50+7:47
7Juhlin GustavVäster?s SOK28:57+9:54
8Biro ArturBimahev30:21+11:18
9Cserna LeventeGerecse Tájfutó Club31:54+12:51
10Doucha TomášStart Nachod43:31+24:28
 
 
 
M-14A (12/12)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Trepac AdamSlavia ZU Zilina24:510:00
2Palm ErikVäster?s SOK28:56+4:05
3Doucha MartinStart Nachod29:13+4:22
4Said SamirHoroshevo-o-team29:43+4:52
5Brosch OndřejIndividuals/No club30:01+5:10
6Bultrowicz TymoteuszKS Hades30:14+5:23
7Vedra TobiasKOS Tesla Brno34:03+9:12
8Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina38:17+13:26
9Janšo JakubKlub OB ATU Košice38:51+14:00
10Sazonov KirillHoroshevo-o-team44:16+19:25
11Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare48:43+23:52
12Filimonov VasilyHoroshevo-o-team73:39+48:48
 
 
 
M-16A (14/14)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupský JakubOK 99 HK26:250:00
2Novota Lukáš MárioKlub OB ATU Košice31:26+5:01
3Roháč MartinKlub OB ATU Košice33:16+6:51
4Sláma RichardKlub OB ATU Košice38:32+12:07
5Petrilák MatoušOK Dobříš38:33+12:08
6Nosáľ MichalSlovenský zväz rádioamatérov39:47+13:22
7Jurčík TomášSlovenský zväz rádioamatérov40:32+14:07
8Kubík MaximiliánTJ Rapid Bratislava49:30+23:05
9Vanspauwen AntoineHermathenae Orientation SPA55:32+29:07
10Sobotka RadimOrientační sporty Písek59:07+32:42
11Cserna András MátéGerecse Tájfutó Club60:37+34:12
12Pravňan VratkoSlovenský zväz rádioamatérov62:49+36:24
13Budiský MatejSlovenský zväz rádioamatérov67:53+41:28
14Willemsens JonasHermathenae Orientation SPA79:31+53:06
 
 
 
M-18A (8/8)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Knor MartinKlub OB Martin35:310:00
2Gillet JustinC.O.Li?ge37:56+2:25
3Oravec MatúšKlub OB Martin45:55+10:24
4Tachezy JanOK Dobříš51:58+16:27
5Postulka LukasSKI-OB Sternberk54:26+18:55
6Vanspauwen SimonHermathenae Orientation SPA76:31+41:00
7Dosedel StepanSKI-OB Sternberk90:54+55:23
 
Schenk MichalTJ Rapid Bratislavanest.
 
 
 
M-20A (4/4)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina48:340:00
2Kaario ArttuSuunta Jyväskylä48:38+0:04
3Bloor MaxInterlopers62:12+13:38
4Poroshin AlexanderHoroshevo-o-team62:14+13:40
 
 
 
M21-B (25/25)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Makovský KubaKOB Tretra Praha (CZE)30:120:00
2Nazarov AndreyHoroshevo-o-team36:49+6:37
3Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves37:10+6:58
4Pachnik WojciechUKS Orientpark Iwiny37:14+7:02
5Horniak JurajKOBRA Bratislava40:12+10:00
6Sukhov ArtemHoroshevo-o-team40:33+10:21
7Doucha JiříStart Nachod41:51+11:39
8Uhlíř MarekSK Praga42:32+12:20
9Filipiak MateuszKS Hades43:13+13:01
10Chizhov ValentinHoroshevo-o-team43:47+13:35
11Hierweg KarolKOBRA Bratislava44:03+13:51
12Nitsch KarelVSK CVUT FS Praha44:19+14:07
13Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By45:44+15:32
14Postulka TomasSKI-OB Sternberk49:29+19:17
15Olsson RobinAvesta OK49:47+19:35
16Vríčan PeterSlavia ZU Zilina49:58+19:46
17Bartosz DavidTJ TŽ Třinec52:11+21:59
18Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves52:19+22:07
19Panovec JanSK Pohjantähti52:48+22:36
20Janušauskas PauliusAzuolas53:45+23:33
21Maly JakubNeregistrovani ZOO59:30+29:18
22Šunda MarekUSK Praha62:15+32:03
23Šoltés BorisKOB Cingov Spisska Nova Ves89:35+59:23
24Jergus JanBay Area Orienteering Club95:47+65:35
 
Lewandowski MarekIndividuals/No clubnest.
 
 
 
M21-D (10/10)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Bohuš PeterFarmaceut Bratislava30:340:00
2Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava33:02+2:28
3Mazur MikhailoKyivska Rus33:27+2:53
4Kavan TomasKOS Tesla Brno42:23+11:49
5Ódor ZoltánGerecse Tájfutó Club44:20+13:46
6Bečvář PetrOrientační sporty Písek48:37+18:03
7Nagy ViktorGerecse Tájfutó Club52:17+21:43
8Ivanko ŠtefanKlub OB ATU Košice61:44+31:10
 
Karlik JanKOS Tesla Brnodisk
Tauber MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Vesnest.
 
 
 
M21-E (24/24)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Krajčík MichalKlub OB ATU Košice38:240:00
2Kaario OttoHelsingin Suunnistajat39:32+1:08
3Schuster MarekSeverka Šumperk40:32+2:08
4Staisiunas ViktorasAzuolas43:03+4:39
5Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.44:12+5:48
6Kobr Tomáš#zaorgáč45:08+6:44
7Krajca TomasRed Roos45:56+7:32
8Thoř TomášOOB TJ Turnov46:12+7:48
9Melecký MartinOrientační běh Opava47:40+9:16
10Gloncak PeterFarmaceut Bratislava48:24+10:00
11Kubina FilipŠK Sandberg52:03+13:39
12Mušinský TomášKlub OB ATU Košice52:20+13:56
13Tysz AdamKlub OB ATU Košice53:51+15:27
14Mihályi FerencHungarian Deaf Sport Federatio55:32+17:08
15Howlett NoahLakeland Orienteering Club56:58+18:34
16Bojtor SzabolcsHungarian Deaf Sport Federatio57:09+18:45
17Gailis AndrisAuseklis IK58:51+20:27
18Mikluš MariánTJ Rapid Bratislava61:15+22:51
19Ptáček PavelBETA URSUS Rosice63:50+25:26
20Poklop MartinSlavia ZU Zilina67:08+28:44
21Wojarski MichałIndividuals/No club68:41+30:17
22Cienciala JanTJ TŽ Třinec69:41+31:17
23Jankowiak PawełIndividuals/No club85:22+46:58
 
Galicz KarolBKS Wataha Warszawanest.
 
 
 
M35-A (14/14)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Brosch PetrIndividuals/No club49:490:00
2Porubský JúliusŠK Triturus Nitra50:08+0:19
3Ježowicz RomanŽižkovský Tygři57:28+7:39
4Cote-Jacques PhilippeAccro O Sport58:05+8:16
5Prosolkov ValeriiOK Azimuts59:44+9:55
6Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE61:11+11:22
7Boros ImreHungarian Deaf Sport Federatio69:53+20:04
8Schwartz TobiasBerliner TSC71:14+21:25
9Gagné Jean-francoisRamblers71:17+21:28
10Nazaranka VitaliTurlan KSO71:50+22:01
11Mihalič JurajKlub OB ATU Košice77:05+27:16
12Schütz BennoESV Lok Berlin-Schöneweide79:19+29:30
13Videcky JanKlub vytrvalostních sportů Šum90:14+40:25
 
Mazur MihailKi?vs'ka rus'nest.
 
 
 
M40-A (13/13)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Polák VlastimilOOS Vrchlabi29:340:00
2San'kin AleksandrKyivska Rus33:47+4:13
3Herbst JohanVäster?s SOK35:57+6:23
4Vanspauwen FrankHermathenae Orientation SPA37:43+8:09
5Gillet QuentinC.O.Li?ge42:32+12:58
6Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica42:34+13:00
7Wohanka PetrOOS Vrchlabi45:55+16:21
8Ciszek MarcinWKS Śląsk46:52+17:18
9Willemsens StephaneHermathenae Orientation SPA47:40+18:06
10Kutlvašr RudaOOS Vrchlabi59:36+30:02
11Fiala JanOK Dobříš86:30+56:56
 
Bugnya ViktorPelengnest.
Lisota AndriiPelengnest.
 
 
 
M45-A (30/30)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Hartman JanneVaajakosken Terä29:460:00
2Wittberger GeorgFSPV Erste Bank31:17+1:31
3Horký JanIndividuals/No club32:16+2:30
4Boranek PetrBoran team34:41+4:55
5Juhlin MartinVäster?s SOK35:09+5:23
6Vedra DavidKOS Tesla Brno36:47+7:01
7Nowak RemigiuszKS Hades37:03+7:17
8Söderlund NiklasAvesta OK37:55+8:09
9Relu TamasSport Club SPRIA Baia Sprie38:20+8:34
10Chaloupský DavidOK 99 HK43:26+13:40
11Sadílek MartinOB Vizovice43:33+13:47
12Froelicher VincentTout Azimut Fameck44:12+14:26
13Cserna AndrásBudakalászi Sport Klub44:50+15:04
14Blazek PetrSOS Jindřichův Hradec48:41+18:55
15Blidefalk PatrikOK Södertörn48:49+19:03
16Filipiak MarekKS Hades49:12+19:26
17Postulka ZdenekSKI-OB Sternberk53:27+23:41
18Björnberg DanielVäster?s SOK53:38+23:52
19Fišar MiroslavKOMETA Kralovice56:32+26:46
20Vajduliak JurajOB Tvrdošín60:14+30:28
21Valiquette MartinRamblers62:28+32:42
22Lindgren DavidVäster?s SOK64:06+34:20
23Mikoska EmanSKI-OB Sternberk66:40+36:54
24Nechuta MilanUNITOP Zdar nad Sazavou72:31+42:45
25Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovice81:27+51:41
26Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky88:30+58:44
27Trepáč IvanSlavia ZU Zilina113:59+84:13
 
Horcicka PetrIndividuals/No clubnest.
Kaario KimmoSuunta Jyväskylänest.
Moron ArturStrefa Bykównest.
 
 
 
M50-A (24/24)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Hlushenkov VitaliiO-club, Kyiv32:260:00
2Howlett NickLakeland Orienteering Club35:18+2:52
3Pataki GaborPécsi Vasutas SK37:16+4:50
4Vydra IvanOK Chrastava39:57+7:31
5Ojalainen JormaSK Vuoksi42:28+10:02
6Novota MikulášKlub OB ATU Košice43:03+10:37
7Palm RobertVäster?s SOK43:44+11:18
8Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves45:55+13:29
9Huijsers EricHammarby IF OF46:06+13:40
10Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves46:53+14:27
11Jurčík PeterSlovenský zväz rádioamatérov47:08+14:42
12Konstanciak AndrzejOK!Sport47:54+15:28
13Stefan DanielC.S. BABARUNCA48:36+16:10
14Larsson MagnusVäster?s SOK49:23+16:57
15Zieliński PawełKS Hades49:25+16:59
16Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves55:04+22:38
17Ahlström NiclasVäster?s SOK55:27+23:01
18Drągowski MarekOK!Sport57:52+25:26
19Kober MichalIndividuals/No club60:16+27:50
20Skeppling MattiasOK Södertörn62:18+29:52
21Schenk RóbertTJ Rapid Bratislava63:34+31:08
22Petrilák MiroslavOK Dobříš79:41+47:15
23Cormier AlainOrienteering Ottawa82:39+50:13
 
Konstanciak AndrzejIndividuals/No clubnest.
 
 
 
M55-A (20/20)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Wojarski KrzysztofBielsko-Biala O-Team33:010:00
2Östlund RobertSäterbygdens OK38:49+5:48
3Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves38:53+5:52
4Niessner PiotrWKS Wawel Kraków39:26+6:25
5Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By43:51+10:50
6Gailis AinarsAuseklis IK44:03+11:02
7Takács CsabaKlub OB ATU Košice44:11+11:10
8Bloor RobertInterlopers44:29+11:28
9Janšo KarolKlub OB ATU Košice45:08+12:07
10Theander JörgenHaninge SOK47:04+14:03
11Blomqvist ChristerRembo Idrottsklubb47:17+14:16
12Dosedel EmilSKI-OB Sternberk49:29+16:28
13Rybár DušanTJ Rapid Bratislava59:50+26:49
14Hurta VladimírSK Praga66:49+33:48
15Simonsson AnsgarSundbybergs IK68:53+35:52
16Kebis PavolPezinok71:30+38:29
 
Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bydisk
Herashchenko ValeriiPelengnest.
György FilóKOB Kysaknest.
Izgorodin Mihailok.Smolensknest.
 
 
 
M60-A (12/12)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Nyberg StefanAvesta OK29:470:00
2Trydzenski HenadziPeleng-Vimpel33:38+3:51
3Krajča PavelIndividuals/No club42:33+12:46
4Fekiač st JozefŠK VAZKA Bratislava45:10+15:23
5Solovev MikhailPionerSK45:49+16:02
6Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava46:47+17:00
7Krsak KarelOB Vizovice46:54+17:07
8Formanko DušanTJ Rapid Bratislava54:34+24:47
9Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE60:35+30:48
10Hegedus AbelBimahev62:11+32:24
11Costan GrigorSport Club NORD Baia Mare63:42+33:55
 
Sladič RomanŠkofjeloški orientacijski klubnest.
 
 
 
M65-A (5/5)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Jaros VladimirKOB Dobrichovice38:120:00
2Lundgren LennartAvesta OK50:55+12:43
3Weiszer EduardKlub OB ATU Košice51:41+13:29
4Zacharovský IvanKlub OB Martin60:15+22:03
5Zeman LudvíkSKOB Frýdek-Místek62:25+24:13
 
 
 
M70-A (2/2)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Eriksson ÖstenAvesta OK46:580:00
2Dvorak VlastimilBanik Ostrava59:25+12:27
 
 
 
N (16/17)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Sadílková IvaOB Vizovice32:070:00
2Porubská AndreaŠK Triturus Nitra36:22+4:15
3Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel42:52+10:45
4Musiał AnnaIndividuals/No club44:41+12:34
5Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice47:06+14:59
6Máčajová EditaŠK Sandberg47:25+15:18
7Bargiel BeataOK!Sport48:36+16:29
8Tünde ÓdornéGerecse Tájfutó Club58:01+25:54
9Sebesta PetrOB Vizovice63:44+31:37
10Jergusova AdrianaBay Area Orienteering Club72:46+40:39
11Peneder ManuelaFSPV Erste Bank124:46+92:39
 
Chaloupský DavidIndividuals/No clubnest.
Jezkova ReginaIndividuals/No clubnest.
Hockicko MarianIndividuals/No clubnest.
Solovev MikhailIndividuals/No clubnest.
Izgorodin MihailIndividuals/No clubnest.
 
 
 
Open L (7/7)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Miháczi ZoltánTipo Orienteering Club56:390:00
2Lang KarlOrienteering Klosterneuburg60:11+3:32
3Holper AntóniaTipo Orienteering Club80:33+23:54
4Mazák JánŠK Sandberg109:55+53:16
 
Kaminger IngridOrienteering Klosterneuburgdisk
Šubrt AntonínOddíl OB Kotlářka, z.s.nest.
Ku MaggieMoxina OKnest.
 
 
 
Open S (9/9)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Andersson KarinVäster?s SOK31:140:00
2Drągowski PawełOK!Sport63:01+31:47
3Filipiak AgnieszkaKS Hades65:24+34:10
4Konrad RitaGerecse Tájfutó Club78:15+47:01
5Beadnell MollyAvesta OK84:25+53:11
6Lövgren JimmyAvesta OK85:55+54:41
 
Skern TimNF Wienvzdal
Blixt MichaelAvesta OKvzdal
Horká SoňaIndividuals/No clubnest.
 
 
 
W-10 (13/13)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Hanáková AnetaKOMETA Kralovice14:140:00
2Takanen TiituVehkalahden Veikot16:24+2:10
3Herbst FridaVäster?s SOK17:58+3:44
4Gelnerová MarkétaKOMETA Kralovice18:15+4:01
5Schwarzová KatarínaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By18:39+4:25
6Tkacheva PolinaHoroshevo-o-team19:01+4:47
7Skern AnnaNF Wien20:27+6:13
8Štěpánková AnnaSKOB Kobra Vsetín22:25+8:11
9Wohanková MichaelaOOS Vrchlabi24:12+9:58
10Skern SelinaNF Wien31:25+17:11
11Broschová AlžbětaIndividuals/No club31:54+17:40
12Straková KateřinaOK Chrastava41:33+27:19
13Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves50:16+36:02
 
 
 
W-10R (12/12)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Fialová KristýnaOK Dobříš18:410:00
2Juhlin KlaraVäster?s SOK21:16+2:35
3Nováková EmaIndividuals/No club22:10+3:29
4Zeman AnnabelKOB Dobrichovice25:55+7:14
5Štěpánková AdélaSKOB Kobra Vsetín26:01+7:20
6Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor26:39+7:58
7Poláková GabrielaOOS Vrchlabi27:42+9:01
8Linehan MartaRed Roos27:48+9:07
9Abashkina AnnaHoroshevo-o-team29:25+10:44
10Kutlvašrová MartaOOS Vrchlabi43:55+25:14
11Němcová RozaTempo Praha87:56+69:15
12Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club88:55+70:14
 
 
 
W-12A (10/10)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Lauenstein WilmaANCO26:300:00
2Fialová KateřinaOK Dobříš28:10+1:40
3Palm ElinVäster?s SOK28:31+2:01
4Kutlvašrová PavlaOOS Vrchlabi30:42+4:12
5Jurčíková NinaSlavia ZU Zilina32:04+5:34
6Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš38:08+11:38
7Björnberg LovisaVäster?s SOK38:26+11:56
8Nowak ZofiaKS Hades46:34+20:04
 
Bodurka DenisaKOMETA Kralovicenest.
Kropáčová ZuzanaKOMETA Kralovicenest.
 
 
 
W-14A (14/14)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Blazkova VercaSOS Jindřichův Hradec25:490:00
2Gillet MarieC.O.Li?ge26:32+0:43
3Ciszek KatarzynaMKS MOS Wrocław27:48+1:59
4Björnberg ElviraVäster?s SOK28:17+2:28
5Niessner PolaWKS Wawel Kraków30:09+4:20
6Ódor LauraGerecse Tájfutó Club35:14+9:25
7Mihaličová SimonaKlub OB ATU Košice36:57+11:08
8Staiši?nait? EmilijaAzuolas41:46+15:57
9Gelnerová AnnaKOMETA Kralovice42:08+16:19
10Vlachová AdélaKOMETA Kralovice44:20+18:31
11Fišarová AdélaKOMETA Kralovice46:59+21:10
12Roučková KarolínaKOMETA Kralovice48:34+22:45
13Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By49:46+23:57
14Buršíková MartinaTJ Rapid Bratislava56:21+30:32
 
 
 
W-16A (13/13)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Koberová KateřinaIndividuals/No club33:550:00
2Filipová PetronelaKlub OB ATU Košice35:43+1:48
3Filipiak AdriannaKS Hades48:22+14:27
4Porubská LenkaŠK Triturus Nitra51:39+17:44
5Fišarová EliškaKOMETA Kralovice57:48+23:53
6Norberg LivAvesta OK58:24+24:29
7Velgosová MiroslavaKlub OB ATU Košice59:08+25:13
8Lindgren KristinaVäster?s SOK60:35+26:40
9Nowak MariaKS Hades64:39+30:44
10Gotovskaya AnnaHoroshevo-o-team69:17+35:22
11Počtová KláraOrientační sporty Písek71:10+37:15
12Hartman SanniSuunta Jyväskylä75:40+41:45
13Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina102:36+68:41
 
 
 
W-18A (14/14)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Blazkova KatkaSOS Jindřichův Hradec30:260:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin31:41+1:15
3Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno33:48+3:22
4Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK35:41+5:15
5Matějková BarboraSportcentrum Jicin39:25+8:59
6Larsson IdaVäster?s SOK39:59+9:33
7Kosová TerezaOK 99 HK40:13+9:47
8Ivanková SandraKlub OB ATU Košice44:12+13:46
9Willemsens EmmaHermathenae Orientation SPA62:44+32:18
10Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek66:06+35:40
11Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš66:23+35:57
12Velgosová MichaelaKlub OB ATU Košice71:30+41:04
13Hartman HennaSuunta Jyväskylä73:45+43:19
 
Hlaváčová AnežkaKOS Tesla Brnonest.
 
 
 
W-20A (5/5)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Špringlová KamilaKOS Tesla Brno34:520:00
2Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK39:03+4:11
3Roháčová ViktóriaKlub OB ATU Košice49:31+14:39
4Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice49:55+15:03
 
Jernström TindraAvesta OKnest.
 
 
 
W21-B (18/18)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Tihonová HanaKOB Tretra Praha (CZE)32:480:00
2Cechova LenkaNeregistrovani ZOO41:33+8:45
3Kršáková VeronikaOB Vizovice45:31+12:43
4Trukhina YuliaHoroshevo-o-team45:59+13:11
5Pavlíková BarboraKOB Kysak48:46+15:58
6Makovská JarmilaKOB Tretra Praha (CZE)52:13+19:25
7Zeman KlaraKOB Dobrichovice54:23+21:35
8Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina54:47+21:59
9Nemcová ErikaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By57:35+24:47
10Knorová TeréziaKlub OB Martin62:48+30:00
11Nazaranka NadzeyaTurlan KSO62:51+30:03
12Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín63:20+30:32
13Leijon AinoAvesta OK64:53+32:05
14Nováčková AnnaOK Dobříš82:49+50:01
 
Schütz PetulaESV Lok Berlin-Schöneweidedisk
Horčičková LindaSOB Olomoucnest.
Hrdličková LudmilaSportovní klub OB Slanýnest.
Lipková NicoleKlub OB ATU Košicenest.
 
 
 
W21-E (14/14)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Odehnalová Tereza#BPDL team34:090:00
2Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno40:59+6:50
3Opálková MartinaBETA URSUS Rosice42:15+8:06
4Fedoseeva AnnaIndividuals/No club43:00+8:51
5Pachnik MałgorzataUKS Orientpark Iwiny46:50+12:41
6Hanáková MagdaKOMETA Kralovice47:19+13:10
7Fell RonjaBerliner TSC49:43+15:34
8Odehnalová Klára#BPDL team49:46+15:37
9Thořová MarkétaOOB TJ Turnov50:48+16:39
10Plakhotnik ViktoriaKyivska Rus55:06+20:57
11Huang YichingMoxina OK66:24+32:15
12Kotrlová KatarínaŠK Sandberg76:19+42:10
 
Valisova MartinaKOS Tesla Brnonest.
Novotná BarboraOOB TJ Tatran Jablonec nad Nisnest.
 
 
 
W35-A (12/12)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Jiřištová ZuzanaŽižkovský Tygři34:540:00
2Kutlvašrová VladimíraOOS Vrchlabi40:09+5:15
3Lauenstein LuciaANCO42:06+7:12
4Marko ValériaKlub OB ATU Košice50:39+15:45
5Zbroja-Nowak JustynaKS Hades54:37+19:43
6Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By55:58+21:04
7Fialova JanaOK Dobříš57:22+22:28
8Briunina ViktoriiaOK Azimuts58:36+23:42
9Kučerková RomanaTJ Stadion Novy Bor62:19+27:25
10Good LudmilaIndividuals/No club67:57+33:03
11Chuang PeichiMoxina OK86:09+51:15
12Poláková LucieOOS Vrchlabi90:29+55:35
 
 
 
W40-A (16/16)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekkala SiniEspoon Suunta30:240:00
2Palm EvaVäster?s SOK34:35+4:11
3Městková LucieTempo Praha39:09+8:45
4Skern MarinaNF Wien43:58+13:34
4Bultrowicz AgnieszkaKS Hades43:58+13:34
6Svobodova JitkaBoran team46:22+15:58
7Lindgren AnnaVäster?s SOK51:04+20:40
8Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava53:10+22:46
9Cormier KrisztinaOrienteering Ottawa59:38+29:14
10Petriláková PetraOK Dobříš60:58+30:34
11Willemsens-winthagen RachelHermathenae Orientation SPA69:22+38:58
12Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava73:03+42:39
13Vanspauwen-Piqueray Marie-Agn?sHermathenae Orientation SPA73:46+43:22
14Bastin FlorenceC.O.Li?ge78:41+48:17
15Wohanková KateřinaOOS Vrchlabi102:42+72:18
 
Vacíková JanaTempo Prahadisk
 
 
 
W45-A (13/13)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupská PavlínaOK 99 HK32:290:00
2Broschová LucieIndividuals/No club32:54+0:25
3Sadílková LenkaOB Vizovice42:07+9:38
4Kaario KatjaSuunta Jyväskylä44:18+11:49
5Hartman PaulaSuunta Jyväskylä45:08+12:39
6Knorová MartinaKlub OB Martin48:22+15:53
7Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Ves49:58+17:29
8Douchová JaroslavaStart Nachod66:08+33:39
9Hanáková MartaKOMETA Kralovice70:45+38:16
10Mikoskova IvetaSKI-OB Sternberk74:46+42:17
11Trepacova EvaSlavia ZU Zilina101:12+68:43
 
Lindh SusanneAvesta OKnest.
Puls SvetlanaTJ Rapid Bratislavanest.
 
 
 
W50-A (14/14)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Gunnarsson IngerVäster?s SOK33:350:00
2Hubáčková DagmarLuhačovice33:40+0:05
3Koberová LenkaIndividuals/No club40:25+6:50
4Stefan CristinaC.S. BABARUNCA43:16+9:41
5Westström CeciliaSundbybergs IK47:44+14:09
6Nechutova AlenaUNITOP Zdar nad Sazavou52:49+19:14
7Liljefors LenaAvesta OK57:30+23:55
8Blomqvist GunillaRembo Idrottsklubb59:48+26:13
9Lövgren Anna-KarinAvesta OK65:20+31:45
10Elmertoft ElisabetNorbergs Orienteringsklubb66:48+33:13
11Hooper HelenLakeland Orienteering Club91:13+57:38
12Postulkova MiladaSKI-OB Sternberk127:40+94:05
 
Larsson CatarinaVäster?s SOKdisk
Bugaj TeresaWKS Wawel Krakównest.
 
 
 
W55-A (6/6)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Vavrysová IvaLuhačovice28:450:00
2Rylander GunillaStora Tuna OK34:59+6:14
3Syslová IvaOOB Trebic37:26+8:41
4Davi JanaKlub OB Martin57:45+29:00
5Ježková ReginaSK Praga66:25+37:40
6Kebisova BibaPezinok103:36+74:51
 
 
 
W60-A (6/6)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
1Soloveva ElenaPionerSK38:140:00
2Stackeová AnnaLuhačovice42:03+3:49
3Rudh TittiAvesta OK42:11+3:57
4Maľarová AngelaKlub OB ATU Košice53:03+14:49
5Biró AlettaBimahev60:08+21:54
6Fekiačová MáriaŠK VAZKA Bratislava66:39+28:25
 
 
 
W65-A (1/1)Stav: 14:02
místoJménoOddílČasZtráta
Juhasová ViolaKlub OB Martinnest.