Tatry orienteering 2019so 06.07.2019 17:04
Předběžné výsledky - Etapa 3vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (16/16)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Janota VladislavFarmaceut Bratislava34:170:00
2György FarkasEgri Spartacus Tájékozódási Fu36:16+1:59
3Žákovec JanKOMETA Kralovice41:13+6:56
4Dosedelova KlaraSKI-OB Sternberk45:41+11:24
5Linehan JennaRed Roos47:02+12:45
6Kärkkäinen RitvaAvesta OK48:24+14:07
7Rosiar OlegIndividuals/No club48:35+14:18
8Assarsson ElisabethAvesta OK49:58+15:41
9Herbst EmmaVäster?s SOK52:29+18:12
10Jurčák TomášOB Vizovice53:24+19:07
11Barčová MonikaKOB Cingov Spisska Nova Ves56:03+21:46
12Björnberg StinaVäster?s SOK56:08+21:51
13Barčová DanaKOB Cingov Spisska Nova Ves67:43+33:26
14Sunikova DanaIndividuals/No club104:12+69:55
15Koroleva NataliaHoroshevo-o-team122:23+88:06
16Sopyanik TamaraHoroshevo-o-team128:20+94:03
 
 
 
M-10 (2/2)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Kutlvašr VladimírOOS Vrchlabi20:020:00
2Hradil MichalTJ Hostivice29:45+9:43
 
 
 
M-10R (13/14)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Herbst FelixVäster?s SOK18:560:00
2Lauenstein ErikANCO21:03+2:07
3Halás GregorKlub OB ATU Košice22:52+3:56
4Bultrowicz FranciszekKS Hades23:03+4:07
5Kozlov DaniilHoroshevo-o-team25:00+6:04
6Mudrak MatoušLuhačovice26:01+7:05
7Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor32:58+14:02
8Kotula KrzysztofIndividuals/No club34:34+15:38
9Polák VlastimilOOS Vrchlabi37:21+18:25
10Pikulík AdamIndividuals/No club40:13+21:17
11Wohanka JakubOOS Vrchlabi41:31+22:35
12Pecánek MatějTempo Praha59:18+40:22
13Golab PawelIndividuals/No club70:49+51:53
 
 
 
M-12A (11/11)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Soshnikov DanilaHoroshevo-o-team32:140:00
2Volkov MaksymSlavia ZU Zilina32:34+0:20
3Nagy BenceGerecse Tájfutó Club36:00+3:46
4Juhlin LudvigVäster?s SOK39:27+7:13
5Cserna LeventeGerecse Tájfutó Club42:13+9:59
6Takanen EetuVehkalahden Veikot42:18+10:04
7Simonsson BotvidSundbybergs IK47:51+15:37
8Doucha TomášStart Nachod49:19+17:05
9Juhlin GustavVäster?s SOK55:34+23:20
10Biro ArturBimahev62:56+30:42
11Zieliński TomaszKS Hades80:23+48:09
 
 
 
M-14A (14/14)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Trepac AdamSlavia ZU Zilina24:340:00
2Bultrowicz TymoteuszKS Hades29:52+5:18
3Brosch OndřejIndividuals/No club30:16+5:42
4Vedra TobiasKOS Tesla Brno30:37+6:03
5Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina30:49+6:15
6Said SamirHoroshevo-o-team30:50+6:16
7Doucha MartinStart Nachod33:35+9:01
8Palm ErikVäster?s SOK36:54+12:20
9Sazonov KirillHoroshevo-o-team41:29+16:55
10Janšo JakubKlub OB ATU Košice45:38+21:04
11Mudrak ŠimonLuhačovice49:48+25:14
12Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare70:04+45:30
13Hradil MartinTJ Hostivice72:46+48:12
14Filimonov VasilyHoroshevo-o-team72:48+48:14
 
 
 
M-16A (14/14)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupský JakubOK 99 HK27:420:00
2Petrilák MatoušOK Dobříš34:09+6:27
3Roháč MartinKlub OB ATU Košice34:19+6:37
4Jurčík TomášSlovenský zväz rádioamatérov36:07+8:25
5Kubík MaximiliánTJ Rapid Bratislava37:29+9:47
6Sláma RichardKlub OB ATU Košice38:08+10:26
7Vanspauwen AntoineHermathenae Orientation SPA40:34+12:52
8Sobotka RadimOrientační sporty Písek40:47+13:05
9Cserna András MátéGerecse Tájfutó Club45:58+18:16
10Nosáľ MichalSlovenský zväz rádioamatérov46:45+19:03
11Willemsens JonasHermathenae Orientation SPA48:14+20:32
12Budiský MatejSlovenský zväz rádioamatérov48:16+20:34
13Pravňan VratkoSlovenský zväz rádioamatérov73:27+45:45
 
Novota Lukáš MárioKlub OB ATU Košicedisk
 
 
 
M-18A (8/8)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Knor MartinKlub OB Martin36:500:00
2Gillet JustinC.O.Li?ge43:20+6:30
3Tachezy JanOK Dobříš47:00+10:10
4Oravec MatúšKlub OB Martin65:39+28:49
5Dosedel StepanSKI-OB Sternberk67:02+30:12
6Postulka LukasSKI-OB Sternberk69:15+32:25
7Vanspauwen SimonHermathenae Orientation SPA98:43+61:53
 
msSchenk MichalTJ Rapid Bratislavavzdal
 
 
 
M-20A (3/3)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina45:230:00
2Bloor MaxInterlopers45:34+0:11
3Poroshin AlexanderHoroshevo-o-team51:09+5:46
 
 
 
M21-B (23/23)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Makovský KubaKOB Tretra Praha (CZE)30:070:00
2Chizhov ValentinHoroshevo-o-team35:39+5:32
3Doucha JiříStart Nachod38:04+7:57
4Sukhov ArtemHoroshevo-o-team39:58+9:51
5Horniak JurajKOBRA Bratislava40:15+10:08
6Nitsch KarelVSK CVUT FS Praha42:00+11:53
7Postulka TomasSKI-OB Sternberk42:32+12:25
8Uhlíř MarekSK Praga42:55+12:48
9Panovec JanSK Pohjantähti42:58+12:51
10Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves44:05+13:58
11Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By45:58+15:51
12Maly JakubNeregistrovani ZOO46:38+16:31
13Olsson RobinAvesta OK46:40+16:33
14Vríčan PeterSlavia ZU Zilina49:19+19:12
15Filipiak MateuszKS Hades52:29+22:22
16Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves56:33+26:26
17Janušauskas PauliusAzuolas58:30+28:23
18Šoltés BorisKOB Cingov Spisska Nova Ves65:38+35:31
19Jergus JanBay Area Orienteering Club76:04+45:57
20Šunda MarekUSK Praha77:44+47:37
 
Pachnik WojciechUKS Orientpark Iwinydisk
Nazarov AndreyHoroshevo-o-teamdisk
Bartosz DavidTJ TŽ Třinecvzdal
 
 
 
M21-D (10/10)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Mazur MikhailoKyivska Rus30:580:00
2Bohuš PeterFarmaceut Bratislava34:02+3:04
3Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava35:11+4:13
4Ódor ZoltánGerecse Tájfutó Club35:26+4:28
5Bečvář PetrOrientační sporty Písek35:32+4:34
6Kavan TomasKOS Tesla Brno36:51+5:53
7Tauber MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves39:41+8:43
8Ivanko ŠtefanKlub OB ATU Košice50:01+19:03
9Nagy ViktorGerecse Tájfutó Club52:44+21:46
 
Karlik JanKOS Tesla Brnodisk
 
 
 
M21-E (21/21)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Kaario OttoHelsingin Suunnistajat36:190:00
2Krajčík MichalKlub OB ATU Košice38:15+1:56
3Tysz AdamKlub OB ATU Košice42:15+5:56
4Thoř TomášOOB TJ Turnov43:35+7:16
5Krajca TomasRed Roos43:38+7:19
6Kobr Tomáš#zaorgáč45:01+8:42
7Staisiunas ViktorasAzuolas45:14+8:55
8Gloncak PeterFarmaceut Bratislava45:46+9:27
9Mihályi FerencHungarian Deaf Sport Federatio46:27+10:08
10Wojarski MichałIndividuals/No club48:10+11:51
11Kubina FilipŠK Sandberg48:49+12:30
12Ptáček PavelBETA URSUS Rosice49:13+12:54
13Mušinský TomášKlub OB ATU Košice49:29+13:10
14Gailis AndrisAuseklis IK49:46+13:27
15Galicz KarolBKS Wataha Warszawa55:37+19:18
16Bojtor SzabolcsHungarian Deaf Sport Federatio61:38+25:19
17Heffner ChristianPezinok62:45+26:26
18Jankowiak PawełIndividuals/No club62:46+26:27
19Poklop MartinSlavia ZU Zilina65:43+29:24
20Mikluš MariánTJ Rapid Bratislava66:30+30:11
21Howlett NoahLakeland Orienteering Club68:21+32:02
 
 
 
M35-A (15/15)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Porubský JúliusŠK Triturus Nitra43:150:00
2Volkov AlexanderSlavia ZU Zilina43:24+0:09
3Nazaranka VitaliTurlan KSO46:07+2:52
4Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE47:59+4:44
5Mihalič JurajKlub OB ATU Košice49:13+5:58
6Schwartz TobiasBerliner TSC49:19+6:04
7Cote-Jacques PhilippeAccro O Sport53:29+10:14
8Schütz BennoESV Lok Berlin-Schöneweide57:56+14:41
9Boros ImreHungarian Deaf Sport Federatio58:43+15:28
10Brosch PetrIndividuals/No club65:02+21:47
11Ježowicz RomanŽižkovský Tygři66:05+22:50
12Prosolkov ValeriiOK Azimuts69:21+26:06
13Videcky JanKlub vytrvalostních sportů Šum90:25+47:10
14Gagné Jean-francoisRamblers93:18+50:03
 
Bubela TomášASU Magnus Orienteeringdisk
 
 
 
M40-A (12/12)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1San'kin AleksandrKyivska Rus31:010:00
2Polák VlastimilOOS Vrchlabi35:25+4:24
3Herbst JohanVäster?s SOK35:46+4:45
4Wohanka PetrOOS Vrchlabi37:40+6:39
5Vanspauwen FrankHermathenae Orientation SPA44:00+12:59
6Ciszek MarcinWKS Śląsk46:12+15:11
7Willemsens StephaneHermathenae Orientation SPA47:35+16:34
8Gillet QuentinC.O.Li?ge48:31+17:30
9Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica59:58+28:57
10Kutlvašr RudaOOS Vrchlabi65:06+34:05
11Fiala JanOK Dobříš72:18+41:17
12Borský MartinFarmaceut Bratislava77:08+46:07
 
 
 
M45-A (27/27)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Nowak RemigiuszKS Hades30:050:00
2Relu TamasSport Club SPRIA Baia Sprie30:24+0:19
3Wittberger GeorgFSPV Erste Bank31:12+1:07
4Horký JanIndividuals/No club32:11+2:06
5Juhlin MartinVäster?s SOK32:32+2:27
6Vedra DavidKOS Tesla Brno32:56+2:51
7Sadílek MartinOB Vizovice34:41+4:36
8Boranek PetrBoran team34:57+4:52
9Chaloupský DavidOK 99 HK37:42+7:37
10Cserna AndrásBudakalászi Sport Klub38:37+8:32
11Blidefalk PatrikOK Södertörn39:27+9:22
12Björnberg DanielVäster?s SOK40:06+10:01
13Blazek PetrSOS Jindřichův Hradec41:47+11:42
14Filipiak MarekKS Hades42:50+12:45
15Fišar MiroslavKOMETA Kralovice50:12+20:07
16Mikoska EmanSKI-OB Sternberk52:37+22:32
17Söderlund NiklasAvesta OK53:01+22:56
18Postulka ZdenekSKI-OB Sternberk55:43+25:38
19Froelicher VincentTout Azimut Fameck55:56+25:51
20Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovice57:43+27:38
21Lindgren DavidVäster?s SOK58:29+28:24
22Valiquette MartinRamblers68:21+38:16
23Trepáč IvanSlavia ZU Zilina70:17+40:12
24Vajduliak JurajOB Tvrdošín71:55+41:50
25Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky72:29+42:24
26Nechuta MilanUNITOP Zdar nad Sazavou78:09+48:04
27Hradil JiriTJ Hostivice95:46+65:41
 
 
 
M50-A (23/23)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Hlushenkov VitaliiO-club, Kyiv28:450:00
2Ojalainen JormaSK Vuoksi29:01+0:16
3Pataki GaborPécsi Vasutas SK30:43+1:58
4Palm RobertVäster?s SOK31:48+3:03
5Kober MichalIndividuals/No club32:30+3:45
6Vydra IvanOK Chrastava32:45+4:00
7Jurčík PeterSlovenský zväz rádioamatérov35:23+6:38
8Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves35:58+7:13
9Novota MikulášKlub OB ATU Košice36:19+7:34
10Howlett NickLakeland Orienteering Club37:16+8:31
11Skeppling MattiasOK Södertörn38:19+9:34
12Larsson MagnusVäster?s SOK39:02+10:17
13Huijsers EricHammarby IF OF40:02+11:17
14Hilbert JosefNaturfreunde Wien41:16+12:31
15Stefan DanielC.S. BABARUNCA41:43+12:58
16Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves41:54+13:09
17Ahlström NiclasVäster?s SOK44:15+15:30
18Zieliński PawełKS Hades50:23+21:38
19Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves50:27+21:42
20Drągowski MarekOK!Sport51:30+22:45
21Schenk RóbertTJ Rapid Bratislava52:13+23:28
22Petrilák MiroslavOK Dobříš55:37+26:52
23Konstanciak AndrzejOK!Sport56:30+27:45
 
 
 
M55-A (16/16)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Niessner PiotrWKS Wawel Kraków32:480:00
2Bloor RobertInterlopers37:23+4:35
3Gailis AinarsAuseklis IK39:06+6:18
4Takács CsabaKlub OB ATU Košice39:09+6:21
5Wojarski KrzysztofBielsko-Biala O-Team39:21+6:33
6Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves40:43+7:55
7Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By46:22+13:34
8Janšo KarolKlub OB ATU Košice47:00+14:12
9Kebis PavolPezinok48:22+15:34
10Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By48:56+16:08
11Theander JörgenHaninge SOK49:29+16:41
12Östlund RobertSäterbygdens OK50:22+17:34
13Rybár DušanTJ Rapid Bratislava55:00+22:12
14Dosedel EmilSKI-OB Sternberk59:00+26:12
15Hurta VladimírSK Praga60:49+28:01
 
Simonsson AnsgarSundbybergs IKvzdal
 
 
 
M60-A (11/11)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Nyberg StefanAvesta OK24:210:00
2Trydzenski HenadziPeleng-Vimpel33:04+8:43
3Hegedus AbelBimahev35:01+10:40
4Krsak KarelOB Vizovice40:08+15:47
5Krajča PavelIndividuals/No club40:30+16:09
6Costan GrigorSport Club NORD Baia Mare41:06+16:45
7Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava42:20+17:59
8Fekiač st JozefŠK VAZKA Bratislava47:15+22:54
9Formanko DušanTJ Rapid Bratislava53:26+29:05
10Solovev MikhailPionerSK60:34+36:13
11Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE80:31+56:10
 
 
 
M65-A (6/6)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Jaros VladimirKOB Dobrichovice32:430:00
2Lundgren LennartAvesta OK36:38+3:55
3Weiszer EduardKlub OB ATU Košice42:29+9:46
4Gajdosik JozefSlavia ZU Zilina47:47+15:04
5Zeman LudvíkSKOB Frýdek-Místek48:35+15:52
 
Zacharovský IvanKlub OB Martindisk
 
 
 
M70-A (2/2)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Eriksson ÖstenAvesta OK44:320:00
2Dvorak VlastimilBanik Ostrava61:42+17:10
 
 
 
N (12/12)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Sadílková IvaOB Vizovice33:250:00
2Sebesta PetrOB Vizovice35:52+2:27
3Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel40:26+7:01
4Součková MarkétaIndividuals/No club42:59+9:34
5Musiał AnnaIndividuals/No club43:07+9:42
6Bargiel BeataOK!Sport43:34+10:09
7Máčajová EditaŠK Sandberg44:42+11:17
8Porubská AndreaŠK Triturus Nitra44:57+11:32
9Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice53:44+20:19
10Tünde ÓdornéGerecse Tájfutó Club56:34+23:09
11Škrlová HanaKOMETA Kralovice73:01+39:36
 
Jergusova AdrianaBay Area Orienteering Clubdisk
 
 
 
Open L (5/5)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Miháczi ZoltánTipo Orienteering Club62:500:00
2Lang KarlOrienteering Klosterneuburg63:28+0:38
3Mazák JánŠK Sandberg77:30+14:40
4Holper AntóniaTipo Orienteering Club87:37+24:47
5Kaminger IngridOrienteering Klosterneuburg93:35+30:45
 
 
 
Open S (9/10)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Andersson KarinVäster?s SOK38:060:00
2Skern TimNF Wien54:20+16:14
3Filipiak AgnieszkaKS Hades61:03+22:57
4Konrad RitaGerecse Tájfutó Club61:39+23:33
5Drągowski PawełOK!Sport66:31+28:25
6Cech PremyslNeregistrovani ZOO72:38+34:32
7Hradilova KatarinaTJ Hostivice76:20+38:14
8Blixt MichaelAvesta OK77:01+38:55
9Siricova VeronikaTJ Hostivice83:02+44:56
 
 
 
W-10 (13/13)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Gelnerová MarkétaKOMETA Kralovice14:430:00
2Takanen TiituVehkalahden Veikot17:29+2:46
3Volkova MajaSlavia ZU Zilina17:42+2:59
4Skern AnnaNF Wien21:51+7:08
5Broschová AlžbětaIndividuals/No club23:17+8:34
6Štěpánková AnnaSKOB Kobra Vsetín23:31+8:48
7Straková KateřinaOK Chrastava27:29+12:46
8Hanáková AnetaKOMETA Kralovice28:43+14:00
9Schwarzová KatarínaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By31:48+17:05
10Wohanková MichaelaOOS Vrchlabi39:20+24:37
11Tkacheva PolinaHoroshevo-o-team43:24+28:41
12Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves47:41+32:58
13Skern SelinaNF Wien57:34+42:51
 
 
 
W-10R (11/11)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Fialová KristýnaOK Dobříš23:070:00
2Juhlin KlaraVäster?s SOK25:13+2:06
3Štěpánková AdélaSKOB Kobra Vsetín25:14+2:07
4Zeman AnnabelKOB Dobrichovice27:48+4:41
5Abashkina AnnaHoroshevo-o-team32:35+9:28
6Linehan MartaRed Roos33:10+10:03
7Poláková GabrielaOOS Vrchlabi38:36+15:29
8Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor39:43+16:36
9Kutlvašrová MartaOOS Vrchlabi42:40+19:33
10Němcová RozaTempo Praha59:18+36:11
11Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club61:35+38:28
 
 
 
W-12A (11/11)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Fialová KateřinaOK Dobříš32:150:00
2Palm ElinVäster?s SOK34:14+1:59
3Jurčíková NinaSlavia ZU Zilina37:01+4:46
4Kutlvašrová PavlaOOS Vrchlabi40:38+8:23
5Lauenstein WilmaANCO40:56+8:41
6Björnberg LovisaVäster?s SOK53:35+21:20
7Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš54:42+22:27
8Kropáčová ZuzanaKOMETA Kralovice60:37+28:22
9Nowak ZofiaKS Hades62:31+30:16
10Bodurka DenisaKOMETA Kralovice64:37+32:22
11Siricova LucyTJ Hostivice94:11+61:56
 
 
 
W-14A (15/15)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Niessner PolaWKS Wawel Kraków25:290:00
2Björnberg ElviraVäster?s SOK28:17+2:48
3Staiši?nait? EmilijaAzuolas29:55+4:26
4Gelnerová AnnaKOMETA Kralovice30:28+4:59
5Gillet MarieC.O.Li?ge30:29+5:00
6Blazkova VercaSOS Jindřichův Hradec34:02+8:33
7Vlachová AdélaKOMETA Kralovice35:32+10:03
8Mihaličová SimonaKlub OB ATU Košice39:14+13:45
9Ciszek KatarzynaMKS MOS Wrocław40:43+15:14
10Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By43:50+18:21
11Buršíková MartinaTJ Rapid Bratislava45:52+20:23
12Fišarová AdélaKOMETA Kralovice49:25+23:56
13Siricova AnnaTJ Hostivice51:46+26:17
14Ódor LauraGerecse Tájfutó Club53:30+28:01
 
Roučková KarolínaKOMETA Kralovicedisk
 
 
 
W-16A (13/13)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Koberová KateřinaIndividuals/No club31:390:00
2Lindgren KristinaVäster?s SOK35:11+3:32
3Filipiak AdriannaKS Hades37:18+5:39
4Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina37:19+5:40
5Filipová PetronelaKlub OB ATU Košice39:47+8:08
6Norberg LivAvesta OK40:23+8:44
7Porubská LenkaŠK Triturus Nitra50:19+18:40
8Fišarová EliškaKOMETA Kralovice53:18+21:39
9Hartman SanniSuunta Jyväskylä54:15+22:36
10Velgosová MiroslavaKlub OB ATU Košice57:43+26:04
11Počtová KláraOrientační sporty Písek65:09+33:30
12Nowak MariaKS Hades69:18+37:39
13Gotovskaya AnnaHoroshevo-o-team77:14+45:35
 
 
 
W-18A (13/13)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Blazkova KatkaSOS Jindřichův Hradec31:200:00
2Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK33:11+1:51
3Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin35:28+4:08
4Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno38:07+6:47
5Matějková BarboraSportcentrum Jicin41:34+10:14
6Velgosová MichaelaKlub OB ATU Košice42:22+11:02
7Ivanková SandraKlub OB ATU Košice42:58+11:38
8Willemsens EmmaHermathenae Orientation SPA46:00+14:40
9Kosová TerezaOK 99 HK47:23+16:03
10Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek49:51+18:31
11Larsson IdaVäster?s SOK54:14+22:54
12Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš58:46+27:26
 
Hartman HennaSuunta Jyväskylävzdal
 
 
 
W-20A (4/4)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Špringlová KamilaKOS Tesla Brno34:270:00
2Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice39:38+5:11
3Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK50:18+15:51
4Roháčová ViktóriaKlub OB ATU Košice53:40+19:13
 
 
 
W21-B (15/15)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Tihonová HanaKOB Tretra Praha (CZE)34:360:00
2Leijon AinoAvesta OK40:22+5:46
3Trukhina YuliaHoroshevo-o-team40:39+6:03
4Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín43:35+8:59
5Pavlíková BarboraKOB Kysak43:49+9:13
6Cechova LenkaNeregistrovani ZOO46:22+11:46
7Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina58:01+23:25
8Kršáková VeronikaOB Vizovice58:21+23:45
9Nazaranka NadzeyaTurlan KSO61:45+27:09
10Nemcová ErikaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By64:01+29:25
11Zeman KlaraKOB Dobrichovice72:39+38:03
12Knorová TeréziaKlub OB Martin78:13+43:37
13Makovská JarmilaKOB Tretra Praha (CZE)85:59+51:23
14Schütz PetulaESV Lok Berlin-Schöneweide88:37+54:01
15Nováčková AnnaOK Dobříš93:41+59:05
 
 
 
W21-E (12/13)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Odehnalová Tereza#BPDL team37:010:00
2Fedoseeva AnnaIndividuals/No club37:27+0:26
3Thořová MarkétaOOB TJ Turnov41:59+4:58
4Opálková MartinaBETA URSUS Rosice43:39+6:38
5Pachnik MałgorzataUKS Orientpark Iwiny44:15+7:14
6Hanáková MagdaKOMETA Kralovice46:16+9:15
7Kotrlová KatarínaŠK Sandberg46:41+9:40
8Plakhotnik ViktoriaKyivska Rus47:46+10:45
9Fell RonjaBerliner TSC49:24+12:23
10Odehnalová Klára#BPDL team51:38+14:37
11Huang YichingMoxina OK60:39+23:38
 
Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brnodisk
 
 
 
W35-A (12/12)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Lauenstein LuciaANCO35:210:00
2Jiřištová ZuzanaŽižkovský Tygři37:23+2:02
3Kutlvašrová VladimíraOOS Vrchlabi37:32+2:11
4Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By41:58+6:37
5Good LudmilaIndividuals/No club47:38+12:17
6Kučerková RomanaTJ Stadion Novy Bor49:07+13:46
7Marko ValériaKlub OB ATU Košice49:54+14:33
8Zbroja-Nowak JustynaKS Hades51:59+16:38
9Briunina ViktoriiaOK Azimuts58:01+22:40
10Chuang PeichiMoxina OK70:40+35:19
11Poláková LucieOOS Vrchlabi73:37+38:16
12Fialova JanaOK Dobříš75:03+39:42
 
 
 
W40-A (15/15)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekkala SiniEspoon Suunta33:350:00
2Svobodova JitkaBoran team36:00+2:25
3Městková LucieTempo Praha38:34+4:59
4Palm EvaVäster?s SOK41:49+8:14
5Skern MarinaNF Wien44:14+10:39
6Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava47:20+13:45
7Bultrowicz AgnieszkaKS Hades48:28+14:53
8Bastin FlorenceC.O.Li?ge52:47+19:12
9Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava52:48+19:13
10Lindgren AnnaVäster?s SOK53:50+20:15
11Vanspauwen-Piqueray Marie-Agn?sHermathenae Orientation SPA60:35+27:00
12Petriláková PetraOK Dobříš62:59+29:24
13Willemsens-winthagen RachelHermathenae Orientation SPA67:38+34:03
14Vacíková JanaTempo Praha78:56+45:21
 
Wohanková KateřinaOOS Vrchlabidisk
 
 
 
W45-A (12/12)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupská PavlínaOK 99 HK33:340:00
2Kaario KatjaSuunta Jyväskylä39:42+6:08
3Sadílková LenkaOB Vizovice40:57+7:23
4Broschová LucieIndividuals/No club41:25+7:51
5Knorová MartinaKlub OB Martin46:08+12:34
6Trepacova EvaSlavia ZU Zilina48:47+15:13
7Hanáková MartaKOMETA Kralovice50:05+16:31
8Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Ves57:56+24:22
9Mikoskova IvetaSKI-OB Sternberk62:07+28:33
10Douchová JaroslavaStart Nachod77:07+43:33
11Puls SvetlanaTJ Rapid Bratislava107:11+73:37
 
Hartman PaulaSuunta Jyväskylädisk
 
 
 
W50-A (12/12)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Hubáčková DagmarLuhačovice29:540:00
2Koberová LenkaIndividuals/No club39:40+9:46
3Gunnarsson IngerVäster?s SOK39:42+9:48
4Larsson CatarinaVäster?s SOK40:08+10:14
5Elmertoft ElisabetNorbergs Orienteringsklubb43:35+13:41
6Stefan CristinaC.S. BABARUNCA47:31+17:37
7Liljefors LenaAvesta OK49:21+19:27
8Westström CeciliaSundbybergs IK53:19+23:25
9Nechutova AlenaUNITOP Zdar nad Sazavou54:32+24:38
10Lövgren Anna-KarinAvesta OK62:24+32:30
11Postulkova MiladaSKI-OB Sternberk72:53+42:59
12Hooper HelenLakeland Orienteering Club90:11+60:17
 
 
 
W55-A (7/7)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Vavrysová IvaLuhačovice25:490:00
2Syslová IvaOOB Trebic36:39+10:50
3Rylander GunillaStora Tuna OK39:55+14:06
4Ježková ReginaSK Praga44:12+18:23
5Hilbert SabineNaturfreunde Wien52:32+26:43
6Davi JanaKlub OB Martin55:43+29:54
7Kebisova BibaPezinok74:02+48:13
 
 
 
W60-A (6/6)Stav: 17:03
místoJménoOddílČasZtráta
1Rudh TittiAvesta OK38:530:00
2Soloveva ElenaPionerSK39:48+0:55
3Stackeová AnnaLuhačovice41:58+3:05
4Biró AlettaBimahev47:20+8:27
5Fekiačová MáriaŠK VAZKA Bratislava55:45+16:52
6Maľarová AngelaKlub OB ATU Košice71:33+32:40