Tatry orienteering 2019so 06.07.2019 17:08
Předběžné výsledky - Etapa 4vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (15/15)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Janota VladislavFarmaceut Bratislava22:180:00
2Žákovec JanKOMETA Kralovice23:52+1:34
3Assarsson ElisabethAvesta OK24:57+2:39
4Dosedelova KlaraSKI-OB Sternberk26:47+4:29
5Linehan JennaRed Roos27:00+4:42
6Herbst EmmaVäster?s SOK29:59+7:41
7Jurčák TomášOB Vizovice30:49+8:31
8Rosiar OlegIndividuals/No club32:13+9:55
9Barčová DanaKOB Cingov Spisska Nova Ves34:18+12:00
10Björnberg StinaVäster?s SOK36:07+13:49
11Kärkkäinen RitvaAvesta OK42:52+20:34
12Barčová MonikaKOB Cingov Spisska Nova Ves45:49+23:31
13Sunikova DanaIndividuals/No club52:04+29:46
14Koroleva NataliaHoroshevo-o-team53:04+30:46
15Sopyanik TamaraHoroshevo-o-team61:03+38:45
 
 
 
M-10 (1/1)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Kutlvašr VladimírOOS Vrchlabi13:430:00
 
 
 
M-10R (15/15)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor15:120:00
2Kozlov DaniilHoroshevo-o-team16:20+1:08
3Lauenstein ErikANCO16:57+1:45
4Herbst FelixVäster?s SOK17:14+2:02
5Bultrowicz FranciszekKS Hades17:57+2:45
6Gillet FélexiC.O.Li?ge22:41+7:29
7Pecánek MatějTempo Praha33:03+17:51
8Polák VlastimilOOS Vrchlabi33:07+17:55
9Wohanka JakubOOS Vrchlabi33:37+18:25
10Gagné HenriRamblers33:51+18:39
11Halás GregorKlub OB ATU Košice43:16+28:04
12Ben Peretz DavidKlub OB ATU Košice44:29+29:17
13Pikulík AdamIndividuals/No club59:50+44:38
14Golab PawelIndividuals/No club64:33+49:21
15Kotula KrzysztofIndividuals/No club65:00+49:48
 
 
 
M-12A (11/11)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Soshnikov DanilaHoroshevo-o-team13:120:00
2Juhlin LudvigVäster?s SOK16:52+3:40
3Takanen EetuVehkalahden Veikot18:11+4:59
4Simonsson BotvidSundbybergs IK18:13+5:01
5Volkov MaksymSlavia ZU Zilina18:20+5:08
6Nagy BenceGerecse Tájfutó Club18:36+5:24
7Biro ArturBimahev19:48+6:36
8Cserna LeventeGerecse Tájfutó Club20:41+7:29
9Zieliński TomaszKS Hades21:31+8:19
10Doucha TomášStart Nachod22:13+9:01
11Juhlin GustavVäster?s SOK30:21+17:09
 
 
 
M-14A (12/12)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Trepac AdamSlavia ZU Zilina15:270:00
2Said SamirHoroshevo-o-team15:55+0:28
3Brosch OndřejIndividuals/No club16:53+1:26
4Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina17:26+1:59
5Bultrowicz TymoteuszKS Hades18:24+2:57
6Doucha MartinStart Nachod18:50+3:23
7Vedra TobiasKOS Tesla Brno19:21+3:54
8Janšo JakubKlub OB ATU Košice20:18+4:51
9Sazonov KirillHoroshevo-o-team20:24+4:57
10Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare22:26+6:59
11Palm ErikVäster?s SOK26:19+10:52
12Filimonov VasilyHoroshevo-o-team33:14+17:47
 
 
 
M-16A (14/14)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupský JakubOK 99 HK14:420:00
2Roháč MartinKlub OB ATU Košice16:24+1:42
3Novota Lukáš MárioKlub OB ATU Košice16:53+2:11
4Kubík MaximiliánTJ Rapid Bratislava17:09+2:27
5Sláma RichardKlub OB ATU Košice18:22+3:40
6Jurčík TomášSlovenský zväz rádioamatérov20:59+6:17
7Nosáľ MichalSlovenský zväz rádioamatérov21:09+6:27
8Willemsens JonasHermathenae Orientation SPA22:38+7:56
9Sobotka RadimOrientační sporty Písek23:16+8:34
10Vanspauwen AntoineHermathenae Orientation SPA26:19+11:37
11Pravňan VratkoSlovenský zväz rádioamatérov26:21+11:39
12Cserna András MátéGerecse Tájfutó Club26:25+11:43
 
Petrilák MatoušOK Dobříšdisk
Budiský MatejSlovenský zväz rádioamatérovdisk
 
 
 
M-18A (8/8)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Tachezy JanOK Dobříš19:350:00
2Knor MartinKlub OB Martin20:00+0:25
3Gillet JustinC.O.Li?ge21:42+2:07
4Postulka LukasSKI-OB Sternberk22:27+2:52
5Oravec MatúšKlub OB Martin23:07+3:32
6Dosedel StepanSKI-OB Sternberk26:53+7:18
7Vanspauwen SimonHermathenae Orientation SPA34:22+14:47
 
msSchenk MichalTJ Rapid Bratislava45:49+26:14
 
 
 
M-20A (3/3)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Bloor MaxInterlopers23:510:00
2Poroshin AlexanderHoroshevo-o-team24:48+0:57
3Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina25:21+1:30
 
 
 
M21-B (21/21)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Makovský KubaKOB Tretra Praha (CZE)18:200:00
2Pachnik WojciechUKS Orientpark Iwiny19:10+0:50
3Sukhov ArtemHoroshevo-o-team19:35+1:15
4Nazarov AndreyHoroshevo-o-team19:39+1:19
5Doucha JiříStart Nachod19:47+1:27
6Filipiak MateuszKS Hades20:00+1:40
7Postulka TomasSKI-OB Sternberk20:08+1:48
8Panovec JanSK Pohjantähti21:21+3:01
9Chizhov ValentinHoroshevo-o-team21:44+3:24
10Vríčan PeterSlavia ZU Zilina21:59+3:39
11Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves22:13+3:53
12Maly JakubNeregistrovani ZOO23:16+4:56
13Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves23:19+4:59
14Horniak JurajKOBRA Bratislava24:11+5:51
15Janušauskas PauliusAzuolas25:25+7:05
15Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By25:25+7:05
17Olsson RobinAvesta OK26:20+8:00
18Uhlíř MarekSK Praga28:41+10:21
19Šoltés BorisKOB Cingov Spisska Nova Ves29:38+11:18
20Šunda MarekUSK Praha33:51+15:31
21Jergus JanBay Area Orienteering Club41:39+23:19
 
 
 
M21-D (10/10)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Mazur MikhailoKyivska Rus16:540:00
2Kavan TomasKOS Tesla Brno18:30+1:36
3Bohuš PeterFarmaceut Bratislava18:42+1:48
4Ódor ZoltánGerecse Tájfutó Club19:20+2:26
5Bečvář PetrOrientační sporty Písek19:23+2:29
6Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava20:44+3:50
7Tauber MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves21:35+4:41
8Ivanko ŠtefanKlub OB ATU Košice22:17+5:23
9Karlik JanKOS Tesla Brno23:57+7:03
10Nagy ViktorGerecse Tájfutó Club29:06+12:12
 
 
 
M21-E (21/21)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Krajčík MichalKlub OB ATU Košice18:340:00
2Krajca TomasRed Roos19:29+0:55
3Thoř TomášOOB TJ Turnov19:32+0:58
4Kubina FilipŠK Sandberg20:06+1:32
5Gloncak PeterFarmaceut Bratislava20:21+1:47
6Galicz KarolBKS Wataha Warszawa20:35+2:01
7Mušinský TomášKlub OB ATU Košice20:38+2:04
8Gailis AndrisAuseklis IK20:45+2:11
9Howlett NoahLakeland Orienteering Club21:14+2:40
10Staisiunas ViktorasAzuolas21:26+2:52
11Jankowiak PawełIndividuals/No club21:56+3:22
12Kobr Tomáš#zaorgáč22:10+3:36
13Kaario OttoHelsingin Suunnistajat22:31+3:57
14Wojarski MichałIndividuals/No club23:07+4:33
15Poklop MartinSlavia ZU Zilina23:23+4:49
16Tysz AdamKlub OB ATU Košice23:52+5:18
17Rusnák TomášKOB Cingov Spisska Nova Ves24:17+5:43
18Mihályi FerencHungarian Deaf Sport Federatio24:48+6:14
19Ptáček PavelBETA URSUS Rosice24:57+6:23
20Bojtor SzabolcsHungarian Deaf Sport Federatio26:03+7:29
21Mikluš MariánTJ Rapid Bratislava27:45+9:11
 
 
 
M35-A (16/16)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Nazaranka VitaliTurlan KSO20:400:00
2Mihalič JurajKlub OB ATU Košice21:55+1:15
3Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE22:44+2:04
4Volkov AlexanderSlavia ZU Zilina23:14+2:34
5Bubela TomášASU Magnus Orienteering23:18+2:38
6Porubský JúliusŠK Triturus Nitra23:19+2:39
7Schwartz TobiasBerliner TSC23:29+2:49
8Ježowicz RomanŽižkovský Tygři23:30+2:50
9Cote-Jacques PhilippeAccro O Sport24:05+3:25
10Brosch PetrIndividuals/No club24:20+3:40
11Prosolkov ValeriiOK Azimuts24:30+3:50
12Schütz BennoESV Lok Berlin-Schöneweide24:40+4:00
13Boros ImreHungarian Deaf Sport Federatio25:29+4:49
14Videcky JanKlub vytrvalostních sportů Šum25:40+5:00
15Kučerka JanKOB Litvinov26:11+5:31
16Gagné Jean-francoisRamblers27:16+6:36
 
 
 
M40-A (12/12)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1San'kin AleksandrKyivska Rus17:310:00
2Wohanka PetrOOS Vrchlabi18:20+0:49
3Polák VlastimilOOS Vrchlabi19:27+1:56
4Herbst JohanVäster?s SOK21:36+4:05
5Gillet QuentinC.O.Li?ge21:51+4:20
6Borský MartinFarmaceut Bratislava22:29+4:58
7Vanspauwen FrankHermathenae Orientation SPA23:03+5:32
8Willemsens StephaneHermathenae Orientation SPA23:05+5:34
9Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica24:28+6:57
10Kutlvašr RudaOOS Vrchlabi31:55+14:24
11Fiala JanOK Dobříš35:29+17:58
 
Ciszek MarcinWKS Śląskdisk
 
 
 
M45-A (25/25)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Vedra DavidKOS Tesla Brno17:270:00
2Horký JanIndividuals/No club18:01+0:34
3Wittberger GeorgFSPV Erste Bank18:51+1:24
4Juhlin MartinVäster?s SOK19:47+2:20
5Chaloupský DavidOK 99 HK19:53+2:26
6Nowak RemigiuszKS Hades20:08+2:41
7Sadílek MartinOB Vizovice20:23+2:56
8Relu TamasSport Club SPRIA Baia Sprie20:52+3:25
9Fišar MiroslavKOMETA Kralovice22:00+4:33
10Blidefalk PatrikOK Södertörn22:16+4:49
11Filipiak MarekKS Hades22:21+4:54
12Söderlund NiklasAvesta OK22:48+5:21
13Blazek PetrSOS Jindřichův Hradec22:53+5:26
14Björnberg DanielVäster?s SOK24:01+6:34
15Mikoska EmanSKI-OB Sternberk24:24+6:57
16Boranek PetrBoran team25:03+7:36
17Cserna AndrásBudakalászi Sport Klub26:47+9:20
18Vajduliak JurajOB Tvrdošín28:46+11:19
19Valiquette MartinRamblers29:20+11:53
20Lindgren DavidVäster?s SOK29:49+12:22
21Postulka ZdenekSKI-OB Sternberk30:22+12:55
22Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky33:15+15:48
22Nechuta MilanUNITOP Zdar nad Sazavou33:15+15:48
24Trepáč IvanSlavia ZU Zilina33:39+16:12
25Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovice34:18+16:51
 
 
 
M50-A (24/24)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Ojalainen JormaSK Vuoksi15:070:00
2Vydra IvanOK Chrastava15:40+0:33
3Palm RobertVäster?s SOK15:47+0:40
4Hlushenkov VitaliiO-club, Kyiv16:02+0:55
5Larsson MagnusVäster?s SOK16:21+1:14
6Howlett NickLakeland Orienteering Club17:19+2:12
7Konstanciak AndrzejIndividuals/No club18:01+2:54
8Pataki GaborPécsi Vasutas SK18:09+3:02
9Novota MikulášKlub OB ATU Košice18:29+3:22
10Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves18:39+3:32
11Skeppling MattiasOK Södertörn18:41+3:34
12Hilbert JosefNaturfreunde Wien20:21+5:14
13Huijsers EricHammarby IF OF20:24+5:17
14Jurčík PeterSlovenský zväz rádioamatérov20:51+5:44
15Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves21:01+5:54
16Zieliński PawełKS Hades21:21+6:14
17Stefan DanielC.S. BABARUNCA21:43+6:36
18Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves22:04+6:57
19Drągowski MarekOK!Sport22:29+7:22
20Ahlström NiclasVäster?s SOK24:07+9:00
21Petrilák MiroslavOK Dobříš24:38+9:31
22Schenk RóbertTJ Rapid Bratislava25:03+9:56
23Konstanciak AndrzejOK!Sport29:01+13:54
 
Kober MichalIndividuals/No clubdisk
 
 
 
M55-A (15/15)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Bloor RobertInterlopers17:400:00
2Niessner PiotrWKS Wawel Kraków17:56+0:16
3Takács CsabaKlub OB ATU Košice19:38+1:58
4Gailis AinarsAuseklis IK20:04+2:24
5Wojarski KrzysztofBielsko-Biala O-Team20:32+2:52
6Östlund RobertSäterbygdens OK23:00+5:20
7Janšo KarolKlub OB ATU Košice23:34+5:54
8Dosedel EmilSKI-OB Sternberk24:11+6:31
9Rybár DušanTJ Rapid Bratislava25:07+7:27
10Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By26:58+9:18
11Theander JörgenHaninge SOK27:52+10:12
12Simonsson AnsgarSundbybergs IK30:23+12:43
13Hurta VladimírSK Praga32:51+15:11
 
Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Vesdisk
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Byvzdal
 
 
 
M60-A (11/11)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Nyberg StefanAvesta OK15:390:00
2Hegedus AbelBimahev22:04+6:25
3Trydzenski HenadziPeleng-Vimpel22:09+6:30
4Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava22:41+7:02
5Fekiač st JozefŠK VAZKA Bratislava23:13+7:34
6Costan GrigorSport Club NORD Baia Mare23:28+7:49
7Krajča PavelIndividuals/No club23:52+8:13
8Solovev MikhailPionerSK24:13+8:34
9Formanko DušanTJ Rapid Bratislava24:54+9:15
10Krsak KarelOB Vizovice26:38+10:59
11Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE36:30+20:51
 
 
 
M65-A (6/6)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Jaros VladimirKOB Dobrichovice20:050:00
2Zeman LudvíkSKOB Frýdek-Místek27:27+7:22
3Gajdosik JozefSlavia ZU Zilina27:50+7:45
4Lundgren LennartAvesta OK31:58+11:53
5Zacharovský IvanKlub OB Martin48:25+28:20
 
Weiszer EduardKlub OB ATU Košicedisk
 
 
 
M70-A (2/2)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Eriksson ÖstenAvesta OK25:520:00
2Dvorak VlastimilBanik Ostrava36:36+10:44
 
 
 
N (12/12)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Porubská AndreaŠK Triturus Nitra18:100:00
2Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice18:16+0:06
3Bargiel BeataOK!Sport18:56+0:46
4Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel19:48+1:38
5Musiał AnnaIndividuals/No club21:18+3:08
6Máčajová EditaŠK Sandberg24:55+6:45
7Tünde ÓdornéGerecse Tájfutó Club25:55+7:45
8Jergusova AdrianaBay Area Orienteering Club30:47+12:37
9Mazáková AnnaŠK Sandberg48:35+30:25
10Sadílková IvaOB Vizovice62:33+44:23
11Kvapil OndřejIndividuals/No club707:50+689:40
 
Sebesta PetrOB Vizovicedisk
 
 
 
Open L (5/5)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Lang KarlOrienteering Klosterneuburg29:580:00
2Miháczi ZoltánTipo Orienteering Club33:21+3:23
3Holper AntóniaTipo Orienteering Club35:25+5:27
4Mazák JánŠK Sandberg36:01+6:03
5Kaminger IngridOrienteering Klosterneuburg45:04+15:06
 
 
 
Open S (7/7)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Andersson KarinVäster?s SOK20:380:00
2Filipiak AgnieszkaKS Hades32:57+12:19
3Drągowski PawełOK!Sport33:57+13:19
4Skern TimNF Wien34:13+13:35
5Gideon ThomasAvesta OK38:53+18:15
6Konrad RitaGerecse Tájfutó Club40:34+19:56
7Blixt MichaelAvesta OK44:16+23:38
 
 
 
W-10 (14/14)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Takanen TiituVehkalahden Veikot13:220:00
2Tkacheva PolinaHoroshevo-o-team16:22+3:00
3Volkova MajaSlavia ZU Zilina18:04+4:42
4Broschová AlžbětaIndividuals/No club20:28+7:06
5Herbst FridaVäster?s SOK22:45+9:23
6Hanáková AnetaKOMETA Kralovice23:16+9:54
7Štěpánková AnnaSKOB Kobra Vsetín25:15+11:53
7Gelnerová MarkétaKOMETA Kralovice25:15+11:53
9Skern AnnaNF Wien25:44+12:22
10Skern SelinaNF Wien42:57+29:35
11Straková KateřinaOK Chrastava45:12+31:50
12Wohanková MichaelaOOS Vrchlabi55:04+41:42
13Schwarzová KatarínaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By60:28+47:06
14Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves61:05+47:43
 
 
 
W-10R (11/11)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Fialová KristýnaOK Dobříš18:100:00
2Juhlin KlaraVäster?s SOK19:00+0:50
3Abashkina AnnaHoroshevo-o-team20:25+2:15
4Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor25:47+7:37
5Štěpánková AdélaSKOB Kobra Vsetín31:11+13:01
6Linehan MartaRed Roos31:13+13:03
7Zeman AnnabelKOB Dobrichovice31:24+13:14
8Němcová RozaTempo Praha33:03+14:53
9Poláková GabrielaOOS Vrchlabi33:17+15:07
10Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club40:29+22:19
11Kutlvašrová MartaOOS Vrchlabi42:12+24:02
 
 
 
W-12A (10/10)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Fialová KateřinaOK Dobříš17:480:00
2Jurčíková NinaSlavia ZU Zilina19:39+1:51
3Kutlvašrová PavlaOOS Vrchlabi20:17+2:29
4Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš22:09+4:21
5Kropáčová ZuzanaKOMETA Kralovice23:19+5:31
6Nowak ZofiaKS Hades23:31+5:43
7Palm ElinVäster?s SOK23:58+6:10
8Lauenstein WilmaANCO23:59+6:11
9Björnberg LovisaVäster?s SOK33:18+15:30
 
Bodurka DenisaKOMETA Kralovicedisk
 
 
 
W-14A (14/14)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Niessner PolaWKS Wawel Kraków17:320:00
2Blazkova VercaSOS Jindřichův Hradec17:57+0:25
3Mihaličová SimonaKlub OB ATU Košice18:13+0:41
4Björnberg ElviraVäster?s SOK18:19+0:47
5Staiši?nait? EmilijaAzuolas18:29+0:57
6Gelnerová AnnaKOMETA Kralovice18:41+1:09
7Gillet MarieC.O.Li?ge20:37+3:05
8Vlachová AdélaKOMETA Kralovice20:51+3:19
9Ódor LauraGerecse Tájfutó Club21:44+4:12
10Fišarová AdélaKOMETA Kralovice22:01+4:29
11Buršíková MartinaTJ Rapid Bratislava23:44+6:12
12Ciszek KatarzynaMKS MOS Wrocław23:51+6:19
13Roučková KarolínaKOMETA Kralovice30:46+13:14
14Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By30:48+13:16
 
 
 
W-16A (13/13)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Koberová KateřinaIndividuals/No club14:510:00
2Filipová PetronelaKlub OB ATU Košice17:27+2:36
3Filipiak AdriannaKS Hades19:33+4:42
4Velgosová MiroslavaKlub OB ATU Košice21:18+6:27
5Počtová KláraOrientační sporty Písek21:29+6:38
6Hartman SanniSuunta Jyväskylä21:59+7:08
7Lindgren KristinaVäster?s SOK22:18+7:27
8Porubská LenkaŠK Triturus Nitra22:55+8:04
9Fišarová EliškaKOMETA Kralovice24:06+9:15
10Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina24:42+9:51
11Gotovskaya AnnaHoroshevo-o-team26:48+11:57
12Nowak MariaKS Hades30:02+15:11
 
Norberg LivAvesta OKdisk
 
 
 
W-18A (13/13)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Kosová TerezaOK 99 HK18:160:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin19:17+1:01
3Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK19:33+1:17
4Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno19:46+1:30
5Blazkova KatkaSOS Jindřichův Hradec21:40+3:24
6Matějková BarboraSportcentrum Jicin22:47+4:31
7Ivanková SandraKlub OB ATU Košice22:57+4:41
8Velgosová MichaelaKlub OB ATU Košice23:59+5:43
9Larsson IdaVäster?s SOK24:44+6:28
10Willemsens EmmaHermathenae Orientation SPA25:08+6:52
11Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš27:35+9:19
12Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek28:15+9:59
13Hartman HennaSuunta Jyväskylä28:48+10:32
 
 
 
W-20A (4/4)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Špringlová KamilaKOS Tesla Brno20:100:00
2Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK22:17+2:07
3Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice23:37+3:27
4Roháčová ViktóriaKlub OB ATU Košice30:08+9:58
 
 
 
W21-B (15/15)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Tihonová HanaKOB Tretra Praha (CZE)18:540:00
2Cechova LenkaNeregistrovani ZOO20:38+1:44
3Trukhina YuliaHoroshevo-o-team20:59+2:05
4Leijon AinoAvesta OK21:47+2:53
5Pavlíková BarboraKOB Kysak21:53+2:59
6Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín21:56+3:02
7Knorová TeréziaKlub OB Martin24:15+5:21
8Kršáková VeronikaOB Vizovice26:56+8:02
9Makovská JarmilaKOB Tretra Praha (CZE)27:00+8:06
10Schütz PetulaESV Lok Berlin-Schöneweide27:33+8:39
11Marková EvaKOBRA Bratislava28:23+9:29
12Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina28:55+10:01
13Nemcová ErikaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By29:21+10:27
14Nazaranka NadzeyaTurlan KSO35:15+16:21
15Nováčková AnnaOK Dobříš35:52+16:58
 
 
 
W21-E (12/12)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Fedoseeva AnnaIndividuals/No club20:390:00
2Opálková MartinaBETA URSUS Rosice21:15+0:36
3Odehnalová Tereza#BPDL team21:19+0:40
4Pachnik MałgorzataUKS Orientpark Iwiny22:41+2:02
5Thořová MarkétaOOB TJ Turnov23:07+2:28
6Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno23:28+2:49
7Plakhotnik ViktoriaKyivska Rus24:38+3:59
8Fell RonjaBerliner TSC25:00+4:21
9Kotrlová KatarínaŠK Sandberg25:17+4:38
10Odehnalová Klára#BPDL team26:51+6:12
11Hanáková MagdaKOMETA Kralovice27:34+6:55
12Huang YichingMoxina OK28:10+7:31
 
 
 
W35-A (12/12)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Jiřištová ZuzanaŽižkovský Tygři19:340:00
2Lauenstein LuciaANCO21:52+2:18
3Kutlvašrová VladimíraOOS Vrchlabi22:10+2:36
4Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By23:42+4:08
5Briunina ViktoriiaOK Azimuts25:32+5:58
6Marko ValériaKlub OB ATU Košice28:39+9:05
7Zbroja-Nowak JustynaKS Hades30:45+11:11
8Chuang PeichiMoxina OK32:23+12:49
9Fialova JanaOK Dobříš37:51+18:17
 
Kučerková RomanaTJ Stadion Novy Bordisk
Good LudmilaIndividuals/No clubdisk
Poláková LucieOOS Vrchlabivzdal
 
 
 
W40-A (15/15)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Svobodova JitkaBoran team17:220:00
2Pekkala SiniEspoon Suunta18:59+1:37
3Skern MarinaNF Wien20:07+2:45
4Palm EvaVäster?s SOK20:08+2:46
5Městková LucieTempo Praha20:09+2:47
6Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava21:44+4:22
7Bultrowicz AgnieszkaKS Hades22:23+5:01
8Bastin FlorenceC.O.Li?ge22:49+5:27
9Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava23:44+6:22
10Petriláková PetraOK Dobříš24:36+7:14
11Lindgren AnnaVäster?s SOK27:25+10:03
12Willemsens-winthagen RachelHermathenae Orientation SPA29:15+11:53
13Wohanková KateřinaOOS Vrchlabi34:43+17:21
14Vacíková JanaTempo Praha36:51+19:29
 
Vanspauwen-Piqueray Marie-Agn?sHermathenae Orientation SPAdisk
 
 
 
W45-A (13/13)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Kaario KatjaSuunta Jyväskylä19:530:00
2Chaloupská PavlínaOK 99 HK21:19+1:26
3Hartman PaulaSuunta Jyväskylä21:43+1:50
4Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina21:47+1:54
5Broschová LucieIndividuals/No club21:50+1:57
6Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Ves24:29+4:36
7Sadílková LenkaOB Vizovice25:37+5:44
8Hanáková MartaKOMETA Kralovice26:21+6:28
9Knorová MartinaKlub OB Martin27:35+7:42
10Mikoskova IvetaSKI-OB Sternberk28:51+8:58
11Trepacova EvaSlavia ZU Zilina33:18+13:25
12Douchová JaroslavaStart Nachod36:20+16:27
13Puls SvetlanaTJ Rapid Bratislava36:54+17:01
 
 
 
W50-A (12/12)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Hubáčková DagmarLuhačovice16:340:00
2Westström CeciliaSundbybergs IK21:12+4:38
3Gunnarsson IngerVäster?s SOK21:38+5:04
4Koberová LenkaIndividuals/No club22:23+5:49
5Stefan CristinaC.S. BABARUNCA23:40+7:06
6Larsson CatarinaVäster?s SOK24:44+8:10
7Elmertoft ElisabetNorbergs Orienteringsklubb26:15+9:41
8Nechutova AlenaUNITOP Zdar nad Sazavou27:59+11:25
9Hooper HelenLakeland Orienteering Club30:44+14:10
10Liljefors LenaAvesta OK31:48+15:14
11Lövgren Anna-KarinAvesta OK32:10+15:36
12Postulkova MiladaSKI-OB Sternberk36:38+20:04
 
 
 
W55-A (6/6)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Vavrysová IvaLuhačovice17:350:00
2Rylander GunillaStora Tuna OK21:37+4:02
3Davi JanaKlub OB Martin22:38+5:03
4Syslová IvaOOB Trebic22:43+5:08
5Ježková ReginaSK Praga31:13+13:38
6Hilbert SabineNaturfreunde Wien32:31+14:56
 
 
 
W60-A (5/5)Stav: 17:07
místoJménoOddílČasZtráta
1Stackeová AnnaLuhačovice23:320:00
2Soloveva ElenaPionerSK25:04+1:32
3Rudh TittiAvesta OK26:34+3:02
4Biró AlettaBimahev33:10+9:38
5Fekiačová MáriaŠK VAZKA Bratislava36:44+13:12