Tatry orienteering 2019ne 07.07.2019 14:30
Předběžné výsledky - Etapa 5vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (16/16)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1György FarkasEgri Spartacus Tájékozódási Fu57:460:00
2Janota VladislavFarmaceut Bratislava62:20+4:34
3Jurčák TomášOB Vizovice72:08+14:22
4Assarsson ElisabethAvesta OK73:36+15:50
5Žákovec JanKOMETA Kralovice75:39+17:53
6Dosedelova KlaraSKI-OB Sternberk85:43+27:57
7Součková MarkétaIndividuals/No club92:46+35:00
8Barčová DanaKOB Cingov Spisska Nova Ves93:51+36:05
9Kärkkäinen RitvaAvesta OK95:23+37:37
10Sopyanik TamaraHoroshevo-o-team95:54+38:08
11Herbst EmmaVäster?s SOK97:24+39:38
12Rosiar OlegIndividuals/No club130:00+72:14
13Sunikova DanaIndividuals/No club200:32+142:46
 
Barčová MonikaKOB Cingov Spisska Nova Vesdisk
Björnberg StinaVäster?s SOKdisk
Koroleva NataliaHoroshevo-o-teamdisk
 
 
 
M-10 (1/1)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Kutlvašr VladimírOOS Vrchlabi35:340:00
 
 
 
M-10R (12/12)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Kozlov DaniilHoroshevo-o-team33:030:00
2Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor33:39+0:36
3Bultrowicz FranciszekKS Hades36:54+3:51
4Lauenstein ErikANCO38:18+5:15
5Herbst FelixVäster?s SOK39:51+6:48
6Golab PawelIndividuals/No club52:24+19:21
7Kotula KrzysztofIndividuals/No club52:56+19:53
8Ben Peretz DavidKlub OB ATU Košice55:22+22:19
9Pikulík AdamIndividuals/No club68:11+35:08
10Pecánek MatějTempo Praha71:30+38:27
11Polák VlastimilOOS Vrchlabi81:59+48:56
12Wohanka JakubOOS Vrchlabi82:25+49:22
 
 
 
M-12A (10/10)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Soshnikov DanilaHoroshevo-o-team36:240:00
2Juhlin LudvigVäster?s SOK45:43+9:19
3Takanen EetuVehkalahden Veikot47:01+10:37
4Nagy BenceGerecse Tájfutó Club47:07+10:43
5Biro ArturBimahev67:33+31:09
6Volkov MaksymSlavia ZU Zilina70:57+34:33
7Zieliński TomaszKS Hades74:57+38:33
8Cserna LeventeGerecse Tájfutó Club79:13+42:49
9Doucha TomášStart Nachod79:14+42:50
10Juhlin GustavVäster?s SOK81:06+44:42
 
 
 
M-14A (12/12)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Trepac AdamSlavia ZU Zilina58:220:00
2Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina59:30+1:08
3Vedra TobiasKOS Tesla Brno59:39+1:17
4Brosch OndřejIndividuals/No club63:14+4:52
5Palm ErikVäster?s SOK68:30+10:08
6Bultrowicz TymoteuszKS Hades69:02+10:40
7Said SamirHoroshevo-o-team78:59+20:37
8Doucha MartinStart Nachod79:31+21:09
9Janšo JakubKlub OB ATU Košice88:02+29:40
10Sazonov KirillHoroshevo-o-team96:04+37:42
11Filimonov VasilyHoroshevo-o-team113:57+55:35
 
Lucas TamasSport Club NORD Baia Marevzdal
 
 
 
M-16A (14/14)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupský JakubOK 99 HK50:000:00
2Novota Lukáš MárioKlub OB ATU Košice63:03+13:03
3Roháč MartinKlub OB ATU Košice64:01+14:01
4Petrilák MatoušOK Dobříš65:51+15:51
5Sláma RichardKlub OB ATU Košice78:00+28:00
6Sobotka RadimOrientační sporty Písek82:18+32:18
7Kubík MaximiliánTJ Rapid Bratislava82:24+32:24
8Nosáľ MichalSlovenský zväz rádioamatérov92:01+42:01
9Cserna András MátéGerecse Tájfutó Club96:42+46:42
10Vanspauwen AntoineHermathenae Orientation SPA101:39+51:39
11Jurčík TomášSlovenský zväz rádioamatérov102:15+52:15
12Budiský MatejSlovenský zväz rádioamatérov111:17+61:17
13Pravňan VratkoSlovenský zväz rádioamatérov143:33+93:33
 
Willemsens JonasHermathenae Orientation SPAvzdal
 
 
 
M-18A (7/7)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Tachezy JanOK Dobříš79:350:00
2Knor MartinKlub OB Martin87:14+7:39
3Oravec MatúšKlub OB Martin92:38+13:03
4Gillet JustinC.O.Li?ge97:57+18:22
5Postulka LukasSKI-OB Sternberk114:11+34:36
6Vanspauwen SimonHermathenae Orientation SPA124:39+45:04
7Dosedel StepanSKI-OB Sternberk134:36+55:01
 
 
 
M-20A (3/3)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Bloor MaxInterlopers75:410:00
2Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina82:07+6:26
3Poroshin AlexanderHoroshevo-o-team91:42+16:01
 
 
 
M21-B (22/22)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Makovský KubaKOB Tretra Praha (CZE)74:310:00
2Doucha JiříStart Nachod80:05+5:34
3Pachnik WojciechUKS Orientpark Iwiny82:49+8:18
4Vavrys JohanLuhačovice87:51+13:20
5Nazarov AndreyHoroshevo-o-team92:24+17:53
6Pavlík MichalKOB Cingov Spisska Nova Ves93:03+18:32
7Nitsch KarelVSK CVUT FS Praha95:27+20:56
8Sukhov ArtemHoroshevo-o-team96:06+21:35
9Filipiak MateuszKS Hades98:50+24:19
10Dulák SilvesterKOB Cingov Spisska Nova Ves99:38+25:07
11Maly JakubNeregistrovani ZOO103:07+28:36
12Chizhov ValentinHoroshevo-o-team104:36+30:05
13Horniak JurajKOBRA Bratislava105:33+31:02
14Janušauskas PauliusAzuolas105:37+31:06
15Uhlíř MarekSK Praga108:54+34:23
16Postulka TomasSKI-OB Sternberk113:08+38:37
17Panovec JanSK Pohjantähti115:30+40:59
18Olsson RobinAvesta OK129:02+54:31
19Šoltés BorisKOB Cingov Spisska Nova Ves134:09+59:38
20Jergus JanBay Area Orienteering Club161:08+86:37
21Šunda MarekUSK Praha170:19+95:48
 
Heffner ChristianIndividuals/No clubvzdal
 
 
 
M21-D (9/9)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Bohuš PeterFarmaceut Bratislava64:420:00
2Ódor ZoltánGerecse Tájfutó Club69:08+4:26
3Kavan TomasKOS Tesla Brno70:24+5:42
4Bečvář PetrOrientační sporty Písek72:04+7:22
5Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava76:00+11:18
6Ivanko ŠtefanKlub OB ATU Košice84:29+19:47
7Nagy ViktorGerecse Tájfutó Club93:39+28:57
8Tauber MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves95:33+30:51
 
Mazur MikhailoKyivska Rusdisk
 
 
 
M21-E (19/19)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Krajčík MichalKlub OB ATU Košice84:280:00
2Thoř TomášOOB TJ Turnov86:19+1:51
3Poklop MartinSlavia ZU Zilina88:23+3:55
4Gailis AndrisAuseklis IK93:53+9:25
5Krajca TomasRed Roos95:13+10:45
6Staisiunas ViktorasAzuolas98:03+13:35
7Howlett NoahLakeland Orienteering Club101:01+16:33
8Wojarski MichałIndividuals/No club102:22+17:54
9Kobr Tomáš#zaorgáč102:45+18:17
10Jankowiak PawełIndividuals/No club104:20+19:52
11Tysz AdamKlub OB ATU Košice105:41+21:13
12Ptáček PavelBETA URSUS Rosice107:04+22:36
13Kubina FilipŠK Sandberg108:34+24:06
14Mušinský TomášKlub OB ATU Košice114:38+30:10
15Galicz KarolBKS Wataha Warszawa114:54+30:26
 
Mikluš MariánTJ Rapid Bratislavadisk
Gloncak PeterFarmaceut Bratislavadisk
Mihályi FerencHungarian Deaf Sport Federatiodisk
Bojtor SzabolcsHungarian Deaf Sport Federatiodisk
 
 
 
M35-A (15/15)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Nazaranka VitaliTurlan KSO88:540:00
2Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE91:09+2:15
3Volkov AlexanderSlavia ZU Zilina94:30+5:36
4Porubský JúliusŠK Triturus Nitra95:38+6:44
5Mihalič JurajKlub OB ATU Košice96:21+7:27
6Prosolkov ValeriiOK Azimuts101:05+12:11
7Schwartz TobiasBerliner TSC103:33+14:39
8Schütz BennoESV Lok Berlin-Schöneweide107:13+18:19
9Boros ImreHungarian Deaf Sport Federatio110:12+21:18
10Videcky JanKlub vytrvalostních sportů Šum111:05+22:11
11Brosch PetrIndividuals/No club111:58+23:04
12Cote-Jacques PhilippeAccro O Sport115:47+26:53
13Gagné Jean-francoisRamblers122:55+34:01
 
Bubela TomášASU Magnus Orienteeringdisk
Ježowicz RomanŽižkovský Tygřivzdal
 
 
 
M40-A (13/13)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Polák VlastimilOOS Vrchlabi71:020:00
2San'kin AleksandrKyivska Rus73:48+2:46
3Wohanka PetrOOS Vrchlabi86:44+15:42
4Herbst JohanVäster?s SOK89:41+18:39
5Vanspauwen FrankHermathenae Orientation SPA90:05+19:03
6Urzelai Soxeba AgirreIndividuals/No club99:46+28:44
7Patras IgorIndividuals/No club100:23+29:21
8Gillet QuentinC.O.Li?ge104:13+33:11
9Willemsens StephaneHermathenae Orientation SPA115:12+44:10
10Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica124:59+53:57
11Kutlvašr RudaOOS Vrchlabi133:48+62:46
12Fiala JanOK Dobříš141:17+70:15
 
Ciszek MarcinWKS Śląskdisk
 
 
 
M45-A (28/28)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Vedra DavidKOS Tesla Brno56:510:00
2Horký JanIndividuals/No club63:46+6:55
3Sadílek MartinOB Vizovice66:04+9:13
4Wittberger GeorgFSPV Erste Bank67:02+10:11
5Hartman JanneVaajakosken Terä68:36+11:45
6Juhlin MartinVäster?s SOK69:10+12:19
7Nowak RemigiuszKS Hades72:01+15:10
8Boranek PetrBoran team73:54+17:03
9Relu TamasSport Club SPRIA Baia Sprie75:59+19:08
10Chaloupský DavidOK 99 HK78:36+21:45
11Blidefalk PatrikOK Södertörn86:43+29:52
12Björnberg DanielVäster?s SOK89:47+32:56
13Fišar MiroslavKOMETA Kralovice91:39+34:48
14Blazek PetrSOS Jindřichův Hradec93:50+36:59
15Cserna AndrásBudakalászi Sport Klub95:39+38:48
16Filipiak MarekKS Hades97:02+40:11
17Riessler OttoOOB TJ Jiskra Otrokovice98:30+41:39
18Vajduliak JurajOB Tvrdošín101:54+45:03
19Söderlund NiklasAvesta OK102:31+45:40
20Mikoska EmanSKI-OB Sternberk109:52+53:01
21Valiquette MartinRamblers113:26+56:35
22Postulka ZdenekSKI-OB Sternberk120:56+64:05
23Nechuta MilanUNITOP Zdar nad Sazavou126:21+69:30
24Lindgren DavidVäster?s SOK144:14+87:23
25Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky161:11+104:20
26Ševcov AleksandrIndividuals/No club186:52+130:01
 
Kaario KimmoSuunta Jyväskylädisk
Trepáč IvanSlavia ZU Zilinadisk
 
 
 
M50-A (22/22)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Palm RobertVäster?s SOK52:360:00
2Ojalainen JormaSK Vuoksi54:56+2:20
3Vydra IvanOK Chrastava57:20+4:44
4Larsson MagnusVäster?s SOK61:09+8:33
5Šoltés PavolKOB Cingov Spisska Nova Ves61:37+9:01
6Hlushenkov VitaliiO-club, Kyiv62:58+10:22
7Novota MikulášKlub OB ATU Košice63:12+10:36
8Howlett NickLakeland Orienteering Club68:19+15:43
9Jurčík PeterSlovenský zväz rádioamatérov70:14+17:38
10Skeppling MattiasOK Södertörn72:28+19:52
11Kober MichalIndividuals/No club72:49+20:13
12Zieliński PawełKS Hades73:20+20:44
13Šoltés FrantišekKOB Cingov Spisska Nova Ves75:39+23:03
14Barč MartinKOB Cingov Spisska Nova Ves81:12+28:36
15Stefan DanielC.S. BABARUNCA87:27+34:51
16Drągowski MarekOK!Sport88:08+35:32
17Hilbert JosefNaturfreunde Wien94:45+42:09
18Huijsers EricHammarby IF OF99:51+47:15
19Petrilák MiroslavOK Dobříš110:31+57:55
20Konstanciak AndrzejOK!Sport117:00+64:24
 
Schenk RóbertTJ Rapid Bratislavadisk
Ahlström NiclasVäster?s SOKvzdal
 
 
 
M55-A (15/15)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Gailis AinarsAuseklis IK55:570:00
2Takács CsabaKlub OB ATU Košice56:33+0:36
3Bloor RobertInterlopers57:22+1:25
4Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves64:36+8:39
5Östlund RobertSäterbygdens OK67:50+11:53
6Niessner PiotrWKS Wawel Kraków68:36+12:39
7Wojarski KrzysztofBielsko-Biala O-Team75:17+19:20
8Janšo KarolKlub OB ATU Košice83:10+27:13
9Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By85:27+29:30
10Rybár DušanTJ Rapid Bratislava86:43+30:46
11Theander JörgenHaninge SOK87:41+31:44
12Hurta VladimírSK Praga100:31+44:34
13Dosedel EmilSKI-OB Sternberk107:46+51:49
 
Kebis PavolPezinokdisk
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm UMB Banská Byvzdal
 
 
 
M60-A (11/11)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Nyberg StefanAvesta OK44:550:00
2Trydzenski HenadziPeleng-Vimpel66:29+21:34
3Fekiač st JozefŠK VAZKA Bratislava72:37+27:42
4Costan GrigorSport Club NORD Baia Mare73:00+28:05
5Formanko DušanTJ Rapid Bratislava73:56+29:01
6Hegedus AbelBimahev77:59+33:04
7Solovev MikhailPionerSK90:32+45:37
8Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava90:51+45:56
 
Krajča PavelIndividuals/No clubvzdal
Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SEvzdal
Krsak KarelOB Vizovicevzdal
 
 
 
M65-A (5/5)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Jaros VladimirKOB Dobrichovice55:590:00
2Lundgren LennartAvesta OK58:05+2:06
3Zeman LudvíkSKOB Frýdek-Místek64:02+8:03
4Zacharovský IvanKlub OB Martin79:09+23:10
5Weiszer EduardKlub OB ATU Košice80:12+24:13
 
 
 
M70-A (2/2)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Eriksson ÖstenAvesta OK50:230:00
2Dvorak VlastimilBanik Ostrava83:01+32:38
 
 
 
N (13/13)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Porubská AndreaŠK Triturus Nitra42:010:00
2Sadílková IvaOB Vizovice43:39+1:38
3Sukhadolava AelitaPeleng-Vimpel48:58+6:57
4Musiał AnnaIndividuals/No club55:34+13:33
5Sebesta PetrOB Vizovice60:08+18:07
6Máčajová EditaŠK Sandberg63:02+21:01
7Škrlová HanaKOMETA Kralovice64:40+22:39
8Riesslerová EliškaOOB TJ Jiskra Otrokovice67:39+25:38
9Bargiel BeataOK!Sport73:15+31:14
10Jergusova AdrianaBay Area Orienteering Club91:38+49:37
 
Tünde ÓdornéGerecse Tájfutó Clubdisk
Peneder ManuelaFSPV Erste Bankdisk
Mazáková AnnaŠK Sandbergdisk
 
 
 
Open L (4/5)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Lang KarlOrienteering Klosterneuburg105:210:00
2Miháczi ZoltánTipo Orienteering Club136:49+31:28
3Mazák JánŠK Sandberg157:49+52:28
 
Kaminger IngridOrienteering Klosterneuburgvzdal
 
 
 
Open S (9/9)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Andersson KarinVäster?s SOK70:160:00
2Konrad RitaGerecse Tájfutó Club117:26+47:10
3Horká SoňaIndividuals/No club120:33+50:17
4Drągowski PawełOK!Sport121:24+51:08
5Filipiak AgnieszkaKS Hades125:19+55:03
 
Beadnell MollyAvesta OKdisk
Lövgren JimmyAvesta OKdisk
Skern TimNF Wienvzdal
Blixt MichaelAvesta OKvzdal
 
 
 
W-10 (13/13)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Gelnerová MarkétaKOMETA Kralovice23:470:00
2Takanen TiituVehkalahden Veikot26:27+2:40
3Hanáková AnetaKOMETA Kralovice29:44+5:57
4Štěpánková AnnaSKOB Kobra Vsetín33:28+9:41
5Volkova MajaSlavia ZU Zilina33:44+9:57
6Skern AnnaNF Wien35:43+11:56
7Straková KateřinaOK Chrastava36:00+12:13
8Wohanková MichaelaOOS Vrchlabi41:36+17:49
9Skern SelinaNF Wien44:57+21:10
10Tkacheva PolinaHoroshevo-o-team47:11+23:24
11Šoltésová PaulínaKOB Cingov Spisska Nova Ves50:46+26:59
12Broschová AlžbětaIndividuals/No club53:54+30:07
13Schwarzová KatarínaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By68:59+45:12
 
 
 
W-10R (11/11)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Juhlin KlaraVäster?s SOK33:000:00
2Fialová KristýnaOK Dobříš35:09+2:09
3Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor40:49+7:49
4Štěpánková AdélaSKOB Kobra Vsetín41:08+8:08
5Linehan MartaRed Roos46:45+13:45
6Němcová RozaTempo Praha71:26+38:26
7Abashkina AnnaHoroshevo-o-team81:13+48:13
8Poláková GabrielaOOS Vrchlabi82:35+49:35
9Kutlvašrová MartaOOS Vrchlabi82:41+49:41
10Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club113:14+80:14
 
msZeman AnnabelKOB Dobrichovice38:19+5:19
 
 
 
W-12A (10/10)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Kutlvašrová PavlaOOS Vrchlabi55:360:00
2Fialová KateřinaOK Dobříš59:14+3:38
3Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš60:53+5:17
4Lauenstein WilmaANCO62:08+6:32
5Jurčíková NinaSlavia ZU Zilina67:28+11:52
6Björnberg LovisaVäster?s SOK69:56+14:20
7Bodurka DenisaKOMETA Kralovice73:20+17:44
8Kropáčová ZuzanaKOMETA Kralovice78:27+22:51
9Nowak ZofiaKS Hades101:14+45:38
 
Palm ElinVäster?s SOKvzdal
 
 
 
W-14A (13/13)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Niessner PolaWKS Wawel Kraków62:110:00
2Mihaličová SimonaKlub OB ATU Košice62:15+0:04
3Staiši?nait? EmilijaAzuolas62:50+0:39
4Blazkova VercaSOS Jindřichův Hradec64:00+1:49
5Vlachová AdélaKOMETA Kralovice65:19+3:08
6Gillet MarieC.O.Li?ge67:30+5:19
7Ódor LauraGerecse Tájfutó Club68:12+6:01
8Gelnerová AnnaKOMETA Kralovice68:52+6:41
9Björnberg ElviraVäster?s SOK71:10+8:59
10Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By76:14+14:03
11Fišarová AdélaKOMETA Kralovice88:16+26:05
12Roučková KarolínaKOMETA Kralovice90:51+28:40
13Ciszek KatarzynaMKS MOS Wrocław97:17+35:06
 
 
 
W-16A (12/12)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Koberová KateřinaIndividuals/No club44:290:00
2Filipiak AdriannaKS Hades60:32+16:03
3Filipová PetronelaKlub OB ATU Košice65:53+21:24
4Počtová KláraOrientační sporty Písek70:13+25:44
5Hartman SanniSuunta Jyväskylä70:33+26:04
6Norberg LivAvesta OK79:51+35:22
7Velgosová MiroslavaKlub OB ATU Košice87:40+43:11
8Nowak MariaKS Hades91:39+47:10
9Lindgren KristinaVäster?s SOK95:55+51:26
10Gotovskaya AnnaHoroshevo-o-team95:56+51:27
11Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina101:03+56:34
12Porubská LenkaŠK Triturus Nitra104:18+59:49
 
 
 
W-18A (13/13)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Blazkova KatkaSOS Jindřichův Hradec52:160:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin55:26+3:10
3Matějková BarboraSportcentrum Jicin61:29+9:13
4Korpasová LucieLokomotiva Ingstav Brno62:34+10:18
5Kosová TerezaOK 99 HK64:36+12:20
6Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK65:21+13:05
7Velgosová MichaelaKlub OB ATU Košice73:18+21:02
8Ivanková SandraKlub OB ATU Košice73:24+21:08
9Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš77:47+25:31
10Larsson IdaVäster?s SOK79:48+27:32
11Willemsens EmmaHermathenae Orientation SPA92:42+40:26
12Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek98:52+46:36
 
Hartman HennaSuunta Jyväskylädisk
 
 
 
W-20A (4/4)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Špringlová KamilaKOS Tesla Brno66:350:00
2Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice71:36+5:01
3Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK86:10+19:35
4Roháčová ViktóriaKlub OB ATU Košice104:01+37:26
 
 
 
W21-B (12/12)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Farkašová EvaKOB Cingov Spisska Nova Ves64:160:00
2Tihonová HanaKOB Tretra Praha (CZE)64:57+0:41
3Muchová BarboraSKOB Kobra Vsetín72:56+8:40
4Cechova LenkaNeregistrovani ZOO75:25+11:09
5Nazaranka NadzeyaTurlan KSO82:18+18:02
6Knorová TeréziaKlub OB Martin82:48+18:32
7Leijon AinoAvesta OK85:53+21:37
8Nováčková AnnaOK Dobříš106:54+42:38
9Makovská JarmilaKOB Tretra Praha (CZE)131:55+67:39
 
Zeman KlaraKOB Dobrichovicedisk
Kršáková VeronikaOB Vizovicevzdal
Pavlíková BarboraKOB Kysakvzdal
 
 
 
W21-E (12/12)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Odehnalová Tereza#BPDL team67:440:00
2Fedoseeva AnnaIndividuals/No club68:01+0:17
3Fell RonjaBerliner TSC74:21+6:37
4Pachnik MałgorzataUKS Orientpark Iwiny74:39+6:55
5Opálková MartinaBETA URSUS Rosice74:43+6:59
6Odehnalová Klára#BPDL team76:31+8:47
7Plakhotnik ViktoriaKyivska Rus81:10+13:26
8Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno81:46+14:02
9Thořová MarkétaOOB TJ Turnov83:01+15:17
10Hanáková MagdaKOMETA Kralovice85:55+18:11
11Kotrlová KatarínaŠK Sandberg94:14+26:30
12Huang YichingMoxina OK110:35+42:51
 
 
 
W35-A (10/10)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Jiřištová ZuzanaŽižkovský Tygři55:570:00
2Kutlvašrová VladimíraOOS Vrchlabi58:56+2:59
3Lauenstein LuciaANCO62:50+6:53
4Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm UMB Banská By69:39+13:42
5Marko ValériaKlub OB ATU Košice83:13+27:16
6Briunina ViktoriiaOK Azimuts83:17+27:20
7Zbroja-Nowak JustynaKS Hades84:03+28:06
8Good LudmilaIndividuals/No club84:32+28:35
9Chuang PeichiMoxina OK97:06+41:09
10Fialova JanaOK Dobříš98:08+42:11
 
 
 
W40-A (15/15)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekkala SiniEspoon Suunta57:010:00
2Svobodova JitkaBoran team57:53+0:52
3Městková LucieTempo Praha63:35+6:34
4Skern MarinaNF Wien67:37+10:36
5Bultrowicz AgnieszkaKS Hades73:26+16:25
6Schenkova KatarinaTJ Rapid Bratislava83:27+26:26
7Miklušová DagmarTJ Rapid Bratislava94:01+37:00
8Willemsens-winthagen RachelHermathenae Orientation SPA95:47+38:46
9Vanspauwen-Piqueray Marie-Agn?sHermathenae Orientation SPA107:46+50:45
10Bastin FlorenceC.O.Li?ge117:50+60:49
 
Vacíková JanaTempo Prahadisk
Lindgren AnnaVäster?s SOKdisk
Palm EvaVäster?s SOKdisk
Petriláková PetraOK Dobříšdisk
Wohanková KateřinaOOS Vrchlabidisk
 
 
 
W45-A (12/12)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Chaloupská PavlínaOK 99 HK57:520:00
2Kaario KatjaSuunta Jyväskylä61:46+3:54
3Broschová LucieIndividuals/No club62:26+4:34
4Hartman PaulaSuunta Jyväskylä62:44+4:52
5Sadílková LenkaOB Vizovice62:54+5:02
6Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina77:48+19:56
7Knorová MartinaKlub OB Martin82:23+24:31
8Mikoskova IvetaSKI-OB Sternberk88:33+30:41
9Hanáková MartaKOMETA Kralovice98:10+40:18
10Trepacova EvaSlavia ZU Zilina103:47+45:55
11Barillová AlenaKOB Cingov Spisska Nova Ves111:25+53:33
12Douchová JaroslavaStart Nachod123:38+65:46
 
 
 
W50-A (11/11)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Hubáčková DagmarLuhačovice51:080:00
2Gunnarsson IngerVäster?s SOK64:28+13:20
3Stefan CristinaC.S. BABARUNCA75:32+24:24
4Nechutova AlenaUNITOP Zdar nad Sazavou75:43+24:35
5Koberová LenkaIndividuals/No club79:58+28:50
6Elmertoft ElisabetNorbergs Orienteringsklubb85:41+34:33
7Liljefors LenaAvesta OK89:40+38:32
8Lövgren Anna-KarinAvesta OK116:28+65:20
9Postulkova MiladaSKI-OB Sternberk116:34+65:26
10Hooper HelenLakeland Orienteering Club141:09+90:01
 
Larsson CatarinaVäster?s SOKdisk
 
 
 
W55-A (7/7)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Vavrysová IvaLuhačovice54:130:00
2Rylander GunillaStora Tuna OK57:29+3:16
3Davi JanaKlub OB Martin70:07+15:54
4Syslová IvaOOB Trebic70:25+16:12
5Ježková ReginaSK Praga81:29+27:16
6Hilbert SabineNaturfreunde Wien84:57+30:44
 
Kebisova BibaPezinokvzdal
 
 
 
W60-A (6/6)Stav: 14:29
místoJménoOddílČasZtráta
1Soloveva ElenaPionerSK72:290:00
2Stackeová AnnaLuhačovice76:59+4:30
3Rudh TittiAvesta OK78:21+5:52
4Fekiačová MáriaŠK VAZKA Bratislava87:05+14:36
5Maľarová AngelaKlub OB ATU Košice88:25+15:56
6Biró AlettaBimahev102:30+30:01