Tatry Orienteering 2018ne 01.07.2018 16:27
Startovka po kategoriích - Všechny etapyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (16)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
435Beneš Petr301113Klub dobré zprávy21:00
436Benešová Marika2103782Klub dobré zprávy23:00
425Knorová TeréziaKlub OB Martin61:0016:0021:003:00
376Kryvoruchko Sergii1300293O-Penser69:0024:0027:0023:00
378Kulikov Dmytro1300240O-Penser73:0022:0037:0015:00
253Mihalič Štefan2032200ATU Košice59:0018:0031:0031:00
277Porubčan Matúš307288KOB Kysak67:0025:0025:007:00
375Serhieiev Oleksandr1300298O-Penser65:0015:0023:0035:00
188Trepac Matej2061795Slavia ZU Zilina75:0020:0033:0011:00
Vakant Vakant77:0027:0045:0047:00
Vakant Vakant81:0028:0047:0043:00
Vakant Vakant83:0030:0041:0039:00
Vakant Vakant85:0026:0039:0055:00
Vakant Vakant79:0029:0043:0051:00
171Vlk PetrOB Zlín71:0017:0029:0027:00
355Štrbová Romana219133KOB Sokol Pezinok63:0019:0035:0019:00
 
 
M-10 (7)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
336Havlík Andrej307272KOB Sokol Pezinok68:0035:0044:0052:00
144Křížek Ivo301728Kčt Aš66:0037:0048:0044:00
168Pekárek David2121129OB Zlín74:0034:0046:0064:00
158Slováček Ondřej52212OB Zlín70:0038:0050:0048:00
Vakant Vakant76:0040:0054:0068:00
388Šmahel Tadeáš2116198Orientační sporty Písek64:0036:0052:0060:00
38Štěpánek Ondřej2094544KOS Tesla Brno72:0039:0042:0056:00
 
 
M-10R (14)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
14Babiak PeterIndividuals/No club16:0075:0030:0018:00
212Bereczky CsongorPannon SuperSonics26:00
216Brüller SándorPannon SuperSonics6:00
294Dimitrov Zhivomir412818Bacho Kiro 1994 - Dryanovo4:0079:0024:0034:00
221Dávidík Lukáš533301KOBRA Bratislava14:0076:0018:0022:00
173Kučerka Radek49984TJ Stadion Novy Bor2:0080:0016:0014:00
6Mazáková Anna2120073Individuals/No club0:0081:0022:0042:00
167Mašláň Prokop52223OB Zlín6:0074:0028:0030:00
48Novák Michal428714TJ Sokol Křemže OOS8:0078:0032:002:00
22Pikulík AdamIndividuals/No club10:0077:0026:0010:00
159Smola Jakub8615OB Zlín12:0082:0020:0038:00
Vakant Vakant22:0084:0038:0050:00
Vakant Vakant18:0085:0034:0054:00
Vakant Vakant20:0083:0036:0046:00
 
 
M-12A (16)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
293Dimitrov Dimitar49273Bacho Kiro 1994 - Dryanovo80:002:0037:0033:00
448Farenfield Alex419869OL Riga92:007:0019:001:00
251Janšo Jakub Karol2051421ATU Košice76:0012:0015:0025:00
345Jančík Filip2120014KOB Sokol Pezinok74:003:009:0049:00
175Knaup Jonas7060724Braunschweiger MTV66:0014:0017:0029:00
113Kosák Eliáš2800310SK Praga82:001:0029:0013:00
287Kováč Ondrej2043831ŠK VAZKA Bratislava84:004:0027:0017:00
50Novák Vítek428715TJ Sokol Křemže OOS88:000:0011:005:00
453Paluska Karol2078492TJ Slávia Farmaceut Bratislava96:0015:0039:0061:00
42Ptacek Jonas232730KOS Tesla Brno68:0013:0035:0041:00
349Syrový Tomáš1407857KOB Sokol Pezinok78:008:0013:0057:00
446Tuzcuogullary Altar Ilgaz7205067Cankaya Oryantring Sports Club86:006:0021:0021:00
358Tăma? Lucas1301770Sports Club NORD Baia Mare90:005:0025:0045:00
415Vimba Francis2008866Zieme?kurzeme OK70:0011:0023:0037:00
342Zedníček Michal219102KOB Sokol Pezinok94:0010:0033:009:00
40Štěpánek Jan2090860KOS Tesla Brno72:009:0031:0053:00
 
 
M-14A (16)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
115Bartaloš Matyáš2084972SK Praga54:0062:0065:0021:00
32Dvořák Jakub2085655BETA URSUS Rosice32:0061:0071:0037:00
354Hostačný Samuel406927KOB Sokol Pezinok48:0069:0069:005:00
101Milanov Lazar4660045Sarnena Gora44:0072:0093:0013:00
343Mozolík Jakub2120018KOB Sokol Pezinok36:0066:0075:0053:00
192Pajger Miroslav2092474Slavia ZU Zilina52:0070:0077:0049:00
163Pekárek Tobias2070831OB Zlín38:0059:0081:0045:00
302Penchev Bozhidar2013479Bacho Kiro 1994 - Dryanovo58:0060:0067:0029:00
273Porubčan Tomáš307291KOB Kysak50:0067:0089:0033:00
131Rozek Vojtech2060269OB Říčany30:0071:0073:0017:00
408Tatarnikov Mykhailo2103535O-travel34:0063:0091:001:00
195Trepac Adam2045214Slavia ZU Zilina46:0068:0085:0057:00
Vakant Vakant60:0074:0095:0061:00
410Yatsenko Volodymyr2040819O-travel42:0065:0079:009:00
352Zedníček Tomáš406970KOB Sokol Pezinok40:0073:0087:0025:00
340Šipoš Šimon2120012KOB Sokol Pezinok56:0064:0083:0041:00
 
 
M-16A (17)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
335Ditri Nicholas1407838KOB Sokol Pezinok76:0016:005:0068:00
347Fedor Tibor416725KOB Sokol Pezinok60:0024:001:0074:00
353Havlík Adam1407834KOB Sokol Pezinok68:0012:009:0062:00
428Knor Martin2066091Klub OB Martin66:0018:0019:0056:00
409Mashkov Illia2040826O-travel70:0017:0011:0071:00
412Nagorniy Illia2040827O-travel56:0025:0017:0077:00
248Novota Lukáš2025333ATU Košice78:0023:0021:0065:00
49Novák Jakub7207620TJ Sokol Křemže OOS62:0013:003:0053:00
249Roháč Martin1408128ATU Košice84:0020:0013:0059:00
82Rusin Vojtěch8656610OK Lokomotiva Pardubice74:0022:0015:0080:00
389Sobotka Radim2064779Orientační sporty Písek58:0015:0023:0083:00
403Tkáč Juraj2080961OK Jihlava64:00
Vakant Vakant88:0026:0031:0095:00
Vakant Vakant86:0027:0029:0092:00
276Vaľa Martin416731KOB Kysak80:0021:0025:0086:00
103Šimša Martin8654907MatFyz Praha82:0019:007:0050:00
350Šipoš Tomáš2120011KOB Sokol Pezinok72:0014:0027:0089:00
 
 
M-18A (14)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
387Bican Martin2091533Orientační sporty Písek92:008:0048:0093:00
337Ditri Dominic1407842KOB Sokol Pezinok80:009:0044:0057:00
218Jonáš Adam7209670KOBRA Bratislava88:004:0030:0085:00
64Karásek Matěj8499900Sportcentrum Jicin84:001:0040:0053:00
45Milan Tomas8655228KOS Tesla Brno78:006:0038:0073:00
281Máriás Dávid Márk7202834Maccabi VAC - Hungary76:002:0046:0069:00
209Novák Přemysl2106739Oddíl OB Kotlářka, z.s.86:003:0028:0077:00
186Ondrejka Tomas2025367Slavia ZU Zilina72:0011:0024:0097:00
430Oravec Matúš2066094Klub OB Martin82:005:0034:0049:00
88Roudný Václav8656528OK Lokomotiva Pardubice70:007:0042:0065:00
65Semiginovský Šimon2056271Sportcentrum Jicin94:0010:0036:0081:00
Vakant Vakant96:0013:0050:00101:00
62Zalaba Tomáš7839783Sportcentrum Jicin74:0012:0032:0061:00
331Šimo Matúš2088725KOB Sokol Pezinok90:000:0026:0089:00
 
 
M-20A (10)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
413Anopko Nikita2040816O-travel7:0068:0046:0019:00
437Beneš StanislavKlub dobré zprávy67:00
392Bečvář Petr2091539Orientační sporty Písek1:0069:0044:0010:00
228Bruners Kristaps2012431OK Meridians13:0066:0034:007:00
138Klovstad LasseSandefjord Orienteringsklubb5:0065:0040:001:00
411Leniuk Oleg7202827O-travel3:0064:0038:004:00
66Macko Lukáš2059739Sportcentrum Jicin9:0063:0036:0016:00
407Matiash Viacheslav1007668O-travel11:0070:0042:0013:00
Vakant Vakant17:0072:0048:0022:00
Vakant Vakant15:0071:0050:0025:00
 
 
M21-B (28)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
445Bohuš Peter416806Farmaceut Bratislava39:0070:002:0048:00
222Horniak Juraj307459KOBRA Bratislava17:0053:0042:0028:00
224Hrazdil Jirka8660449SK Zabovresky Brno23:0072:0016:0092:00
297Iliev Neno2013480Bacho Kiro 1994 - Dryanovo15:0064:0014:0044:00
433Jergus Jan362930Bay Area Orienteering Club35:0060:006:0080:00
93Jirka Jakub8252429KOS Slavia Plzen47:0074:0050:004:00
226Jirka Michal8401151SK Zabovresky Brno9:0067:0020:0012:00
360Koci Martin929929VSK Mendelu Brno13:0068:0040:0072:00
269Kollar Miroslav515190KOB Kysak43:0065:0034:000:00
128Krejčí LukášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:0071:0026:0056:00
23Lesák Jakub7210071OB T.J. Sokol Žamberk37:0061:0012:0096:00
236Mazúr Martin515117ŠK HADVEO Banská Bystrica19:0058:0044:0016:00
247Mihalič Juraj2032179ATU Košice33:0054:0036:0024:00
280Máriás Bence Dániel7202501Maccabi VAC - Hungary3:0066:0022:0060:00
319Nemec Juraj406961TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma11:0055:0032:0052:00
395Pagaime Levi1457148ADFA31:0056:0038:0032:00
399Panovec Jan8066608SK Pohjantähti1:0052:0030:00100:00
370Perknovský Radim52475Oddíl OS SK Prostějov5:0059:0010:0020:00
86Prochazka Tomas981815OK Lokomotiva Pardubice51:0063:0048:0036:00
305Staiši?nas Edvinas2021819Azuolas25:0076:0046:0084:00
118Uhlíř Marek331157SK Praga41:0057:0028:0088:00
200Urban Jan1919191KOB Start Blansko45:0062:0018:008:00
Vakant Vakant53:0078:0054:00104:00
Vakant Vakant55:0077:0052:00108:00
190Vríčan Peter9201671Slavia ZU Zilina49:0075:000:0076:00
223Wallner Jozef8917KOBRA Bratislava29:0051:0024:0040:00
71Zelinka Jan207824OK Lokomotiva Pardubice7:0069:008:0064:00
122Šimon Jakub52979Lokomotiva Beroun21:0073:004:0068:00
 
 
M21-D (9)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
239Ivanko Štefan8631578ATU Košice78:0036:0011:0075:00
5Karlik Jan49667Individuals/No club82:0038:0013:0051:00
1Kavan Tomas8644875Individuals/No club86:0031:009:0067:00
147Kučerka Jan1418761KOB Litvinov37:0015:00
283Paskuj Mátyás2087750Maccabi VAC - Hungary84:0034:003:0055:00
316Petrinec Andrej307359TJ Rapid Bratislava88:0032:007:0071:00
333Tomašovič Michal219144KOB Sokol Pezinok80:0035:001:0063:00
Vakant Vakant92:0039:0017:0079:00
20Šafek Jiří8000013Individuals/No club90:0033:005:0059:00
 
 
M21-E (36)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
402Andrei Tintar Mihai8000416Club Sportiv Universitatea Cra56:0030:0011:0081:00
57Benes Jan8290987Sportcentrum BT Jicin64:0027:001:0021:00
217Dávidík Marián2090843KOBRA Bratislava18:007:0027:0060:00
26Galicz Karol7771986BKS Wataha Warszawa30:0012:0045:006:00
439Grote Andreas7775577OLC SKOG FRIBOURG24:0023:0035:0042:00
421Hartlieb Felix7010101Leibnitzer AC -Orienteering14:0019:009:0063:00
208Illner Vojtěch899156Oddíl OB Kotlářka, z.s.42:0020:0025:0012:00
220Jonáš Martin515307KOBRA Bratislava48:0011:0067:0096:00
132Kamenicky Jeronym8651708SK OS Nové Město na Moravě2:008:0037:0072:00
136Kamenicky Tobias9930517SK OS Nové Město na Moravě54:0022:0043:0027:00
69Kamenický Matěj8137666OK Lokomotiva Pardubice36:0014:0019:0066:00
246Kaprál Matúš416544ATU Košice46:006:0041:0093:00
70Kos Tomáš7207362OK Lokomotiva Pardubice26:0025:0057:0045:00
252Krajčík Michal8656741ATU Košice50:0013:0023:0087:00
307Kubina Filip8656707ŠK Sandberg40:0017:0015:000:00
116Landovský Jakub7210114SK Praga66:0028:003:003:00
114Landovský Tomáš8071491SK Praga28:009:0021:0084:00
365Nečas JiříSKOB Zlín60:001:0017:009:00
328Nozka Radek515166SK Veská4:004:0013:0015:00
432Pauser Jakob8021194HSV OL Wiener Neustadt32:002:0051:0069:00
423Polster Thomas9600000HSV Spittal/Drau38:003:0065:0030:00
83Procházka David8656511OK Lokomotiva Pardubice16:0016:005:0057:00
33Ptáček Pavel7207026BETA URSUS Rosice12:0029:007:0048:00
146Redlich Tomas9097Kčt Aš0:005:0055:0090:00
81Roudný Martin8656620OK Lokomotiva Pardubice62:0031:0053:0051:00
77Rusin Jan8656619OK Lokomotiva Pardubice22:0018:0049:0099:00
374Slezák Zdeněk889311TJ Slovan Luhačovice20:0032:0061:0036:00
166Smola Michal515174OB Zlín10:0024:0047:0075:00
303Staisiunas Viktoras9102196Azuolas52:0021:0031:0033:00
60Svihovsky Jaromir8008018Sportcentrum BT Jicin34:000:0033:0039:00
244Tysz Adam2020702ATU Košice6:0026:0059:0024:00
Vakant Vakant70:0035:0071:00102:00
Vakant Vakant68:0034:0069:00105:00
367Vlažný JanSKOB Zlín8:0010:0039:0054:00
203Wolf Filip9101181#BPDL team58:0015:0029:0018:00
325Čermák JanSK Veská44:0033:0063:0078:00
 
 
M35-A (19)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
117Bartaloš Tomáš2084951SK Praga21:0025:0074:0061:00
185Boudny Jan51773OK Sparta Praha35:0029:0064:0076:00
400Ježowicz RomanŽižkovský Tygři53:0018:0084:0073:00
180Kéki András2019808Szegedi Bokorugró Tájfutó SE23:0015:0066:0070:00
145Křížek Filip301726Kčt Aš27:0024:0062:0052:00
55Lepšík Petr515133Sportcentrum BT Jicin49:0027:0090:0031:00
161Mašláň Jakub1400424OB Zlín29:0028:0082:0079:00
37Milan Pavel7070007KOS Tesla Brno47:0026:0088:0064:00
157Pekárek Evžen7848411OB Zlín39:0020:0086:0040:00
363Podmolík Tomáš1400443SKOB Zlín31:0022:0060:0058:00
406Porubský Július2045596ŠK Triturus NITRA45:0016:0080:0067:00
44Ptacek Ondrej2083358KOS Tesla Brno43:0023:0072:0034:00
164Slováček Tomáš2084933OB Zlín51:0030:0078:0046:00
47Strejcek Petr53272KOS Tesla Brno25:0019:0092:0049:00
Vakant Vakant55:0033:0096:0085:00
Vakant Vakant57:0032:0094:0082:00
417Vimba Martins2008877Zieme?kurzeme OK33:0031:0076:0043:00
391Šmahel Lukáš2103772Orientační sporty Písek41:0017:0070:0037:00
36Štěpánek Martin888616KOS Tesla Brno37:0021:0068:0055:00
 
 
M40-A (11)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
440Godins Martins7300030B356:008:0056:0037:00
176Knaup Jan7771101Braunschweiger MTV62:000:0066:0017:00
124Krnac Peter1771230Viatoris Zvolen48:006:0072:0013:00
401Ovidiu Mutiu9000105Club Sportiv Universitatea Cra64:004:0064:0025:00
451Paluska Jozef2078490TJ Slávia Farmaceut Bratislava68:0010:0074:0041:00
270Porubčan Igor2106750KOB Kysak58:003:0068:0029:00
130Rozek David1111550OB Říčany52:002:0062:005:00
346Spišiak Marián7210911KOB Sokol Pezinok54:009:0058:0033:00
125Vakant Vakant66:005:0060:0021:00
61Wittberger Georg8161270FSPV Erste Bank50:007:0070:009:00
237Šimoník Milan2126379ŠK HADVEO Banská Bystrica60:001:0054:001:00
 
 
M45-A (15)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
362Borčin Peter2012279Klub OB BOR Topoľčianky48:0032:0069:0020:00
28Dvořák Miloš2088211BETA URSUS Rosice36:0029:0071:0026:00
219Hierweg Karol406918KOBRA Bratislava46:0036:0081:0017:00
11Horký Jan2020741Individuals/No club32:0035:0075:0023:00
285Kovac Milan2043834ŠK VAZKA Bratislava38:0034:0087:0011:00
31Kunz Martin553435BETA URSUS Rosice26:0040:0077:002:00
34Kunz Petr52344BETA URSUS Rosice40:0031:0065:0032:00
99Milanov Milen2008668Sarnena Gora50:0033:0085:0041:00
105Simsa Jaromir2090836MatFyz Praha28:0038:0083:0014:00
96Staněk Rostislav886260KOS Slavia Plzen52:0037:0089:008:00
189Trepáč Ivan2118084Slavia ZU Zilina42:0028:0073:0035:00
357Tăma? Relu8637582Sports Club SPRIA Baia Sprie34:0041:0063:005:00
Vakant Vakant54:0042:0091:0044:00
3Zámečník Pavel2801012Individuals/No club44:0039:0079:0029:00
207Šubrt Antonín7201757Oddíl OB Kotlářka, z.s.30:0030:0067:0038:00
 
 
M50-A (15)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
290Dimitrov Zhivko7200396Bacho Kiro 1994 - Dryanovo89:0011:0033:0046:00
152Hanuš Pavel2085618Lokomotiva Trutnov83:000:0051:0038:00
371Hase Michael8630265TSV Karlshorst71:001:0039:0010:00
369Holec Honza9101189SKOB Ostrava73:0012:0047:0026:00
258Jerguš Martin232217ATU Košice77:005:0043:0018:00
266Melichar Igor1413331OK99 Hradec Králové65:003:0035:002:00
254Novota Mikuláš2025332ATU Košice96:0087:0096:00104:00
267Novotný Milan2045248OK99 Hradec Králové87:007:0041:0042:00
443Pataki Gabor670122Pécsi Vasutas SK85:004:0037:0050:00
17Poulissen RonaldIndividuals/No club81:0010:0057:0034:00
80Procházka Tomáš981815OK Lokomotiva Pardubice75:006:0055:006:00
29Ptáček Pavel980377BETA URSUS Rosice67:009:0045:0014:00
419Usenko Oleksandr1008091Karnika79:002:0049:0030:00
Vakant Vakant91:0013:0059:0054:00
320Ščehovič Roman305982TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma69:008:0053:0022:00
 
 
M55-A (21)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
235Corrodi Paul2003176OLG Dachsen1:0060:0063:0076:00
359Costan Grigor1116667Sports Club NORD Baia Mare21:0048:0075:0016:00
25Erdal Helge Magnus981921Statoil BIL15:0050:0059:0072:00
315Formanko Dušan2099591TJ Rapid Bratislava3:0059:0041:0012:00
274György Filó9633077KOB Kysak17:0057:0057:0064:00
240Janšo Karol2051437ATU Košice19:0054:0043:008:00
134Kamenicky Radan9601003SK OS Nové Město na Moravě33:0061:0067:0028:00
137Klovstad Kjetil1401873Sandefjord Orienteringsklubb29:0049:0053:0056:00
272Kollár Jaroslav1416370KOB Kysak23:0051:0071:0024:00
420Kozlov Igor1300219Karnika27:0046:0049:0068:00
279Krajňák Ľubomír207808KOB Kysak9:0063:0065:000:00
311Mazúr Milan910191TJ Rapid Bratislava37:0062:0055:0044:00
323Nemec Juraj406942TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma35:0047:0045:0052:00
79Novotný Mirek2108909OK Lokomotiva Pardubice39:0052:0061:0060:00
238Palička Miroslav416561KOB Cingov Spisska Nova Ves11:0045:0051:0036:00
322Repáč Ivan2102809TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma31:0053:0073:0032:00
76Roudny Vaclav7209277OK Lokomotiva Pardubice13:0055:0039:0040:00
314Rybár Dušan2045172TJ Rapid Bratislava7:0056:0047:004:00
379Strielkov Serhii1300241O-Penser25:0044:0069:0048:00
Vakant Vakant41:0064:0079:0080:00
150Westin Kjell997861Porsgrunn Orienteringslag5:0058:0077:0020:00
 
 
M60-A (14)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
108Jahn Pavel7207870Wallachian Independent Team8:0042:0040:006:00
261Jaros Vladimir7210121KOB Dobrichovice18:0049:0050:0030:00
107Krejcik Zbynek8071221Wallachian Independent Team4:0047:0044:0018:00
181Kéki Miklós2050679Szegedi Bokorugró Tájfutó SE12:0048:0038:0026:00
182Lang Gottfried9150954NF Steiermark10:0050:0042:0022:00
431Paknys Raimondas501199Labirintas OK6:0043:0046:0010:00
92Pech Jiri2067253OK Lokomotiva Plzeň14:0052:0036:0014:00
312Petrinec Milan307357TJ Rapid Bratislava16:0046:0052:002:00
193Polakovic Peter416537Slavia ZU Zilina45:00
154Slováček Rudolf2070844OB Zlín2:0044:0048:0034:00
Vakant Vakant22:0054:0058:0042:00
Vakant Vakant24:0053:0054:0038:00
Vakant Vakant20:0055:0056:0046:00
250Žilinčík Slavko307265ATU Košice0:0051:00
 
 
M65-A (8)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
291Dobrev Dobri2013488Bacho Kiro 1994 - Dryanovo21:0067:0030:0036:00
85Farář Václav9260OK Lokomotiva Pardubice29:0064:0028:0027:00
231Novotný Stanislav52762TJ Zlaté Hory23:0063:0026:0042:00
243Roháč Igor307263ATU Košice19:0066:0024:0024:00
Vakant Vakant31:0070:0032:0045:00
257Weiszer Eduard362938ATU Košice27:0068:0020:0033:00
424Zacharovský Ivan416534Klub OB Martin25:0065:0022:0030:00
233Ševčík Břetislav49301TJ Opava17:0069:0018:0039:00
 
 
M70-A (9)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
380Benedek Robert7190LZ OMAHA0:0038:0023:007:00
382Grabenhofer Wilhelm427673LZ OMAHA6:0040:0029:0013:00
384Graf Josef7102LZ OMAHA14:0042:0019:0025:00
183Hoch Gerfried9180438NF Steiermark10:0037:0013:004:00
372Kaspar Josef51937SKOB Horní Benešov2:0043:0021:0019:00
296Minev Mincho2013413Bacho Kiro 1994 - Dryanovo4:0041:0027:0010:00
377Sonin Mykola1300212O-Penser16:0035:0015:001:00
18Zánkay András416701Individuals/No club8:0036:0025:0016:00
317Šmelík Ľudo2104604TJ Rapid Bratislava12:0039:0017:0022:00
 
 
N (12)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
396Conceiç?o DianaADFA17:0069:0010:007:00
141Křížek Vilém301515Kčt Aš1:0062:006:0027:00
15Maresova KarolinaIndividuals/No club15:0063:0014:0011:00
310Pajtášová Katarína2079539ŠK Sandberg7:0066:0012:0019:00
271Peratová Katarína416706KOB Kysak3:0064:004:0015:00
404Porubská Andrea406967ŠK Triturus NITRA11:0016:00
19Poulissen MarjoIndividuals/No club9:0067:000:0023:00
Vakant Vakant19:0070:0018:0035:00
Vakant Vakant23:0071:0020:0039:00
Vakant Vakant21:0072:0022:0043:00
165Vlk JakubOB Zlín13:0068:002:003:00
21Zámečníková JitkaIndividuals/No club5:0065:008:0031:00
 
 
Open L (12)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
2Halkova Jaroslava2106884Individuals/No club0:000:000:000:00
398Josl Jan2111748Všenory0:000:00
72Kaplan Martin887156OK Lokomotiva Pardubice0:000:000:000:00
361Kucerova Berenika2102812KOB Dobřichovice0:000:00
10Kvasničák JozefIndividuals/No club0:00
13Mazák Ján2102811Individuals/No club0:000:000:000:00
206Rusin Jan2032383Ulita Orienteering Broumov0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
 
 
Open S (6)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
449Farenfield Ermina2049455OL Riga0:000:000:000:00
450Farenfield Martin419868OL Riga0:000:000:000:00
366Fialová TerezaSKOB Zlín0:000:000:000:00
12Monro RobertIndividuals/No club0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
Vakant Vakant0:000:000:000:00
 
 
W-10 (7)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
135Kamenicka Tereza Ester7208071SK OS Nové Město na Moravě50:0057:006:0070:00
178Knaup Jana7080716Braunschweiger MTV56:0059:004:0078:00
156Mašláňová Ema8411OB Zlín58:0054:0010:0066:00
41Ptackova Julie53250KOS Tesla Brno48:0058:008:0062:00
Vakant Vakant60:0060:0012:0082:00
160Vlková Nela2103743OB Zlín54:0056:002:0058:00
332Šipošová Hanka2111073KOB Sokol Pezinok52:0055:000:0074:00
 
 
W-10R (12)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
215Berecky DóraPannon SuperSonics28:00
213Brüller CsillaPannon SuperSonics20:00
299Dimitrova Eli412821Bacho Kiro 1994 - Dryanovo38:0048:0068:000:00
434Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club34:0043:0062:0016:00
397Joslová MagdalénaVšenory47:00
286Kováčová Lucia442600ŠK VAZKA Bratislava30:0042:0066:008:00
174Kučerková Adéla8118TJ Stadion Novy Bor32:0045:0058:0032:00
143Redlichova Katerina2026163Kčt Aš36:0046:0070:0012:00
Vakant Vakant40:0050:0074:0040:00
Vakant Vakant42:0051:0072:0036:00
264Zeman Annabel416316KOB Dobrichovice26:0049:0060:0024:00
123Šimonová ZuzanaLokomotiva Beroun28:0044:0064:004:00
 
 
W-12A (2)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
30Dvořáková Lucie2088166BETA URSUS Rosice42:0017:003:0069:00
341Šipošová Lucia2111074KOB Sokol Pezinok44:0016:001:0065:00
 
 
W-14A (15)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
329Fedorová Klára2111071KOB Sokol Pezinok65:009:0036:0095:00
344Havlíková Ema1407844KOB Sokol Pezinok77:0011:0028:0063:00
300Ilieva Vyara2013478Bacho Kiro 1994 - Dryanovo59:0013:0050:0067:00
348Ježíková Gabriela8060806KOB Sokol Pezinok83:003:0044:0079:00
330Ježíková Natália1407843KOB Sokol Pezinok69:005:0040:0087:00
288Kováčová Žofia2043832ŠK VAZKA Bratislava85:0010:0048:0083:00
142Křížková Marie301516Kčt Aš81:000:0030:0059:00
242Mihaličová Simona2032148ATU Košice63:006:0038:0051:00
405Porubská Lenka338397ŠK Triturus NITRA71:008:0034:0055:00
324Repáčová Adriana2102852TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma73:002:0052:0075:00
106Simsova Pavla428269MatFyz Praha75:007:0042:0099:00
304Staiši?nait? Emilija2076471Azuolas61:001:0046:0091:00
97Staňková Radka2035169KOS Slavia Plzen67:004:0032:0071:00
447Tuzcuogullary Aysa Asya7205208Cankaya Oryantring Sports Club79:0012:0026:00103:00
Vakant Vakant87:0014:0054:00107:00
 
 
W-16A (9)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
385Bečvářová Markéta2064778Orientační sporty Písek6:0037:0073:0020:00
227Brunere Kristine8000222OK Meridians14:0039:0085:005:00
245Ivanková Sandra8631587ATU Košice12:0040:0077:008:00
309Kostercová Viktória2079535ŠK Sandberg8:0038:0079:002:00
339Mozolíková Michaela2120017KOB Sokol Pezinok2:0036:0075:0023:00
282Máriás Diána Nóra1771188Maccabi VAC - Hungary0:0035:0083:0011:00
452Palusková Katarína2078491TJ Slávia Farmaceut Bratislava16:0043:0087:0026:00
196Trepacova Gabika2045213Slavia ZU Zilina10:0042:0081:0014:00
444Virag Lara Pataki1396265Pécsi Vasutas SK4:0041:0071:0017:00
 
 
W-18A (13)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
393Houserová Tereza2091517Orientační sporty Písek43:0053:0015:0011:00
390Kahudová Dominika2116200Orientační sporty Písek39:0049:0019:0031:00
386Karbusová Kateřina2116188Orientační sporty Písek49:0047:0023:003:00
292Lambeva Monika2041026Bacho Kiro 1994 - Dryanovo45:0050:001:0019:00
68Matějková Barbora8191119Sportcentrum Jicin41:0051:0021:0023:00
255Roháčová Viktória1403139ATU Košice33:0052:003:0015:00
102Simsova Barbora428243MatFyz Praha29:0054:005:0043:00
95Staňková Markéta7210111KOS Slavia Plzen31:0048:0017:0027:00
Vakant Vakant51:0056:0025:0047:00
67Vejražková Rozárka8000727Sportcentrum Jicin37:0046:0013:007:00
418Vimba Elizabete2008858Zieme?kurzeme OK27:0055:007:0035:00
394Winzigová Gabriela2091523Orientační sporty Písek35:0045:009:0039:00
46Špringlová Kamila7210403KOS Tesla Brno47:0011:00
 
 
W-20A (4)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
24Boková Ivana7210086KOB Usti nad Orlici60:0072:000:001:00
27Nechutová Aneta7210905BETA URSUS Rosice58:0074:004:005:00
204Odehnalová Klára1400403#BPDL team62:0073:002:009:00
Vakant Vakant64:0075:006:0013:00
 
 
W21-B (20)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
199Beržinská Soňa1985526KOB Start Blansko38:0014:0059:0053:00
422Hesping Malena332131Leibnitzer AC -Orienteering20:005:0063:0077:00
338Hudecová Elza2111072KOB Sokol Pezinok26:0010:0071:0044:00
94Jirková Petra8416122KOS Slavia Plzen34:002:0053:0065:00
84Klimplová Zuzana7207503OK Lokomotiva Pardubice30:0011:0065:0056:00
140Klovstad AliseSandefjord Orienteringsklubb40:000:0073:0038:00
89Kosová Štěpánka49371OK Lokomotiva Pardubice36:006:0051:0062:00
197Kotrlová Janka9102150Slavia ZU Zilina44:009:0079:0074:00
172Kučerková Romana682355TJ Stadion Novy Bor15:00
56Lepšíková Eva8946Sportcentrum BT Jicin46:008:0075:0059:00
256Lipková Nicole2051390ATU Košice28:003:0067:0047:00
75Procházková Michaela515036OK Lokomotiva Pardubice50:001:0055:0068:00
155Smolová Anna428255OB Zlín24:004:0061:0041:00
58Svihovska Eva8008017Sportcentrum BT Jicin22:0012:0081:0071:00
225Uhnavá Markéta8010108SK Zabovresky Brno48:0013:0069:0032:00
Vakant Vakant52:0017:0085:0080:00
Vakant Vakant56:0018:0087:0083:00
Vakant Vakant54:0019:0083:0086:00
373Zavadilová Simona8843TJ Sokol Ptení32:007:0077:0050:00
262Zeman Klara2113474KOB Dobrichovice42:0016:0057:0035:00
 
 
W21-E (21)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
119Aschermannová Petra8271093SK Praga14:0046:0062:0058:00
59Benesova Lucie8030189Sportcentrum BT Jicin16:0039:0066:0064:00
202Hiršová Gabriela7200367#BPDL team12:0040:0082:0076:00
414Kobets Svitlana2040811O-travel26:0043:0074:00100:00
16Kochova Nikola9935817Individuals/No club20:0037:0064:0046:00
308Kotrlová Katarína2102783ŠK Sandberg30:0038:0088:0061:00
241Krajčíková Kristína2020726ATU Košice18:0050:0060:0079:00
327Novakova Tereza886271SK Veská10:0047:0072:0091:00
201Odehnalová Tereza1007533#BPDL team36:0051:0076:0094:00
442Pataki Réka Dalida7207213Pécsi Vasutas SK4:0044:0054:0055:00
78Procházková Klára416265OK Lokomotiva Pardubice28:0052:0084:0082:00
278Sokolová Ľudmila682343KOB Kysak32:0045:0078:0088:00
127Svobodová Barbora7719OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:0048:0090:0070:00
4Tichovska Martina920677Individuals/No club6:0042:0080:0085:00
112Tichovska Martina920677SK Praga2:0055:0058:0097:00
Vakant Vakant40:0056:0094:00103:00
Vakant Vakant38:0057:0092:00106:00
148Westin Emilie997892Porsgrunn Orienteringslag8:0053:0056:0052:00
151Westin Kjersti997856Porsgrunn Orienteringslag24:0049:0068:0073:00
90Šiková Karolína7201820OK Lokomotiva Plzeň0:0041:0086:0067:00
73Žaloudková Klára7204993OK Lokomotiva Pardubice22:0054:0070:0049:00
 
 
W35-A (12)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
120Bartalošová Jana2084985SK Praga21:0077:0024:0021:00
321Bialeková Martina7201767TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma5:0082:0020:0029:00
298Dimirtova Elena7200397Bacho Kiro 1994 - Dryanovo13:0083:0032:0045:00
211Huszár PetraPannon SuperSonics17:0081:0028:0033:00
356Ježíková Ľubka2120015KOB Sokol Pezinok7:0079:0030:0037:00
162Mašláňová Hana53313OB Zlín19:0078:0026:0049:00
8Monro Jana301393Individuals/No club1:0086:0010:0065:00
169Pekárková Eva7752223OB Zlín9:0085:0012:0057:00
43Ptackova Veronika2083378KOS Tesla Brno15:0080:0016:0025:00
170Slováčková Věra53339OB Zlín3:0076:0022:0041:00
334Zedníčková Miška2120013KOB Sokol Pezinok11:0084:0018:0061:00
194Ďurčová AlenaSlavia ZU Zilina14:0053:00
 
 
W40-A (18)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
229Abzalone Zanda2012435OK Meridians53:0028:0045:0054:00
210Benedek Virág4660044Pannon SuperSonics59:0032:0047:0014:00
179Chubarkova Olga2090396St.Petersburg65:0026:0051:0038:00
441Godina Ieva9200251B351:0027:0059:0042:00
416Haberkorne-Vimba Eva2300823Zieme?kurzeme OK61:0021:0057:0018:00
133Kamenicka Lenka9690219SK OS Nové Město na Moravě75:0029:0053:0046:00
177Knaupova Ivana780209Braunschweiger MTV47:0025:0039:0034:00
289Kováčová Katarína2043833ŠK VAZKA Bratislava55:0023:0061:0058:00
265Kubečková Zdeňka1413332OK99 Hradec Králové79:0020:0041:0010:00
39Milanova Jindriska443078KOS Tesla Brno69:0018:0035:002:00
268Novotná Petra4146OK99 Hradec Králové73:0022:0055:0030:00
51Nováková Alena7207776TJ Sokol Křemže OOS57:0024:0033:0026:00
187Ondrejkova Sona2025362Slavia ZU Zilina67:0031:0037:006:00
284Paskuj Mátyásné2056180Maccabi VAC - Hungary49:0030:0043:0022:00
129Rozkova Petra428270OB Říčany63:0016:0029:0066:00
104Simsova Jana8654889MatFyz Praha71:0017:0049:0050:00
Vakant Vakant81:0033:0063:0070:00
7Zámečníková Jitka2103763Individuals/No club77:0019:0031:0062:00
 
 
W45-A (19)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
53Dulovcová Marie51411TJ Sokol Křemže OOS59:0081:0059:0048:00
9Horká Soňa2060240Individuals/No club79:0067:0033:0052:00
306Horčičková Eva682350SOB Olomouc73:0079:0049:0020:00
368Kašparová Šárka52295Orientační běh Opava57:0075:0047:008:00
426Knorová Martina Brém2066093Klub OB Martin51:0083:0045:0060:00
35Kunzová Ivana52346BETA URSUS Rosice63:0068:0043:0024:00
121Landovská Ivana416118SK Praga69:0080:0031:0036:00
438Manova Maria238118OMEGA RUSSIA75:0071:0035:0016:00
100Milanova Desislava4660046Sarnena Gora45:0077:0041:0044:00
91Pechova Iva2067245OK Lokomotiva Plzeň55:0074:0039:0040:00
275Peratová Bibiana2102543KOB Kysak67:0078:0055:0064:00
364Podmolíková Dagmar1400448SKOB Zlín53:0073:0057:0028:00
205Rusinova Alena2032384Ulita Orienteering Broumov65:0070:0065:0056:00
98Stankova Marcela888641KOS Slavia Plzen49:0072:0053:0068:00
191Trepacova Eva2045212Slavia ZU Zilina61:0084:0037:0032:00
126Vakant Vakant71:0076:0051:000:00
Vakant Vakant81:0085:0067:0072:00
149Westin Lenka997811Porsgrunn Orienteringslag47:0082:0063:004:00
351Šipošová Zuzana219137KOB Sokol Pezinok77:0069:0061:0012:00
 
 
W50-A (8)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
260Jergušová Annamária232109ATU Košice29:0060:0010:0070:00
139Kl?vstad Hilde1401872Sandefjord Orienteringsklubb33:0057:0012:0074:00
214Lukácsi Ágnes363465Pannon SuperSonics35:0056:004:0050:00
313Mazúrová Soňa307362TJ Rapid Bratislava2:0058:00
326Nozkova Dagmar216408SK Veská37:0058:000:0054:00
87Roudná Eva51183OK Lokomotiva Pardubice27:0061:008:0066:00
Vakant Vakant39:0062:0014:0078:00
63Zalabová Martina2053545Sportcentrum Jicin31:0059:006:0062:00
 
 
W55-A (12)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
234Corrodi Heidy2003177OLG Dachsen51:0028:0020:0051:00
429Davi Jana416848Klub OB Martin49:0022:008:0078:00
295Dobreva Cvetanka2013477Bacho Kiro 1994 - Dryanovo53:0027:0010:0069:00
153Hanušová Jitka2085638Lokomotiva Trutnov41:0024:004:0081:00
232Hrabicová Iva232338TJ Opava35:0021:0016:0057:00
54Kovaříčková Darja51413TJ Sokol Křemže OOS45:0030:006:0072:00
109Krejcikova Monika8260628Wallachian Independent Team39:0025:0014:0066:00
318Kumová Iva307367TJ Rapid Bratislava2:0060:00
383Oswald Luise1710505LZ OMAHA47:0023:0018:0054:00
301Stefanova Rusalina412888Bacho Kiro 1994 - Dryanovo43:0029:000:0075:00
52Troupová Vladislava51412TJ Sokol Křemže OOS37:0026:0012:0063:00
Vakant Vakant55:0031:0022:0084:00
 
 
W60-A (8)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
110Jahnova Helena682101Wallachian Independent Team5:0055:0064:000:00
259Maľarová Angela307389ATU Košice7:0057:0062:003:00
263Mrazova Pavla7868KOB Dobrichovice1:0058:0058:0012:00
74Novotná Jiřina2125366OK Lokomotiva Pardubice3:0056:0056:006:00
198Polakovicova Elena2008505Slavia ZU Zilina54:00
111Stackeova Anna889300Wallachian Independent Team9:0053:0060:009:00
Vakant Vakant11:0059:0066:0015:00
Vakant Vakant13:0060:0068:0018:00
 
 
W65-A (5)
St.Num.NameSI ChipClubE1E2E3E4
427Juhasová Viola416516Klub OB Martin22:0049:001:0031:00
184Lohrová JarmilaOK Sparta Praha24:0046:003:0034:00
230Novotná Ludmila52763TJ Zlaté Hory20:0048:005:0037:00
381Pfeiffer Rose-Marie7117LZ OMAHA26:0047:007:0040:00
Vakant Vakant28:0050:009:0043:00