Tatry Orienteering 2020

Pozývame všetkých priaznivcov orientačného behu vyskúšať si nové mapy a zaujímavé terény v našom najnavštevovanejšom regióne Liptov - Tatry. Štvrtý ročník pretekov Tatry orienteering parku bude veľmi zaujímavý. Aby sme preteky obohatili a ponúkli zmenu, pridali sme dve krásne skalnaté terény, dve etapy budú mimo hlavného územia Tatier ako pominulé roky ale aj jeho blízkosti. Pre tento ročník sme pridali sme dve najkrajšie skalnaté terény z regiónu. Pozrite si fotogalériu.

Všetkých srdečne pozývame, ale upozorňujeme, že máme obmedzený počet 1000 pretekárov.

Program štyroch etáp - 2x skátená trať, 2x stredná trať

sample map
 

Ukážka mapy pretekov - Etapy číslo 1. stredná trať- Mierka 1:7500, E 5m, Podbanské nová mapa, rovinatý terén pozdĺž najväčšej slovenskej divokej rieky. Blízko minuloročného ročníka pretekov. Krásne výhľady a blízkosť najkrajšieho slovenského kopca Kriváň.


sample map
 

Ukážka mapy pretekov - Etapy číslo 2. skátená trať - Mierka 1:7 500, E 5m, Pod Chočom- dolina Kramariská časť mapy z terénu na MSR Long 2020. Krásny skalnatý terén. Veľké množstvo skál, skalných zrázov a skalných stien dosahujúcuch výšku aj niekoľko desiatok metrov. V skalných oblastiach je labyrint skál a orientácia je veľmi ťažká. Kvaltiné laserskenové podklady pri príprave mapy.

sample map
 

Ukážka mapy pretekov - Etapy číslo 3. - stredná trať-Mierka 1: 5000, E 5m, Veľmi skalnatý terén. Detailne zmapovaný skalnatý terén vo veľkej mierke. Orientačný labyrint v spleti skál a skalných zrázov. Vyskytujú sa tu aj jakyňe a skalné tunely. Blízko je lokalita UNESCO- Vlkolínec. Kvaltiné laserskenové podklady pri príprave mapy.

sample map

sample mapalternatíva

 

 

 

Tréning - tréningová mapa zdarma

sample map