Tatry Orienteering 2018ne 01.07.2018 16:18
Startovka po oddílech - Všechny etapyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Individuals/No club (22)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
18644875Kavan TomasM21-D86:0031:009:0067:00
22106884Halkova JaroslavaOpen L0:000:000:000:00
32801012Zámečník PavelM45-A44:0039:0079:0029:00
4920677Tichovska MartinaW21-E6:0042:0080:0085:00
549667Karlik JanM21-D82:0038:0013:0051:00
62120073Mazáková AnnaM-10R0:0081:0022:0042:00
72103763Zámečníková JitkaW40-A77:0019:0031:0062:00
8301393Monro JanaW35-A1:0086:0010:0065:00
92060240Horká SoňaW45-A79:0067:0033:0052:00
10Kvasničák JozefOpen L0:00
112020741Horký JanM45-A32:0035:0075:0023:00
12Monro RobertOpen S0:000:000:000:00
132102811Mazák JánOpen L0:000:000:000:00
14Babiak PeterM-10R16:0075:0030:0018:00
15Maresova KarolinaN15:0063:0014:0011:00
169935817Kochova NikolaW21-E20:0037:0064:0046:00
17Poulissen RonaldM50-A81:0010:0057:0034:00
18416701Zánkay AndrásM70-A8:0036:0025:0016:00
19Poulissen MarjoN9:0067:000:0023:00
208000013Šafek JiříM21-D90:0033:005:0059:00
21Zámečníková JitkaN5:0065:008:0031:00
22Pikulík AdamM-10R10:0077:0026:0010:00
 
 
OB T.J. Sokol Žamberk (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
237210071Lesák JakubM21-B37:0061:0012:0096:00
 
 
KOB Usti nad Orlici (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
247210086Boková IvanaW-20A60:0072:000:001:00
 
 
Statoil BIL (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
25981921Erdal Helge MagnusM55-A15:0050:0059:0072:00
 
 
BKS Wataha Warszawa (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
267771986Galicz KarolM21-E30:0012:0045:006:00
 
 
BETA URSUS Rosice (9)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
277210905Nechutová AnetaW-20A58:0074:004:005:00
282088211Dvořák MilošM45-A36:0029:0071:0026:00
29980377Ptáček PavelM50-A67:009:0045:0014:00
302088166Dvořáková LucieW-12A42:0017:003:0069:00
31553435Kunz MartinM45-A26:0040:0077:002:00
322085655Dvořák JakubM-14A32:0061:0071:0037:00
337207026Ptáček PavelM21-E12:0029:007:0048:00
3452344Kunz PetrM45-A40:0031:0065:0032:00
3552346Kunzová IvanaW45-A63:0068:0043:0024:00
 
 
KOS Tesla Brno (12)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
36888616Štěpánek MartinM35-A37:0021:0068:0055:00
377070007Milan PavelM35-A47:0026:0088:0064:00
382094544Štěpánek OndřejM-1072:0039:0042:0056:00
39443078Milanova JindriskaW40-A69:0018:0035:002:00
402090860Štěpánek JanM-12A72:009:0031:0053:00
4153250Ptackova JulieW-1048:0058:008:0062:00
42232730Ptacek JonasM-12A68:0013:0035:0041:00
432083378Ptackova VeronikaW35-A15:0080:0016:0025:00
442083358Ptacek OndrejM35-A43:0023:0072:0034:00
458655228Milan TomasM-18A78:006:0038:0073:00
467210403Špringlová KamilaW-18A47:0011:00
4753272Strejcek PetrM35-A25:0019:0092:0049:00
 
 
TJ Sokol Křemže OOS (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
48428714Novák MichalM-10R8:0078:0032:002:00
497207620Novák JakubM-16A62:0013:003:0053:00
50428715Novák VítekM-12A88:000:0011:005:00
517207776Nováková AlenaW40-A57:0024:0033:0026:00
5251412Troupová VladislavaW55-A37:0026:0012:0063:00
5351411Dulovcová MarieW45-A59:0081:0059:0048:00
5451413Kovaříčková DarjaW55-A45:0030:006:0072:00
 
 
Sportcentrum BT Jicin (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
55515133Lepšík PetrM35-A49:0027:0090:0031:00
568946Lepšíková EvaW21-B46:008:0075:0059:00
578290987Benes JanM21-E64:0027:001:0021:00
588008017Svihovska EvaW21-B22:0012:0081:0071:00
598030189Benesova LucieW21-E16:0039:0066:0064:00
608008018Svihovsky JaromirM21-E34:000:0033:0039:00
 
 
FSPV Erste Bank (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
618161270Wittberger GeorgM40-A50:007:0070:009:00
 
 
Sportcentrum Jicin (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
627839783Zalaba TomášM-18A74:0012:0032:0061:00
632053545Zalabová MartinaW50-A31:0059:006:0062:00
648499900Karásek MatějM-18A84:001:0040:0053:00
652056271Semiginovský ŠimonM-18A94:0010:0036:0081:00
662059739Macko LukášM-20A9:0063:0036:0016:00
678000727Vejražková RozárkaW-18A37:0046:0013:007:00
688191119Matějková BarboraW-18A41:0051:0021:0023:00
 
 
OK Lokomotiva Pardubice (21)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
698137666Kamenický MatějM21-E36:0014:0019:0066:00
707207362Kos TomášM21-E26:0025:0057:0045:00
71207824Zelinka JanM21-B7:0069:008:0064:00
72887156Kaplan MartinOpen L0:000:000:000:00
737204993Žaloudková KláraW21-E22:0054:0070:0049:00
742125366Novotná JiřinaW60-A3:0056:0056:006:00
75515036Procházková MichaelaW21-B50:001:0055:0068:00
767209277Roudny VaclavM55-A13:0055:0039:0040:00
778656619Rusin JanM21-E22:0018:0049:0099:00
78416265Procházková KláraW21-E28:0052:0084:0082:00
792108909Novotný MirekM55-A39:0052:0061:0060:00
80981815Procházka TomášM50-A75:006:0055:006:00
818656620Roudný MartinM21-E62:0031:0053:0051:00
828656610Rusin VojtěchM-16A74:0022:0015:0080:00
838656511Procházka DavidM21-E16:0016:005:0057:00
847207503Klimplová ZuzanaW21-B30:0011:0065:0056:00
859260Farář VáclavM65-A29:0064:0028:0027:00
86981815Prochazka TomasM21-B51:0063:0048:0036:00
8751183Roudná EvaW50-A27:0061:008:0066:00
888656528Roudný VáclavM-18A70:007:0042:0065:00
8949371Kosová ŠtěpánkaW21-B36:006:0051:0062:00
 
 
OK Lokomotiva Plzeň (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
907201820Šiková KarolínaW21-E0:0041:0086:0067:00
912067245Pechova IvaW45-A55:0074:0039:0040:00
922067253Pech JiriM60-A14:0052:0036:0014:00
 
 
KOS Slavia Plzen (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
938252429Jirka JakubM21-B47:0074:0050:004:00
948416122Jirková PetraW21-B34:002:0053:0065:00
957210111Staňková MarkétaW-18A31:0048:0017:0027:00
96886260Staněk RostislavM45-A52:0037:0089:008:00
972035169Staňková RadkaW-14A67:004:0032:0071:00
98888641Stankova MarcelaW45-A49:0072:0053:0068:00
 
 
Sarnena Gora (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
992008668Milanov MilenM45-A50:0033:0085:0041:00
1004660046Milanova DesislavaW45-A45:0077:0041:0044:00
1014660045Milanov LazarM-14A44:0072:0093:0013:00
 
 
MatFyz Praha (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
102428243Simsova BarboraW-18A29:0054:005:0043:00
1038654907Šimša MartinM-16A82:0019:007:0050:00
1048654889Simsova JanaW40-A71:0017:0049:0050:00
1052090836Simsa JaromirM45-A28:0038:0083:0014:00
106428269Simsova PavlaW-14A75:007:0042:0099:00
 
 
Wallachian Independent Team (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1078071221Krejcik ZbynekM60-A4:0047:0044:0018:00
1087207870Jahn PavelM60-A8:0042:0040:006:00
1098260628Krejcikova MonikaW55-A39:0025:0014:0066:00
110682101Jahnova HelenaW60-A5:0055:0064:000:00
111889300Stackeova AnnaW60-A9:0053:0060:009:00
 
 
SK Praga (10)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
112920677Tichovska MartinaW21-E2:0055:0058:0097:00
1132800310Kosák EliášM-12A82:001:0029:0013:00
1148071491Landovský TomášM21-E28:009:0021:0084:00
1152084972Bartaloš MatyášM-14A54:0062:0065:0021:00
1167210114Landovský JakubM21-E66:0028:003:003:00
1172084951Bartaloš TomášM35-A21:0025:0074:0061:00
118331157Uhlíř MarekM21-B41:0057:0028:0088:00
1198271093Aschermannová PetraW21-E14:0046:0062:0058:00
1202084985Bartalošová JanaW35-A21:0077:0024:0021:00
121416118Landovská IvanaW45-A69:0080:0031:0036:00
 
 
Lokomotiva Beroun (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
12252979Šimon JakubM21-B21:0073:004:0068:00
123Šimonová ZuzanaW-10R28:0044:0064:004:00
 
 
Viatoris Zvolen (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1241771230Krnac PeterM40-A48:006:0072:0013:00
 
 
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1277719Svobodová BarboraW21-E34:0048:0090:0070:00
128Krejčí LukášM21-B27:0071:0026:0056:00
 
 
OB Říčany (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
129428270Rozkova PetraW40-A63:0016:0029:0066:00
1301111550Rozek DavidM40-A52:002:0062:005:00
1312060269Rozek VojtechM-14A30:0071:0073:0017:00
 
 
SK OS Nové Město na Moravě (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1328651708Kamenicky JeronymM21-E2:008:0037:0072:00
1339690219Kamenicka LenkaW40-A75:0029:0053:0046:00
1349601003Kamenicky RadanM55-A33:0061:0067:0028:00
1357208071Kamenicka Tereza EsterW-1050:0057:006:0070:00
1369930517Kamenicky TobiasM21-E54:0022:0043:0027:00
 
 
Sandefjord Orienteringsklubb (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1371401873Klovstad KjetilM55-A29:0049:0053:0056:00
138Klovstad LasseM-20A5:0065:0040:001:00
1391401872Kl?vstad HildeW50-A33:0057:0012:0074:00
140Klovstad AliseW21-B40:000:0073:0038:00
 
 
Kčt Aš (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
141301515Křížek VilémN1:0062:006:0027:00
142301516Křížková MarieW-14A81:000:0030:0059:00
1432026163Redlichova KaterinaW-10R36:0046:0070:0012:00
144301728Křížek IvoM-1066:0037:0048:0044:00
145301726Křížek FilipM35-A27:0024:0062:0052:00
1469097Redlich TomasM21-E0:005:0055:0090:00
 
 
KOB Litvinov (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1471418761Kučerka JanM21-D37:0015:00
 
 
Porsgrunn Orienteringslag (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
148997892Westin EmilieW21-E8:0053:0056:0052:00
149997811Westin LenkaW45-A47:0082:0063:004:00
150997861Westin KjellM55-A5:0058:0077:0020:00
151997856Westin KjerstiW21-E24:0049:0068:0073:00
 
 
Lokomotiva Trutnov (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1522085618Hanuš PavelM50-A83:000:0051:0038:00
1532085638Hanušová JitkaW55-A41:0024:004:0081:00
 
 
OB Zlín (18)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1542070844Slováček RudolfM60-A2:0044:0048:0034:00
155428255Smolová AnnaW21-B24:004:0061:0041:00
1568411Mašláňová EmaW-1058:0054:0010:0066:00
1577848411Pekárek EvženM35-A39:0020:0086:0040:00
15852212Slováček OndřejM-1070:0038:0050:0048:00
1598615Smola JakubM-10R12:0082:0020:0038:00
1602103743Vlková NelaW-1054:0056:002:0058:00
1611400424Mašláň JakubM35-A29:0028:0082:0079:00
16253313Mašláňová HanaW35-A19:0078:0026:0049:00
1632070831Pekárek TobiasM-14A38:0059:0081:0045:00
1642084933Slováček TomášM35-A51:0030:0078:0046:00
165Vlk JakubN13:0068:002:003:00
166515174Smola MichalM21-E10:0024:0047:0075:00
16752223Mašláň ProkopM-10R6:0074:0028:0030:00
1682121129Pekárek DavidM-1074:0034:0046:0064:00
1697752223Pekárková EvaW35-A9:0085:0012:0057:00
17053339Slováčková VěraW35-A3:0076:0022:0041:00
171Vlk PetrK371:0017:0029:0027:00
 
 
TJ Stadion Novy Bor (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
172682355Kučerková RomanaW21-B15:00
17349984Kučerka RadekM-10R2:0080:0016:0014:00
1748118Kučerková AdélaW-10R32:0045:0058:0032:00
 
 
Braunschweiger MTV (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1757060724Knaup JonasM-12A66:0014:0017:0029:00
1767771101Knaup JanM40-A62:000:0066:0017:00
177780209Knaupova IvanaW40-A47:0025:0039:0034:00
1787080716Knaup JanaW-1056:0059:004:0078:00
 
 
St.Petersburg (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1792090396Chubarkova OlgaW40-A65:0026:0051:0038:00
 
 
Szegedi Bokorugró Tájfutó SE (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1802019808Kéki AndrásM35-A23:0015:0066:0070:00
1812050679Kéki MiklósM60-A12:0048:0038:0026:00
 
 
NF Steiermark (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1829150954Lang GottfriedM60-A10:0050:0042:0022:00
1839180438Hoch GerfriedM70-A10:0037:0013:004:00
 
 
OK Sparta Praha (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
184Lohrová JarmilaW65-A24:0046:003:0034:00
18551773Boudny JanM35-A35:0029:0064:0076:00
 
 
Slavia ZU Zilina (13)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1862025367Ondrejka TomasM-18A72:0011:0024:0097:00
1872025362Ondrejkova SonaW40-A67:0031:0037:006:00
1882061795Trepac MatejK375:0020:0033:0011:00
1892118084Trepáč IvanM45-A42:0028:0073:0035:00
1909201671Vríčan PeterM21-B49:0075:000:0076:00
1912045212Trepacova EvaW45-A61:0084:0037:0032:00
1922092474Pajger MiroslavM-14A52:0070:0077:0049:00
193416537Polakovic PeterM60-A45:00
194Ďurčová AlenaW35-A14:0053:00
1952045214Trepac AdamM-14A46:0068:0085:0057:00
1962045213Trepacova GabikaW-16A10:0042:0081:0014:00
1979102150Kotrlová JankaW21-B44:009:0079:0074:00
1982008505Polakovicova ElenaW60-A54:00
 
 
KOB Start Blansko (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
1991985526Beržinská SoňaW21-B38:0014:0059:0053:00
2001919191Urban JanM21-B45:0062:0018:008:00
 
 
#BPDL team (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2011007533Odehnalová TerezaW21-E36:0051:0076:0094:00
2027200367Hiršová GabrielaW21-E12:0040:0082:0076:00
2039101181Wolf FilipM21-E58:0015:0029:0018:00
2041400403Odehnalová KláraW-20A62:0073:002:009:00
 
 
Ulita Orienteering Broumov (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2052032384Rusinova AlenaW45-A65:0070:0065:0056:00
2062032383Rusin JanOpen L0:000:000:000:00
 
 
Oddíl OB Kotlářka, z.s. (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2077201757Šubrt AntonínM45-A30:0030:0067:0038:00
208899156Illner VojtěchM21-E42:0020:0025:0012:00
2092106739Novák PřemyslM-18A86:003:0028:0077:00
 
 
Pannon SuperSonics (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2104660044Benedek VirágW40-A59:0032:0047:0014:00
211Huszár PetraW35-A17:0081:0028:0033:00
212Bereczky CsongorM-10R26:00
213Brüller CsillaW-10R20:00
214363465Lukácsi ÁgnesW50-A35:0056:004:0050:00
215Berecky DóraW-10R28:00
216Brüller SándorM-10R6:00
 
 
KOBRA Bratislava (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2172090843Dávidík MariánM21-E18:007:0027:0060:00
2187209670Jonáš AdamM-18A88:004:0030:0085:00
219406918Hierweg KarolM45-A46:0036:0081:0017:00
220515307Jonáš MartinM21-E48:0011:0067:0096:00
221533301Dávidík LukášM-10R14:0076:0018:0022:00
222307459Horniak JurajM21-B17:0053:0042:0028:00
2238917Wallner JozefM21-B29:0051:0024:0040:00
 
 
SK Zabovresky Brno (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2248660449Hrazdil JirkaM21-B23:0072:0016:0092:00
2258010108Uhnavá MarkétaW21-B48:0013:0069:0032:00
2268401151Jirka MichalM21-B9:0067:0020:0012:00
 
 
OK Meridians (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2278000222Brunere KristineW-16A14:0039:0085:005:00
2282012431Bruners KristapsM-20A13:0066:0034:007:00
2292012435Abzalone ZandaW40-A53:0028:0045:0054:00
 
 
TJ Zlaté Hory (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
23052763Novotná LudmilaW65-A20:0048:005:0037:00
23152762Novotný StanislavM65-A23:0063:0026:0042:00
 
 
TJ Opava (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
232232338Hrabicová IvaW55-A35:0021:0016:0057:00
23349301Ševčík BřetislavM65-A17:0069:0018:0039:00
 
 
OLG Dachsen (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2342003177Corrodi HeidyW55-A51:0028:0020:0051:00
2352003176Corrodi PaulM55-A1:0060:0063:0076:00
 
 
ŠK HADVEO Banská Bystrica (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
236515117Mazúr MartinM21-B19:0058:0044:0016:00
2372126379Šimoník MilanM40-A60:001:0054:001:00
 
 
KOB Cingov Spisska Nova Ves (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
238416561Palička MiroslavM55-A11:0045:0051:0036:00
 
 
ATU Košice (22)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2398631578Ivanko ŠtefanM21-D78:0036:0011:0075:00
2402051437Janšo KarolM55-A19:0054:0043:008:00
2412020726Krajčíková KristínaW21-E18:0050:0060:0079:00
2422032148Mihaličová SimonaW-14A63:006:0038:0051:00
243307263Roháč IgorM65-A19:0066:0024:0024:00
2442020702Tysz AdamM21-E6:0026:0059:0024:00
2458631587Ivanková SandraW-16A12:0040:0077:008:00
246416544Kaprál MatúšM21-E46:006:0041:0093:00
2472032179Mihalič JurajM21-B33:0054:0036:0024:00
2482025333Novota LukášM-16A78:0023:0021:0065:00
2491408128Roháč MartinM-16A84:0020:0013:0059:00
250307265Žilinčík SlavkoM60-A0:0051:00
2512051421Janšo Jakub KarolM-12A76:0012:0015:0025:00
2528656741Krajčík MichalM21-E50:0013:0023:0087:00
2532032200Mihalič ŠtefanK359:0018:0031:0031:00
2542025332Novota MikulášM50-A96:0087:0096:00104:00
2551403139Roháčová ViktóriaW-18A33:0052:003:0015:00
2562051390Lipková NicoleW21-B28:003:0067:0047:00
257362938Weiszer EduardM65-A27:0068:0020:0033:00
258232217Jerguš MartinM50-A77:005:0043:0018:00
259307389Maľarová AngelaW60-A7:0057:0062:003:00
260232109Jergušová AnnamáriaW50-A29:0060:0010:0070:00
 
 
KOB Dobrichovice (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2617210121Jaros VladimirM60-A18:0049:0050:0030:00
2622113474Zeman KlaraW21-B42:0016:0057:0035:00
2637868Mrazova PavlaW60-A1:0058:0058:0012:00
264416316Zeman AnnabelW-10R26:0049:0060:0024:00
 
 
OK99 Hradec Králové (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2651413332Kubečková ZdeňkaW40-A79:0020:0041:0010:00
2661413331Melichar IgorM50-A65:003:0035:002:00
2672045248Novotný MilanM50-A87:007:0041:0042:00
2684146Novotná PetraW40-A73:0022:0055:0030:00
 
 
KOB Kysak (11)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
269515190Kollar MiroslavM21-B43:0065:0034:000:00
2702106750Porubčan IgorM40-A58:003:0068:0029:00
271416706Peratová KatarínaN3:0064:004:0015:00
2721416370Kollár JaroslavM55-A23:0051:0071:0024:00
273307291Porubčan TomášM-14A50:0067:0089:0033:00
2749633077György FilóM55-A17:0057:0057:0064:00
2752102543Peratová BibianaW45-A67:0078:0055:0064:00
276416731Vaľa MartinM-16A80:0021:0025:0086:00
277307288Porubčan MatúšK367:0025:0025:007:00
278682343Sokolová ĽudmilaW21-E32:0045:0078:0088:00
279207808Krajňák ĽubomírM55-A9:0063:0065:000:00
 
 
Maccabi VAC - Hungary (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2807202501Máriás Bence DánielM21-B3:0066:0022:0060:00
2817202834Máriás Dávid MárkM-18A76:002:0046:0069:00
2821771188Máriás Diána NóraW-16A0:0035:0083:0011:00
2832087750Paskuj MátyásM21-D84:0034:003:0055:00
2842056180Paskuj MátyásnéW40-A49:0030:0043:0022:00
 
 
ŠK VAZKA Bratislava (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2852043834Kovac MilanM45-A38:0034:0087:0011:00
286442600Kováčová LuciaW-10R30:0042:0066:008:00
2872043831Kováč OndrejM-12A84:004:0027:0017:00
2882043832Kováčová ŽofiaW-14A85:0010:0048:0083:00
2892043833Kováčová KatarínaW40-A55:0023:0061:0058:00
 
 
Bacho Kiro 1994 - Dryanovo (13)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
2907200396Dimitrov ZhivkoM50-A89:0011:0033:0046:00
2912013488Dobrev DobriM65-A21:0067:0030:0036:00
2922041026Lambeva MonikaW-18A45:0050:001:0019:00
29349273Dimitrov DimitarM-12A80:002:0037:0033:00
294412818Dimitrov ZhivomirM-10R4:0079:0024:0034:00
2952013477Dobreva CvetankaW55-A53:0027:0010:0069:00
2962013413Minev MinchoM70-A4:0041:0027:0010:00
2972013480Iliev NenoM21-B15:0064:0014:0044:00
2987200397Dimirtova ElenaW35-A13:0083:0032:0045:00
299412821Dimitrova EliW-10R38:0048:0068:000:00
3002013478Ilieva VyaraW-14A59:0013:0050:0067:00
301412888Stefanova RusalinaW55-A43:0029:000:0075:00
3022013479Penchev BozhidarM-14A58:0060:0067:0029:00
 
 
Azuolas (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3039102196Staisiunas ViktorasM21-E52:0021:0031:0033:00
3042076471Staiši?nait? EmilijaW-14A61:001:0046:0091:00
3052021819Staiši?nas EdvinasM21-B25:0076:0046:0084:00
 
 
SOB Olomouc (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
306682350Horčičková EvaW45-A73:0079:0049:0020:00
 
 
ŠK Sandberg (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3078656707Kubina FilipM21-E40:0017:0015:000:00
3082102783Kotrlová KatarínaW21-E30:0038:0088:0061:00
3092079535Kostercová ViktóriaW-16A8:0038:0079:002:00
3102079539Pajtášová KatarínaN7:0066:0012:0019:00
 
 
TJ Rapid Bratislava (8)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
311910191Mazúr MilanM55-A37:0062:0055:0044:00
312307357Petrinec MilanM60-A16:0046:0052:002:00
313307362Mazúrová SoňaW50-A2:0058:00
3142045172Rybár DušanM55-A7:0056:0047:004:00
3152099591Formanko DušanM55-A3:0059:0041:0012:00
316307359Petrinec AndrejM21-D88:0032:007:0071:00
3172104604Šmelík ĽudoM70-A12:0039:0017:0022:00
318307367Kumová IvaW55-A2:0060:00
 
 
TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma (6)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
319406961Nemec JurajM21-B11:0055:0032:0052:00
320305982Ščehovič RomanM50-A69:008:0053:0022:00
3217201767Bialeková MartinaW35-A5:0082:0020:0029:00
3222102809Repáč IvanM55-A31:0053:0073:0032:00
323406942Nemec JurajM55-A35:0047:0045:0052:00
3242102852Repáčová AdrianaW-14A73:002:0052:0075:00
 
 
SK Veská (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
325Čermák JanM21-E44:0033:0063:0078:00
326216408Nozkova DagmarW50-A37:0058:000:0054:00
327886271Novakova TerezaW21-E10:0047:0072:0091:00
328515166Nozka RadekM21-E4:004:0013:0015:00
 
 
KOB Sokol Pezinok (28)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3292111071Fedorová KláraW-14A65:009:0036:0095:00
3301407843Ježíková NatáliaW-14A69:005:0040:0087:00
3312088725Šimo MatúšM-18A90:000:0026:0089:00
3322111073Šipošová HankaW-1052:0055:000:0074:00
333219144Tomašovič MichalM21-D80:0035:001:0063:00
3342120013Zedníčková MiškaW35-A11:0084:0018:0061:00
3351407838Ditri NicholasM-16A76:0016:005:0068:00
336307272Havlík AndrejM-1068:0035:0044:0052:00
3371407842Ditri DominicM-18A80:009:0044:0057:00
3382111072Hudecová ElzaW21-B26:0010:0071:0044:00
3392120017Mozolíková MichaelaW-16A2:0036:0075:0023:00
3402120012Šipoš ŠimonM-14A56:0064:0083:0041:00
3412111074Šipošová LuciaW-12A44:0016:001:0065:00
342219102Zedníček MichalM-12A94:0010:0033:009:00
3432120018Mozolík JakubM-14A36:0066:0075:0053:00
3441407844Havlíková EmaW-14A77:0011:0028:0063:00
3452120014Jančík FilipM-12A74:003:009:0049:00
3467210911Spišiak MariánM40-A54:009:0058:0033:00
347416725Fedor TiborM-16A60:0024:001:0074:00
3488060806Ježíková GabrielaW-14A83:003:0044:0079:00
3491407857Syrový TomášM-12A78:008:0013:0057:00
3502120011Šipoš TomášM-16A72:0014:0027:0089:00
351219137Šipošová ZuzanaW45-A77:0069:0061:0012:00
352406970Zedníček TomášM-14A40:0073:0087:0025:00
3531407834Havlík AdamM-16A68:0012:009:0062:00
354406927Hostačný SamuelM-14A48:0069:0069:005:00
355219133Štrbová RomanaK363:0019:0035:0019:00
3562120015Ježíková ĽubkaW35-A7:0079:0030:0037:00
 
 
Sports Club SPRIA Baia Sprie (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3578637582Tăma? ReluM45-A34:0041:0063:005:00
 
 
Sports Club NORD Baia Mare (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3581301770Tăma? LucasM-12A90:005:0025:0045:00
3591116667Costan GrigorM55-A21:0048:0075:0016:00
 
 
VSK Mendelu Brno (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
360929929Koci MartinM21-B13:0068:0040:0072:00
 
 
KOB Dobřichovice (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3612102812Kucerova BerenikaOpen L0:000:00
 
 
Klub OB BOR Topoľčianky (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3622012279Borčin PeterM45-A48:0032:0069:0020:00
 
 
SKOB Zlín (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3631400443Podmolík TomášM35-A31:0022:0060:0058:00
3641400448Podmolíková DagmarW45-A53:0073:0057:0028:00
365Nečas JiříM21-E60:001:0017:009:00
366Fialová TerezaOpen S0:000:000:000:00
367Vlažný JanM21-E8:0010:0039:0054:00
 
 
Orientační běh Opava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
36852295Kašparová ŠárkaW45-A57:0075:0047:008:00
 
 
SKOB Ostrava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3699101189Holec HonzaM50-A73:0012:0047:0026:00
 
 
Oddíl OS SK Prostějov (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
37052475Perknovský RadimM21-B5:0059:0010:0020:00
 
 
TSV Karlshorst (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3718630265Hase MichaelM50-A71:001:0039:0010:00
 
 
SKOB Horní Benešov (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
37251937Kaspar JosefM70-A2:0043:0021:0019:00
 
 
TJ Sokol Ptení (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3738843Zavadilová SimonaW21-B32:007:0077:0050:00
 
 
TJ Slovan Luhačovice (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
374889311Slezák ZdeněkM21-E20:0032:0061:0036:00
 
 
O-Penser (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3751300298Serhieiev OleksandrK365:0015:0023:0035:00
3761300293Kryvoruchko SergiiK369:0024:0027:0023:00
3771300212Sonin MykolaM70-A16:0035:0015:001:00
3781300240Kulikov DmytroK373:0022:0037:0015:00
3791300241Strielkov SerhiiM55-A25:0044:0069:0048:00
 
 
LZ OMAHA (5)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3807190Benedek RobertM70-A0:0038:0023:007:00
3817117Pfeiffer Rose-MarieW65-A26:0047:007:0040:00
382427673Grabenhofer WilhelmM70-A6:0040:0029:0013:00
3831710505Oswald LuiseW55-A47:0023:0018:0054:00
3847102Graf JosefM70-A14:0042:0019:0025:00
 
 
Orientační sporty Písek (10)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3852064778Bečvářová MarkétaW-16A6:0037:0073:0020:00
3862116188Karbusová KateřinaW-18A49:0047:0023:003:00
3872091533Bican MartinM-18A92:008:0048:0093:00
3882116198Šmahel TadeášM-1064:0036:0052:0060:00
3892064779Sobotka RadimM-16A58:0015:0023:0083:00
3902116200Kahudová DominikaW-18A39:0049:0019:0031:00
3912103772Šmahel LukášM35-A41:0017:0070:0037:00
3922091539Bečvář PetrM-20A1:0069:0044:0010:00
3932091517Houserová TerezaW-18A43:0053:0015:0011:00
3942091523Winzigová GabrielaW-18A35:0045:009:0039:00
 
 
ADFA (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3951457148Pagaime LeviM21-B31:0056:0038:0032:00
396Conceiç?o DianaN17:0069:0010:007:00
 
 
Všenory (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
397Joslová MagdalénaW-10R47:00
3982111748Josl JanOpen L0:000:00
 
 
SK Pohjantähti (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
3998066608Panovec JanM21-B1:0052:0030:00100:00
 
 
Žižkovský Tygři (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
400Ježowicz RomanM35-A53:0018:0084:0073:00
 
 
Club Sportiv Universitatea Cra (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4019000105Ovidiu MutiuM40-A64:004:0064:0025:00
4028000416Andrei Tintar MihaiM21-E56:0030:0011:0081:00
 
 
OK Jihlava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4032080961Tkáč JurajM-16A64:00
 
 
ŠK Triturus NITRA (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
404406967Porubská AndreaN11:0016:00
405338397Porubská LenkaW-14A71:008:0034:0055:00
4062045596Porubský JúliusM35-A45:0016:0080:0067:00
 
 
O-travel (8)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4071007668Matiash ViacheslavM-20A11:0070:0042:0013:00
4082103535Tatarnikov MykhailoM-14A34:0063:0091:001:00
4092040826Mashkov IlliaM-16A70:0017:0011:0071:00
4102040819Yatsenko VolodymyrM-14A42:0065:0079:009:00
4117202827Leniuk OlegM-20A3:0064:0038:004:00
4122040827Nagorniy IlliaM-16A56:0025:0017:0077:00
4132040816Anopko NikitaM-20A7:0068:0046:0019:00
4142040811Kobets SvitlanaW21-E26:0043:0074:00100:00
 
 
Zieme?kurzeme OK (4)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4152008866Vimba FrancisM-12A70:0011:0023:0037:00
4162300823Haberkorne-Vimba EvaW40-A61:0021:0057:0018:00
4172008877Vimba MartinsM35-A33:0031:0076:0043:00
4182008858Vimba ElizabeteW-18A27:0055:007:0035:00
 
 
Karnika (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4191008091Usenko OleksandrM50-A79:002:0049:0030:00
4201300219Kozlov IgorM55-A27:0046:0049:0068:00
 
 
Leibnitzer AC -Orienteering (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4217010101Hartlieb FelixM21-E14:0019:009:0063:00
422332131Hesping MalenaW21-B20:005:0063:0077:00
 
 
HSV Spittal/Drau (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4239600000Polster ThomasM21-E38:003:0065:0030:00
 
 
Klub OB Martin (7)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
424416534Zacharovský IvanM65-A25:0065:0022:0030:00
425Knorová TeréziaK361:0016:0021:003:00
4262066093Knorová Martina BrémW45-A51:0083:0045:0060:00
427416516Juhasová ViolaW65-A22:0049:001:0031:00
4282066091Knor MartinM-16A66:0018:0019:0056:00
429416848Davi JanaW55-A49:0022:008:0078:00
4302066094Oravec MatúšM-18A82:005:0034:0049:00
 
 
Labirintas OK (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
431501199Paknys RaimondasM60-A6:0043:0046:0010:00
 
 
HSV OL Wiener Neustadt (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4328021194Pauser JakobM21-E32:002:0051:0069:00
 
 
Bay Area Orienteering Club (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
433362930Jergus JanM21-B35:0060:006:0080:00
434Jergus GabrielaW-10R34:0043:0062:0016:00
 
 
Klub dobré zprávy (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
435301113Beneš PetrK321:00
4362103782Benešová MarikaK323:00
437Beneš StanislavM-20A67:00
 
 
OMEGA RUSSIA (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
438238118Manova MariaW45-A75:0071:0035:0016:00
 
 
OLC SKOG FRIBOURG (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4397775577Grote AndreasM21-E24:0023:0035:0042:00
 
 
B3 (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4407300030Godins MartinsM40-A56:008:0056:0037:00
4419200251Godina IevaW40-A51:0027:0059:0042:00
 
 
Pécsi Vasutas SK (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4427207213Pataki Réka DalidaW21-E4:0044:0054:0055:00
443670122Pataki GaborM50-A85:004:0037:0050:00
4441396265Virag Lara PatakiW-16A4:0041:0071:0017:00
 
 
Farmaceut Bratislava (1)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
445416806Bohuš PeterM21-B39:0070:002:0048:00
 
 
Cankaya Oryantring Sports Club (2)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4467205067Tuzcuogullary Altar IlgazM-12A86:006:0021:0021:00
4477205208Tuzcuogullary Aysa AsyaW-14A79:0012:0026:00103:00
 
 
OL Riga (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
448419869Farenfield AlexM-12A92:007:0019:001:00
4492049455Farenfield ErminaOpen S0:000:000:000:00
450419868Farenfield MartinOpen S0:000:000:000:00
 
 
TJ Slávia Farmaceut Bratislava (3)
St.Num.SI ChipNameCategorieE1E2E3E4
4512078490Paluska JozefM40-A68:0010:0074:0041:00
4522078491Palusková KatarínaW-16A16:0043:0087:0026:00
4532078492Paluska KarolM-12A96:0015:0039:0061:00