Tatry Orienteering 2018čt 05.07.2018 18:36
Výsledky - Etapa 1vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (6)3,1 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kulikov DmytroO-Penser61:170:00
2Serhieiev OleksandrO-Penser62:47+1:30
3Mihalič ŠtefanATU Košice106:08+44:51
4Vlk PetrOB Zlín113:48+52:31
5Kryvoruchko SergiiO-Penser114:59+53:42
 
Porubčan MatúšKOB Kysakdisk
 
 
 
M-10 (6)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekárek DavidOB Zlín16:240:00
2Křížek IvoKčt Aš19:23+2:59
3Havlík AndrejKOB Sokol Pezinok26:36+10:12
4Štěpánek OndřejKOS Tesla Brno26:47+10:23
5Šmahel TadeášOrientační sporty Písek28:32+12:08
 
Slováček OndřejOB Zlíndisk
 
 
 
M-10R (6)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Křížek VilémKčt Aš29:430:00
2Dimitrov ZhivomirBacho Kiro 1994 - Dryanovo31:10+1:27
3Novák MichalTJ Sokol Křemže OOS32:47+3:04
4Dávidík LukášKOBRA Bratislava35:13+5:30
5Mašláň ProkopOB Zlín38:48+9:05
6Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor104:12+74:29
 
 
 
M-12A (16)2,2 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štěpánek JanKOS Tesla Brno16:360:00
2Jančík FilipKOB Sokol Pezinok20:56+4:20
3Ptacek JonasKOS Tesla Brno21:37+5:01
4Knaup JonasBraunschweiger MTV23:50+7:14
5Vimba FrancisZieme?kurzeme OK24:45+8:09
6Janšo Jakub KarolATU Košice24:51+8:15
7Syrový TomášKOB Sokol Pezinok27:33+10:57
8Farenfield AlexOL Riga29:08+12:32
9Tăma? LucasSports Club NORD Baia Mare30:10+13:34
10Tuzcuogullary Altar IlgazCankaya Oryantring Sports Club35:10+18:34
11Kosák EliášSK Praga38:56+22:20
12Dimitrov DimitarBacho Kiro 1994 - Dryanovo39:05+22:29
 
Zedníček MichalKOB Sokol Pezinokdisk
Kováč OndrejŠK VAZKA Bratislavadisk
Paluska KarolTJ Slávia Farmaceut Bratislavadisk
Novák VítekTJ Sokol Křemže OOSdisk
 
 
 
M-14A (12)2,6 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina28:290:00
2Bartaloš MatyášSK Praga30:55+2:26
3Pekárek TobiasOB Zlín42:25+13:56
4Šipoš ŠimonKOB Sokol Pezinok43:43+15:14
5Zedníček TomášKOB Sokol Pezinok45:11+16:42
6Rozek VojtechOB Říčany45:32+17:03
7Mozolík JakubKOB Sokol Pezinok49:03+20:34
8Porubčan TomášKOB Kysak53:09+24:40
9Dvořák JakubBETA URSUS Rosice59:25+30:56
10Apró MátéMaccabi VAC - Hungary74:18+45:49
 
Hostačný SamuelKOB Sokol Pezinokdisk
Penchev BozhidarBacho Kiro 1994 - Dryanovodisk
 
 
 
M-16A (13)3,6 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Novota LukášATU Košice27:220:00
2Šimša MartinMatFyz Praha27:43+0:21
3Roháč MartinATU Košice34:11+6:49
4Rusin VojtěchOK Lokomotiva Pardubice35:44+8:22
5Fedor TiborKOB Sokol Pezinok36:22+9:00
6Havlík AdamKOB Sokol Pezinok42:04+14:42
7Tkáč JurajOK Jihlava45:58+18:36
8Novák JakubTJ Sokol Křemže OOS46:29+19:07
9Ditri NicholasKOB Sokol Pezinok46:47+19:25
10Mashkov IlliaO-travel48:04+20:42
11Šipoš TomášKOB Sokol Pezinok50:32+23:10
12Nagorniy IlliaO-travel59:25+32:03
13Vaľa MartinKOB Kysak72:39+45:17
 
 
 
M-18A (12)4,0 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jonáš AdamKOBRA Bratislava37:170:00
2Ditri DominicKOB Sokol Pezinok43:07+5:50
3Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina43:26+6:09
4Milan TomasKOS Tesla Brno43:54+6:37
5Oravec MatúšKlub OB Martin44:09+6:52
6Zalaba TomášSportcentrum Jicin46:44+9:27
7Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice52:26+15:09
8Šimo MatúšKOB Sokol Pezinok53:37+16:20
9Karásek MatějSportcentrum Jicin56:46+19:29
10Máriás Dávid MárkMaccabi VAC - Hungary64:08+26:51
11Novák PřemyslOddíl OB Kotlářka, z.s.86:34+49:17
 
Semiginovský ŠimonSportcentrum Jicinvzdal
 
 
 
M-20A (7)4,5 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Matiash ViacheslavO-travel42:420:00
2Bruners KristapsOK Meridians43:44+1:02
3Anopko NikitaO-travel43:52+1:10
4Leniuk OlegO-travel45:46+3:04
5Klovstad LasseSandefjord Orienteringsklubb56:20+13:38
6Bečvář PetrOrientační sporty Písek61:18+18:36
7Macko LukášSportcentrum Jicin105:43+63:01
 
 
 
M21-B (25)3,3 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Staišiunas EdvinasAzuolas27:200:00
2Kollar MiroslavKOB Kysak31:38+4:18
3Lesák JakubOB T.J. Sokol Žamberk32:41+5:21
4Šrubař MichalASU Magnus Orienteering33:52+6:32
5Horniak JurajKOBRA Bratislava34:09+6:49
6Urban JanKOB Start Blansko37:02+9:42
7Mihalič JurajATU Košice38:54+11:34
8Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma40:23+13:03
9Uhlíř MarekSK Praga41:00+13:40
10Jirka MichalSK Zabovresky Brno43:41+16:21
11Hrazdil JirkaSK Zabovresky Brno45:22+18:02
12Vríčan PeterSlavia ZU Zilina46:15+18:55
13Jirka JakubKOS Slavia Plzen46:37+19:17
14Šimon JakubLokomotiva Beroun49:47+22:27
15Iliev NenoBacho Kiro 1994 - Dryanovo50:00+22:40
16Bohuš PeterFarmaceut Bratislava50:04+22:44
17Prochazka TomasOK Lokomotiva Pardubice50:58+23:38
18Pagaime LeviADFA51:15+23:55
19Panovec JanSK Pohjantähti52:06+24:46
20Perknovský RadimOddíl OS SK Prostějov56:32+29:12
21Wallner JozefKOBRA Bratislava57:57+30:37
22Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice59:15+31:55
23Krejčí LukášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:05+34:45
24Máriás Bence DánielMaccabi VAC - Hungary66:59+39:39
25Jergus JanBay Area Orienteering Club75:20+48:00
 
 
 
M21-D (6)2,6 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava40:500:00
2Tomašovič MichalKOB Sokol Pezinok46:28+5:38
3Paskuj MátyásMaccabi VAC - Hungary49:34+8:44
4Ivanko ŠtefanATU Košice55:20+14:30
5Šafek JiříIndividuals/No club56:52+16:02
6Karlik JanIndividuals/No club58:52+18:02
 
 
 
M21-E (29)5,4 km 0 m21 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Wolf Filip#BPDL team39:140:00
2Krajčík MichalATU Košice42:01+2:47
3Nozka RadekSK Veská43:30+4:16
4Jonáš MartinKOBRA Bratislava43:49+4:35
5Nečas JiříSKOB Zlín44:07+4:53
6Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice45:40+6:26
7Svihovsky JaromirSportcentrum BT Jicin46:09+6:55
8Rusin JanOK Lokomotiva Pardubice47:10+7:56
9Roudný MartinOK Lokomotiva Pardubice47:13+7:59
10Staišiunas ViktorasAzuolas47:18+8:04
11Landovský TomášSK Praga47:52+8:38
12Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice47:54+8:40
13Benes JanSportcentrum BT Jicin48:00+8:46
14Čermák JanSK Veská48:19+9:05
15Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.50:06+10:52
16Dávidík MariánKOBRA Bratislava50:40+11:26
17Galicz KarolBKS Wataha Warszawa51:35+12:21
18Andrei Tintar MihaiClub Sportiv Universitatea Cra52:31+13:17
19Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice53:23+14:09
20Kamenicky TobiasSK OS Nové Město na Moravě53:38+14:24
21Landovský JakubSK Praga53:49+14:35
22Grote AndreasOLC SKOG FRIBOURG54:10+14:56
23Kubina FilipŠK Sandberg54:20+15:06
24Redlich TomasKčt Aš54:28+15:14
25Slezák ZdeněkTJ Slovan Luhačovice57:23+18:09
26Kamenicky JeronymSK OS Nové Město na Moravě60:06+20:52
27Vlažný JanSKOB Zlín62:10+22:56
28Tysz AdamATU Košice63:43+24:29
29Kaprál MatúšATU Košice88:19+49:05
 
 
 
M35-A (17)4,5 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Ptacek OndrejKOS Tesla Brno38:360:00
2Podmolík TomášSKOB Zlín39:43+1:07
3Slováček TomášOB Zlín42:12+3:36
4Pekárek EvženOB Zlín43:21+4:45
5Štěpánek MartinKOS Tesla Brno44:33+5:57
6Milan PavelKOS Tesla Brno45:37+7:01
7Strejcek PetrKOS Tesla Brno46:14+7:38
8Boudny JanOK Sparta Praha46:54+8:18
9Vimba MartinsZieme?kurzeme OK49:20+10:44
10Ježowicz RomanŽižkovský Tygři50:32+11:56
11Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE51:51+13:15
12Porubský JúliusŠK Triturus NITRA54:39+16:03
13Lepšík PetrSportcentrum BT Jicin55:12+16:36
14Křížek FilipKčt Aš67:05+28:29
15Šmahel LukášOrientační sporty Písek83:32+44:56
16Bartaloš TomášSK Praga89:07+50:31
 
Mašláň JakubOB Zlínvzdal
 
 
 
M40-A (8)4,0 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Godins MartinsB337:340:00
2Rozek DavidOB Říčany47:26+9:52
3Wittberger GeorgFSPV Erste Bank48:57+11:23
4Porubčan IgorKOB Kysak52:48+15:14
5Knaup JanBraunschweiger MTV58:18+20:44
6Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica82:10+44:36
7Paluska JozefTJ Slávia Farmaceut Bratislava83:42+46:08
8Krnac PeterViatoris Zvolen95:46+58:12
 
 
 
M45-A (11)3,6 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Horký JanIndividuals/No club31:030:00
2Tăma? ReluSports Club SPRIA Baia Sprie36:49+5:46
3Kunz MartinBETA URSUS Rosice36:55+5:52
4Kunz PetrBETA URSUS Rosice43:34+12:31
5Hierweg KarolKOBRA Bratislava44:43+13:40
6Kovac MilanŠK VAZKA Bratislava46:11+15:08
7Simsa JaromirMatFyz Praha49:34+18:31
8Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky62:07+31:04
9Staněk RostislavKOS Slavia Plzen65:17+34:14
10Šubrt AntonínOddíl OB Kotlářka, z.s.70:55+39:52
11Dvořák MilošBETA URSUS Rosice88:54+57:51
 
 
 
M50-A (13)3,3 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Novotný MilanOK99 Hradec Králové36:120:00
2Ptáček PavelBETA URSUS Rosice36:33+0:21
3Pataki GaborPécsi Vasutas SK38:02+1:50
4Novota MikulášATU Košice39:06+2:54
5Jerguš MartinATU Košice47:54+11:42
6Melichar IgorOK99 Hradec Králové58:38+22:26
7Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma59:15+23:03
8Holec HonzaSKOB Ostrava62:53+26:41
9Dimitrov ZhivkoBacho Kiro 1994 - Dryanovo66:07+29:55
10Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice71:41+35:29
11Poulissen RonaldARGUS Netherlands74:09+37:57
12Hanuš PavelLokomotiva Trutnov84:04+47:52
13Usenko OleksandrKarnika85:54+49:42
 
 
 
M55-A (19)3,0 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Strielkov SerhiiO-Penser30:230:00
2György FilóKOB Kysak36:46+6:23
3Repáč IvanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma38:46+8:23
4Kamenicky RadanSK OS Nové Město na Moravě39:09+8:46
5Roudny VaclavOK Lokomotiva Pardubice41:18+10:55
6Westin KjellPorsgrunn Orienteringslag41:48+11:25
7Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves43:08+12:45
8Kollár JaroslavKOB Kysak45:03+14:40
9Rybár DušanTJ Rapid Bratislava47:25+17:02
10Kozlov IgorKarnika48:54+18:31
11Janšo KarolATU Košice49:07+18:44
12Novotný MirekOK Lokomotiva Pardubice51:50+21:27
13Mazúr MilanTJ Rapid Bratislava52:20+21:57
14Costan GrigorSports Club NORD Baia Mare54:08+23:45
15Corrodi PaulOLG Dachsen55:38+25:15
16Klovstad KjetilSandefjord Orienteringsklubb56:21+25:58
17Formanko DušanTJ Rapid Bratislava67:01+36:38
18Krajňák ĽubomírKOB Kysak80:29+50:06
19Erdal Helge MagnusStatoil BIL99:52+69:29
 
 
 
M60-A (10)2,6 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Paknys RaimondasLabirintas OK41:390:00
2Slováček RudolfOB Zlín45:27+3:48
3Lang GottfriedNF Steiermark47:24+5:45
4Jaros VladimirKOB Dobrichovice50:10+8:31
5Pech JiriOK Lokomotiva Plzeň54:04+12:25
6Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava54:30+12:51
7Jahn PavelWallachian Independent Team60:19+18:40
8Krejcik ZbynekWallachian Independent Team60:42+19:03
9Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE63:54+22:15
 
Žilinčík SlavkoATU Košicedisk
 
 
 
M65-A (7)2,5 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zacharovský IvanKlub OB Martin47:190:00
2Novotný StanislavTJ Zlaté Hory47:30+0:11
3Dobrev DobriBacho Kiro 1994 - Dryanovo49:46+2:27
4Roháč IgorATU Košice51:05+3:46
5Weiszer EduardATU Košice52:29+5:10
6Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice54:07+6:48
7Ševčík BřetislavTJ Opava88:11+40:52
 
 
 
M70-A (9)2,2 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šmelík ĽudoTJ Rapid Bratislava34:540:00
2Grabenhofer WilhelmLZ OMAHA35:52+0:58
3Sonin MykolaO-Penser38:57+4:03
4Zánkay AndrásIndividuals/No club40:50+5:56
5Minev MinchoBacho Kiro 1994 - Dryanovo43:00+8:06
6Graf JosefLZ OMAHA44:47+9:53
7Benedek RobertLZ OMAHA47:13+12:19
8Hoch GerfriedNF Steiermark49:58+15:04
9Kaspar JosefSKOB Horní Benešov57:19+22:25
 
 
 
N (10)1,9 km 0 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pajtášová KatarínaŠK Sandberg27:520:00
2Jančíková LenkaKOB Sokol Pezinok33:13+5:21
3Poulissen MarjoARGUS Netherlands45:15+17:23
4Vlk JakubOB Zlín47:46+19:54
5Peratová BibianaKOB Kysak49:12+21:20
6Conceiç?o DianaADFA50:33+22:41
7Peneder ManuelaIndividuals/No club63:08+35:16
8Rosiar OlegIndividuals/No club120:30+92:38
 
Cisár DávidKOB Sokol Pezinokdisk
Porubská AndreaŠK Triturus NITRAdisk
 
 
 
Open L (5)5,0 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice77:570:00
2Rusin JanUlita Orienteering Broumov83:43+5:46
3Mazák JánIndividuals/No club106:05+28:08
 
Kucerova BerenikaKOB Dobřichovicevzdal
Josl JanVšenoryvzdal
 
 
 
Open S (4)2,4 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Monro RobertIndividuals/No club37:270:00
2Farenfield MartinOL Riga39:58+2:31
3Farenfield ErminaOL Riga65:31+28:04
 
Fialová TerezaSKOB Zlínvzdal
 
 
 
W-10 (6)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Knaup JanaBraunschweiger MTV17:530:00
2Šipošová HankaKOB Sokol Pezinok20:13+2:20
3Ptackova JulieKOS Tesla Brno24:15+6:22
4Mašláňová EmaOB Zlín27:45+9:52
5Kamenicka Tereza EsterSK OS Nové Město na Moravě35:42+17:49
6Vlková NelaOB Zlín52:01+34:08
 
 
 
W-10R (7)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zeman AnnabelKOB Dobrichovice32:130:00
2Kováčová LuciaŠK VAZKA Bratislava33:19+1:06
3Redlichova KaterinaKčt Aš45:05+12:52
4Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club52:23+20:10
5Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor75:31+43:18
6Dimitrova EliBacho Kiro 1994 - Dryanovo78:07+45:54
 
Šimonová ZuzanaLokomotiva Beroundisk
 
 
 
W-12A (1)2,2 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Dvořáková LucieBETA URSUS Rosice48:080:00
 
 
 
W-14A (14)2,3 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Ježíková NatáliaKOB Sokol Pezinok34:040:00
2Staňková RadkaKOS Slavia Plzen36:04+2:00
3Havlíková EmaKOB Sokol Pezinok36:52+2:48
4Mihaličová SimonaATU Košice40:01+5:57
5Staišiunaite EmilijaAzuolas47:58+13:54
6Ilieva VyaraBacho Kiro 1994 - Dryanovo48:17+14:13
7Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma49:33+15:29
8Ježíková GabrielaKOB Sokol Pezinok51:33+17:29
9Křížková MarieKčt Aš52:32+18:28
10Kováčová ŽofiaŠK VAZKA Bratislava55:28+21:24
11Simsova PavlaMatFyz Praha62:03+27:59
12Porubská LenkaŠK Triturus NITRA62:23+28:19
13Fedorová KláraKOB Sokol Pezinok68:28+34:24
 
Tuzcuogullary Aysa AsyaCankaya Oryantring Sports Clubdisk
 
 
 
W-16A (7)2,7 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Brunere KristineOK Meridians37:140:00
2Ivanková SandraATU Košice41:55+4:41
3Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK47:02+9:48
4Kostercová ViktóriaŠK Sandberg59:17+22:03
5Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek61:30+24:16
6Mozolíková MichaelaKOB Sokol Pezinok65:35+28:21
7Palusková KatarínaTJ Slávia Farmaceut Bratislava80:38+43:24
 
 
 
W-18A (12)3,3 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kosová TerezaIndividuals/No club37:480:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin39:45+1:57
3Lambeva MonikaBacho Kiro 1994 - Dryanovo41:39+3:51
4Karbusová KateřinaOrientační sporty Písek44:50+7:02
5Vimba ElizabeteZieme?kurzeme OK49:57+12:09
6Matějková BarboraSportcentrum Jicin52:58+15:10
7Simsova BarboraMatFyz Praha63:08+25:20
8Staňková MarkétaKOS Slavia Plzen64:22+26:34
9Roháčová ViktóriaATU Košice83:44+45:56
10Houserová TerezaOrientační sporty Písek109:06+71:18
11Kahudová DominikaOrientační sporty Písek113:09+75:21
 
Winzigová GabrielaOrientační sporty Písekvzdal
 
 
 
W-20A (3)3,3 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Odehnalová Klára#BPDL team40:080:00
2Boková IvanaKOB Usti nad Orlici54:13+14:05
3Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice92:47+52:39
 
 
 
W21-B (14)2,7 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice36:050:00
2Lepšíková EvaSportcentrum BT Jicin38:31+2:26
3Beržinská SoňaKOB Start Blansko39:07+3:02
4Uhnavá MarkétaSK Zabovresky Brno40:02+3:57
5Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice40:24+4:19
6Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice41:44+5:39
7Zavadilová SimonaTJ Sokol Ptení42:38+6:33
8Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina47:15+11:10
9Jirková PetraKOS Slavia Plzen62:12+26:07
10Svihovska EvaSportcentrum BT Jicin64:14+28:09
11Zeman KlaraKOB Dobrichovice68:59+32:54
12Lipková NicoleATU Košice69:14+33:09
13Klovstad AliseSandefjord Orienteringsklubb76:36+40:31
14Mesiarkinová KamilaASU Magnus Orienteering86:26+50:21
 
 
 
W21-E (18)4,2 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice40:310:00
2Šiková KarolínaOK Lokomotiva Plzeň41:07+0:36
3Aschermannová PetraSK Praga41:47+1:16
4Tichovska MartinaSK Praga42:59+2:28
5Odehnalová Tereza#BPDL team45:36+5:05
6Novakova TerezaSK Veská46:10+5:39
7Žaloudková KláraOK Lokomotiva Pardubice46:33+6:02
8Hiršová Gabriela#BPDL team47:26+6:55
9Kochova NikolaIndividuals/No club47:40+7:09
10Benesova LucieSportcentrum BT Jicin53:04+12:33
11Westin KjerstiPorsgrunn Orienteringslag53:49+13:18
12Svobodová BarboraOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:31+14:00
13Sokolová ĽudmilaKOB Kysak55:46+15:15
14Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK59:35+19:04
15Krajčíková KristínaATU Košice59:46+19:15
16Westin EmiliePorsgrunn Orienteringslag63:16+22:45
17Kotrlová KatarínaŠK Sandberg68:18+27:47
18Kobets SvitlanaO-travel77:00+36:29
 
 
 
W35-A (11)3,3 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Ptackova VeronikaKOS Tesla Brno40:160:00
2Pekárková EvaOB Zlín41:52+1:36
3Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma46:45+6:29
4Monro JanaIndividuals/No club47:10+6:54
5Dimirtova ElenaBacho Kiro 1994 - Dryanovo47:43+7:27
6Mašláňová HanaOB Zlín48:19+8:03
7Bartalošová JanaSK Praga54:04+13:48
8Huszár PetraPannon SuperSonics57:20+17:04
9Slováčková VěraOB Zlín70:09+29:53
10Ježíková ĽubkaKOB Sokol Pezinok98:39+58:23
 
Zedníčková MiškaKOB Sokol Pezinokdisk
 
 
 
W40-A (15)3,0 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kamenicka LenkaSK OS Nové Město na Moravě30:190:00
2Abzalone ZandaOK Meridians31:38+1:19
3Godina IevaB333:37+3:18
4Milanova JindriskaKOS Tesla Brno39:29+9:10
5Knaupova IvanaBraunschweiger MTV41:55+11:36
6Simsova JanaMatFyz Praha42:15+11:56
7Rozkova PetraOB Říčany42:23+12:04
8Kubečková ZdeňkaOK99 Hradec Králové44:23+14:04
9Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina45:14+14:55
10Novotná PetraOK99 Hradec Králové50:22+20:03
11Benedek VirágPannon SuperSonics51:33+21:14
12Nováková AlenaTJ Sokol Křemže OOS59:37+29:18
13Paskuj MátyásnéMaccabi VAC - Hungary88:23+58:04
14Kováčová KatarínaŠK VAZKA Bratislava102:00+71:41
 
Haberkorne-Vimba EvaZieme?kurzeme OKvzdal
 
 
 
W45-A (14)2,6 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Podmolíková DagmarSKOB Zlín28:550:00
2Dulovcová MarieTJ Sokol Křemže OOS35:52+6:57
3Kašparová ŠárkaOrientační běh Opava37:29+8:34
4Horká SoňaIndividuals/No club38:35+9:40
5Rusinova AlenaUlita Orienteering Broumov38:40+9:45
6Kunzová IvanaBETA URSUS Rosice39:09+10:14
7Horčičková EvaSOB Olomouc40:26+11:31
8Manova MariaOMEGA RUSSIA41:48+12:53
9Stankova MarcelaKOS Slavia Plzen42:29+13:34
10Westin LenkaPorsgrunn Orienteringslag48:34+19:39
11Landovská IvanaSK Praga49:47+20:52
12Peratová BibianaKOB Kysak50:06+21:11
13Pechova IvaOK Lokomotiva Plzeň50:27+21:32
14Šipošová ZuzanaKOB Sokol Pezinok112:02+83:07
 
 
 
W50-A (6)2,6 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zalabová MartinaSportcentrum Jicin46:410:00
2Nozkova DagmarSK Veská51:47+5:06
3Lukácsi ÁgnesPannon SuperSonics53:45+7:04
4Kl?vstad HildeSandefjord Orienteringsklubb55:29+8:48
5Roudná EvaOK Lokomotiva Pardubice68:30+21:49
6Jergušová AnnamáriaATU Košice115:20+68:39
 
 
 
W55-A (10)2,5 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Davi JanaKlub OB Martin38:220:00
2Hanušová JitkaLokomotiva Trutnov44:07+5:45
3Krejcikova MonikaWallachian Independent Team47:04+8:42
4Troupová VladislavaTJ Sokol Křemže OOS49:00+10:38
5Corrodi HeidyOLG Dachsen50:13+11:51
6Hrabicová IvaTJ Opava51:01+12:39
7Oswald LuiseLZ OMAHA60:01+21:39
8Kovaříčková DarjaTJ Sokol Křemže OOS60:16+21:54
9Stefanova RusalinaBacho Kiro 1994 - Dryanovo64:37+26:15
10Dobreva CvetankaBacho Kiro 1994 - Dryanovo75:45+37:23
 
 
 
W60-A (4)2,5 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Stackeova AnnaWallachian Independent Team48:430:00
2Jahnova HelenaWallachian Independent Team60:27+11:44
3Maľarová AngelaATU Košice66:35+17:52
4Novotná JiřinaOK Lokomotiva Pardubice70:15+21:32
 
 
 
W65-A (3)2,2 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Juhasová ViolaKlub OB Martin52:440:00
2Novotná LudmilaTJ Zlaté Hory72:05+19:21
3Lohrová JarmilaOK Sparta Praha73:25+20:41