Tatry Orienteering 2018pá 06.07.2018 12:31
Výsledky - Etapa 2vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (10)2,9 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Porubčan MatúšKOB Kysak21:320:00
2Mihalič ŠtefanATU Košice23:22+1:50
3Knorová TeréziaKlub OB Martin31:06+9:34
4Kulikov DmytroO-Penser32:42+11:10
5Trepac MatejSlavia ZU Zilina36:37+15:05
6Vlk PetrOB Zlín37:58+16:26
7Kryvoruchko SergiiO-Penser40:11+18:39
8Benešová MarikaKlub dobré zprávy41:22+19:50
9Serhieiev OleksandrO-Penser45:44+24:12
10Beneš PetrKlub dobré zprávy51:19+29:47
 
 
 
M-10 (6)1,4 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekárek DavidOB Zlín15:380:00
2Štěpánek OndřejKOS Tesla Brno16:52+1:14
3Havlík AndrejKOB Sokol Pezinok21:15+5:37
4Křížek IvoKčt Aš25:16+9:38
5Šmahel TadeášOrientační sporty Písek26:26+10:48
6Slováček OndřejOB Zlín27:31+11:53
 
 
 
M-10R (12)1,4 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor14:480:00
2Urban JanIndividuals/No club16:30+1:42
3Perez David BenATU Košice16:31+1:43
4Dimitrov ZhivomirBacho Kiro 1994 - Dryanovo17:42+2:54
5Dávidík LukášKOBRA Bratislava17:58+3:10
6Novák MichalTJ Sokol Křemže OOS19:22+4:34
7Křížek VilémKčt Aš19:47+4:59
8Babiak PeterIndividuals/No club20:15+5:27
9Pikulík AdamIndividuals/No club22:28+7:40
10Smola JakubOB Zlín36:28+21:40
11Mazáková AnnaIndividuals/No club50:23+35:35
 
Mašláň ProkopOB Zlíndisk
 
 
 
M-12A (16)1,8 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štěpánek JanKOS Tesla Brno13:380:00
2Ptacek JonasKOS Tesla Brno16:23+2:45
3Syrový TomášKOB Sokol Pezinok17:02+3:24
4Jančík FilipKOB Sokol Pezinok17:24+3:46
5Knaup JonasBraunschweiger MTV18:00+4:22
6Paluska KarolTJ Slávia Farmaceut Bratislava18:56+5:18
7Farenfield AlexOL Riga19:53+6:15
8Tăma? LucasSports Club NORD Baia Mare20:00+6:22
9Janšo Jakub KarolATU Košice20:03+6:25
10Vimba FrancisZieme?kurzeme OK20:13+6:35
11Tuzcuogullary Altar IlgazCankaya Oryantring Sports Club20:46+7:08
12Dimitrov DimitarBacho Kiro 1994 - Dryanovo25:02+11:24
13Novák VítekTJ Sokol Křemže OOS28:47+15:09
14Kosák EliášSK Praga30:14+16:36
 
Kováč OndrejŠK VAZKA Bratislavadisk
Zedníček MichalKOB Sokol Pezinokdisk
 
 
 
M-14A (15)2,8 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šipoš ŠimonKOB Sokol Pezinok23:050:00
2Tatarnikov MykhailoO-travel24:25+1:20
3Pekárek TobiasOB Zlín24:52+1:47
4Trepac AdamSlavia ZU Zilina25:01+1:56
5Bartaloš MatyášSK Praga25:15+2:10
6Yatsenko VolodymyrO-travel25:20+2:15
7Rozek VojtechOB Říčany27:38+4:33
8Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina28:27+5:22
9Apró MátéMaccabi VAC - Hungary29:07+6:02
10Porubčan TomášKOB Kysak32:09+9:04
11Mozolík JakubKOB Sokol Pezinok32:29+9:24
11Dvořák JakubBETA URSUS Rosice32:29+9:24
13Penchev BozhidarBacho Kiro 1994 - Dryanovo37:03+13:58
14Zedníček TomášKOB Sokol Pezinok37:04+13:59
15Hostačný SamuelKOB Sokol Pezinok52:14+29:09
 
 
 
M-16A (13)3,3 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Nagorniy IlliaO-travel21:460:00
2Šipoš TomášKOB Sokol Pezinok22:09+0:23
3Knor MartinKlub OB Martin22:15+0:29
4Šimša MartinMatFyz Praha22:25+0:39
5Roháč MartinATU Košice23:25+1:39
6Novota LukášATU Košice23:39+1:53
7Rusin VojtěchOK Lokomotiva Pardubice23:52+2:06
8Fedor TiborKOB Sokol Pezinok25:19+3:33
9Ditri NicholasKOB Sokol Pezinok26:06+4:20
10Mashkov IlliaO-travel26:23+4:37
11Novák JakubTJ Sokol Křemže OOS28:50+7:04
12Havlík AdamKOB Sokol Pezinok30:29+8:43
13Vaľa MartinKOB Kysak40:37+18:51
 
 
 
M-18A (13)3,6 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zalaba TomášSportcentrum Jicin23:350:00
2Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice23:37+0:02
3Milan TomasKOS Tesla Brno24:48+1:13
4Ditri DominicKOB Sokol Pezinok26:11+2:36
5Jonáš AdamKOBRA Bratislava26:17+2:42
6Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina26:50+3:15
7Šimo MatúšKOB Sokol Pezinok27:10+3:35
8Oravec MatúšKlub OB Martin31:09+7:34
9Semiginovský ŠimonSportcentrum Jicin31:40+8:05
10Máriás Dávid MárkMaccabi VAC - Hungary32:51+9:16
11Novák PřemyslOddíl OB Kotlářka, z.s.32:55+9:20
12Karásek MatějSportcentrum Jicin34:55+11:20
13Bican MartinOrientační sporty Písek50:51+27:16
 
 
 
M-20A (8)3,6 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Bruners KristapsOK Meridians22:220:00
2Leniuk OlegO-travel23:51+1:29
3Matiash ViacheslavO-travel24:32+2:10
4Anopko NikitaO-travel26:18+3:56
5Klovstad LasseSandefjord Orienteringsklubb26:39+4:17
6Bečvář PetrOrientační sporty Písek30:47+8:25
7Beneš StanislavKlub dobré zprávy32:14+9:52
8Macko LukášSportcentrum Jicin35:12+12:50
 
 
 
M21-B (25)3,3 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Staišiunas EdvinasAzuolas21:570:00
2Jirka MichalSK Zabovresky Brno22:22+0:25
3Panovec JanSK Pohjantähti23:26+1:29
3Perknovský RadimOddíl OS SK Prostějov23:26+1:29
5Kollar MiroslavKOB Kysak25:13+3:16
6Jirka JakubKOS Slavia Plzen25:15+3:18
7Lesák JakubOB T.J. Sokol Žamberk25:24+3:27
8Máriás Bence DánielMaccabi VAC - Hungary26:02+4:05
9Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma26:16+4:19
10Šrubař MichalASU Magnus Orienteering26:20+4:23
11Šimon JakubLokomotiva Beroun26:37+4:40
12Mihalič JurajATU Košice27:02+5:05
13Iliev NenoBacho Kiro 1994 - Dryanovo27:03+5:06
14Horniak JurajKOBRA Bratislava27:20+5:23
15Hrazdil JirkaSK Zabovresky Brno27:26+5:29
16Vríčan PeterSlavia ZU Zilina27:42+5:45
17Krejčí LukášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:19+7:22
18Urban JanKOB Start Blansko29:28+7:31
19Uhlíř MarekSK Praga30:00+8:03
20Koci MartinVSK Mendelu Brno30:14+8:17
21Bohuš PeterFarmaceut Bratislava30:39+8:42
22Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice32:00+10:03
23Jergus JanBay Area Orienteering Club36:07+14:10
 
Pagaime LeviADFAdisk
Prochazka TomasOK Lokomotiva Pardubicevzdal
 
 
 
M21-D (8)2,9 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kučerka JanKOB Litvinov26:540:00
2Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava27:27+0:33
3Tomašovič MichalKOB Sokol Pezinok30:43+3:49
4Šafek JiříIndividuals/No club31:04+4:10
5Ivanko ŠtefanATU Košice31:25+4:31
6Paskuj MátyásMaccabi VAC - Hungary36:04+9:10
7Karlik JanIndividuals/No club39:11+12:17
8Kavan TomasIndividuals/No club51:20+24:26
 
 
 
M21-E (31)4,3 km 0 m23 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice25:350:00
2Dávidík MariánKOBRA Bratislava26:01+0:26
3Vlažný JanSKOB Zlín26:02+0:27
4Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice26:23+0:48
5Jonáš MartinKOBRA Bratislava26:24+0:49
6Roudný MartinOK Lokomotiva Pardubice26:33+0:58
7Rusin JanOK Lokomotiva Pardubice27:16+1:41
8Wolf Filip#BPDL team27:25+1:50
9Andrei Tintar MihaiClub Sportiv Universitatea Cra27:38+2:03
10Nozka RadekSK Veská27:41+2:06
11Čermák JanSK Veská28:08+2:33
12Landovský TomášSK Praga28:28+2:53
13Nečas JiříSKOB Zlín28:47+3:12
14Kamenicky JeronymSK OS Nové Město na Moravě29:05+3:30
15Slezák ZdeněkTJ Slovan Luhačovice29:12+3:37
16Benes JanSportcentrum BT Jicin29:36+4:01
17Svihovsky JaromirSportcentrum BT Jicin30:26+4:51
18Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice30:29+4:54
19Pauser JakobHSV OL Wiener Neustadt30:32+4:57
20Galicz KarolBKS Wataha Warszawa30:34+4:59
21Kubina FilipŠK Sandberg30:52+5:17
22Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.30:58+5:23
23Staišiunas ViktorasAzuolas31:44+6:09
24Landovský JakubSK Praga32:11+6:36
25Polster ThomasHSV Spittal/Drau32:23+6:48
26Hartlieb FelixLeibnitzer AC -Orienteering33:32+7:57
27Tysz AdamATU Košice34:00+8:25
28Kamenicky TobiasSK OS Nové Město na Moravě34:21+8:46
29Kaprál MatúšATU Košice34:36+9:01
30Redlich TomasKčt Aš35:16+9:41
31Grote AndreasOLC SKOG FRIBOURG37:12+11:37
 
 
 
M35-A (17)3,6 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekárek EvženOB Zlín23:330:00
2Slováček TomášOB Zlín24:35+1:02
3Štěpánek MartinKOS Tesla Brno25:33+2:00
4Podmolík TomášSKOB Zlín26:22+2:49
5Ptacek OndrejKOS Tesla Brno26:37+3:04
6Vimba MartinsZieme?kurzeme OK27:39+4:06
7Šmahel LukášOrientační sporty Písek27:40+4:07
8Strejcek PetrKOS Tesla Brno28:21+4:48
9Porubský JúliusŠK Triturus NITRA28:59+5:26
10Bartaloš TomášSK Praga29:17+5:44
11Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE29:23+5:50
12Boudny JanOK Sparta Praha30:45+7:12
13Ježowicz RomanŽižkovský Tygři31:57+8:24
14Mašláň JakubOB Zlín37:20+13:47
15Křížek FilipKčt Aš37:40+14:07
16Milan PavelKOS Tesla Brno41:30+17:57
 
Lepšík PetrSportcentrum BT Jicindisk
 
 
 
M40-A (9)3,3 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Wittberger GeorgFSPV Erste Bank24:210:00
2Godins MartinsB325:27+1:06
3Rozek DavidOB Říčany26:43+2:22
4Porubčan IgorKOB Kysak30:25+6:04
5Spišiak MariánKOB Sokol Pezinok30:28+6:07
6Knaup JanBraunschweiger MTV30:56+6:35
7Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica32:32+8:11
8Krnac PeterViatoris Zvolen34:16+9:55
9Paluska JozefTJ Slávia Farmaceut Bratislava40:32+16:11
 
 
 
M45-A (12)3,3 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Hierweg KarolKOBRA Bratislava25:080:00
2Horký JanIndividuals/No club25:44+0:36
3Tăma? ReluSports Club SPRIA Baia Sprie26:24+1:16
4Kunz MartinBETA URSUS Rosice28:16+3:08
5Kovac MilanŠK VAZKA Bratislava31:12+6:04
6Kunz PetrBETA URSUS Rosice31:21+6:13
7Šubrt AntonínOddíl OB Kotlářka, z.s.31:38+6:30
8Simsa JaromirMatFyz Praha32:38+7:30
9Staněk RostislavKOS Slavia Plzen35:38+10:30
10Dvořák MilošBETA URSUS Rosice40:45+15:37
11Trepáč IvanSlavia ZU Zilina41:22+16:14
12Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky41:28+16:20
 
 
 
M50-A (13)2,8 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Novotný MilanOK99 Hradec Králové19:590:00
2Pataki GaborPécsi Vasutas SK20:58+0:59
3Novota MikulášATU Košice21:58+1:59
4Ptáček PavelBETA URSUS Rosice24:10+4:11
5Jerguš MartinATU Košice26:49+6:50
6Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice27:24+7:25
7Holec HonzaSKOB Ostrava29:34+9:35
8Hanuš PavelLokomotiva Trutnov34:13+14:14
9Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma34:46+14:47
10Dimitrov ZhivkoBacho Kiro 1994 - Dryanovo35:01+15:02
11Poulissen RonaldARGUS Netherlands35:51+15:52
12Usenko OleksandrKarnika38:11+18:12
 
Melichar IgorOK99 Hradec Královédisk
 
 
 
M55-A (20)2,5 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Westin KjellPorsgrunn Orienteringslag21:070:00
2György FilóKOB Kysak21:29+0:22
3Strielkov SerhiiO-Penser21:36+0:29
4Repáč IvanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma21:41+0:34
5Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves21:56+0:49
6Kamenicky RadanSK OS Nové Město na Moravě22:29+1:22
7Novotný MirekOK Lokomotiva Pardubice22:58+1:51
8Roudny VaclavOK Lokomotiva Pardubice23:47+2:40
9Kozlov IgorKarnika24:49+3:42
10Janšo KarolATU Košice25:16+4:09
11Corrodi PaulOLG Dachsen26:32+5:25
12Kollár JaroslavKOB Kysak27:34+6:27
13Mazúr MilanTJ Rapid Bratislava28:13+7:06
14Erdal Helge MagnusStatoil BIL29:19+8:12
15Klovstad KjetilSandefjord Orienteringsklubb30:22+9:15
16Formanko DušanTJ Rapid Bratislava31:30+10:23
17Costan GrigorSports Club NORD Baia Mare32:06+10:59
18Rybár DušanTJ Rapid Bratislava32:39+11:32
19Krajňák ĽubomírKOB Kysak33:12+12:05
 
Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mavzdal
 
 
 
M60-A (11)2,4 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Polakovic PeterSlavia ZU Zilina20:290:00
2Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava24:24+3:55
3Slováček RudolfOB Zlín25:53+5:24
4Lang GottfriedNF Steiermark26:40+6:11
5Paknys RaimondasLabirintas OK27:06+6:37
6Jahn PavelWallachian Independent Team28:03+7:34
7Jaros VladimirKOB Dobrichovice28:22+7:53
8Krejcik ZbynekWallachian Independent Team30:09+9:40
9Žilinčík SlavkoATU Košice30:17+9:48
9Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE30:17+9:48
11Pech JiriOK Lokomotiva Plzeň35:16+14:47
 
 
 
M65-A (7)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice19:250:00
2Roháč IgorATU Košice23:50+4:25
3Novotný StanislavTJ Zlaté Hory26:18+6:53
4Ševčík BřetislavTJ Opava28:01+8:36
5Zacharovský IvanKlub OB Martin29:13+9:48
6Dobrev DobriBacho Kiro 1994 - Dryanovo29:28+10:03
7Weiszer EduardATU Košice30:05+10:40
 
 
 
M70-A (9)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zánkay AndrásIndividuals/No club21:580:00
2Šmelík ĽudoTJ Rapid Bratislava22:23+0:25
3Graf JosefLZ OMAHA23:19+1:21
4Benedek RobertLZ OMAHA25:27+3:29
5Minev MinchoBacho Kiro 1994 - Dryanovo25:51+3:53
6Sonin MykolaO-Penser27:38+5:40
7Hoch GerfriedNF Steiermark27:48+5:50
8Kaspar JosefSKOB Horní Benešov45:01+23:03
 
Grabenhofer WilhelmLZ OMAHAdisk
 
 
 
N (7)1,4 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pajtášová KatarínaŠK Sandberg15:010:00
2Cisár DávidKOB Sokol Pezinok15:20+0:19
3Rosiar OlegIndividuals/No club16:44+1:43
4Peratová BibianaKOB Kysak21:40+6:39
5Poulissen MarjoARGUS Netherlands24:00+8:59
6Vlk JakubOB Zlín25:07+10:06
7Conceiç?o DianaADFA39:59+24:58
 
 
 
Open L (6)3,6 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kucerova BerenikaKOB Dobřichovice38:150:00
2Rusin JanUlita Orienteering Broumov41:00+2:45
3Mazák JánIndividuals/No club41:56+3:41
4Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice42:25+4:10
5Halkova JaroslavaIndividuals/No club44:22+6:07
6Josl JanVšenory49:29+11:14
 
 
 
Open S (5)1,8 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Farenfield MartinOL Riga20:130:00
2Monro RobertIndividuals/No club21:02+0:49
3Fialová TerezaSKOB Zlín22:47+2:34
4Farenfield ErminaOL Riga24:44+4:31
5Fiala AdamOB Zlín36:46+16:33
 
 
 
W-10 (7)1,4 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šipošová HankaKOB Sokol Pezinok13:290:00
2Knaup JanaBraunschweiger MTV16:23+2:54
3Marková MichaelaVIC OB Vizovice21:28+7:59
4Ptackova JulieKOS Tesla Brno23:21+9:52
5Kamenicka Tereza EsterSK OS Nové Město na Moravě24:23+10:54
6Vlková NelaOB Zlín25:30+12:01
7Mašláňová EmaOB Zlín30:12+16:43
 
 
 
W-10R (9)1,4 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor19:400:00
2Zeman AnnabelKOB Dobrichovice22:46+3:06
3Redlichova KaterinaKčt Aš23:22+3:42
4Kováčová LuciaŠK VAZKA Bratislava24:58+5:18
5Marková TatianaVIC OB Vizovice26:06+6:26
6Joslová MagdalénaVšenory29:01+9:21
7Šimonová ZuzanaLokomotiva Beroun31:22+11:42
8Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club34:44+15:04
 
Dimitrova EliBacho Kiro 1994 - Dryanovodisk
 
 
 
W-12A (1)1,8 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Dvořáková LucieBETA URSUS Rosice23:170:00
 
 
 
W-14A (14)2,4 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Mihaličová SimonaATU Košice23:200:00
2Staišiunaite EmilijaAzuolas24:38+1:18
3Fedorová KláraKOB Sokol Pezinok25:04+1:44
4Porubská LenkaŠK Triturus NITRA25:05+1:45
5Simsova PavlaMatFyz Praha26:21+3:01
6Ježíková NatáliaKOB Sokol Pezinok27:01+3:41
7Staňková RadkaKOS Slavia Plzen27:50+4:30
8Ježíková GabrielaKOB Sokol Pezinok28:54+5:34
9Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma29:49+6:29
10Havlíková EmaKOB Sokol Pezinok29:59+6:39
11Ilieva VyaraBacho Kiro 1994 - Dryanovo31:35+8:15
12Křížková MarieKčt Aš32:14+8:54
13Tuzcuogullary Aysa AsyaCankaya Oryantring Sports Club32:33+9:13
14Kováčová ŽofiaŠK VAZKA Bratislava42:53+19:33
 
 
 
W-16A (8)2,8 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Brunere KristineOK Meridians21:140:00
2Ivanková SandraATU Košice22:55+1:41
3Kostercová ViktóriaŠK Sandberg25:32+4:18
4Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK26:47+5:33
5Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek30:03+8:49
6Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina31:27+10:13
7Mozolíková MichaelaKOB Sokol Pezinok37:42+16:28
8Palusková KatarínaTJ Slávia Farmaceut Bratislava46:21+25:07
 
 
 
W-18A (12)2,8 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin22:570:00
2Lambeva MonikaBacho Kiro 1994 - Dryanovo23:19+0:22
3Vimba ElizabeteZieme?kurzeme OK25:01+2:04
4Simsova BarboraMatFyz Praha25:54+2:57
5Karbusová KateřinaOrientační sporty Písek26:06+3:09
6Kosová TerezaIndividuals/No club28:51+5:54
7Matějková BarboraSportcentrum Jicin28:59+6:02
8Staňková MarkétaKOS Slavia Plzen29:03+6:06
9Roháčová ViktóriaATU Košice29:19+6:22
10Houserová TerezaOrientační sporty Písek38:21+15:24
11Winzigová GabrielaOrientační sporty Písek41:55+18:58
12Kahudová DominikaOrientační sporty Písek42:29+19:32
 
 
 
W-20A (3)2,9 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Odehnalová Klára#BPDL team25:340:00
2Boková IvanaKOB Usti nad Orlici27:33+1:59
3Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice32:48+7:14
 
 
 
W21-B (17)2,5 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Uhnavá MarkétaSK Zabovresky Brno19:280:00
2Svihovska EvaSportcentrum BT Jicin21:22+1:54
3Beržinská SoňaKOB Start Blansko21:27+1:59
4Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice21:48+2:20
5Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice22:31+3:03
6Lepšíková EvaSportcentrum BT Jicin23:54+4:26
7Jirková PetraKOS Slavia Plzen26:06+6:38
8Zavadilová SimonaTJ Sokol Ptení26:11+6:43
9Kučerková RomanaTJ Stadion Novy Bor26:34+7:06
10Hesping MalenaLeibnitzer AC -Orienteering26:40+7:12
11Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice27:07+7:39
12Klovstad AliseSandefjord Orienteringsklubb27:55+8:27
13Mesiarkinová KamilaASU Magnus Orienteering28:10+8:42
14Lipková NicoleATU Košice28:56+9:28
15Smolová AnnaOB Zlín30:47+11:19
16Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina31:45+12:17
17Zeman KlaraKOB Dobrichovice34:16+14:48
 
 
 
W21-E (17)3,5 km 0 m20 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šiková KarolínaOK Lokomotiva Plzeň26:370:00
2Aschermannová PetraSK Praga27:09+0:32
3Odehnalová Tereza#BPDL team28:00+1:23
4Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice29:56+3:19
5Hiršová Gabriela#BPDL team30:17+3:40
6Kochova NikolaIndividuals/No club30:41+4:04
7Žaloudková KláraOK Lokomotiva Pardubice30:59+4:22
7Svobodová BarboraOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:59+4:22
9Novakova TerezaSK Veská31:24+4:47
10Benesova LucieSportcentrum BT Jicin31:35+4:58
11Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK32:16+5:39
12Westin EmiliePorsgrunn Orienteringslag32:52+6:15
13Sokolová ĽudmilaKOB Kysak33:19+6:42
14Westin KjerstiPorsgrunn Orienteringslag36:23+9:46
15Kotrlová KatarínaŠK Sandberg37:19+10:42
16Kobets SvitlanaO-travel39:40+13:03
 
Tichovska MartinaSK Pragadisk
 
 
 
W35-A (10)2,8 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekárková EvaOB Zlín22:410:00
2Ptackova VeronikaKOS Tesla Brno24:05+1:24
3Monro JanaIndividuals/No club24:24+1:43
4Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma26:12+3:31
5Bartalošová JanaSK Praga27:25+4:44
6Slováčková VěraOB Zlín30:15+7:34
7Dimirtova ElenaBacho Kiro 1994 - Dryanovo34:02+11:21
8Zedníčková MiškaKOB Sokol Pezinok34:24+11:43
9Huszár PetraPannon SuperSonics37:19+14:38
10Ježíková ĽubkaKOB Sokol Pezinok39:29+16:48
 
 
 
W40-A (16)2,8 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Novotná PetraOK99 Hradec Králové21:270:00
2Abzalone ZandaOK Meridians23:11+1:44
3Simsova JanaMatFyz Praha23:38+2:11
4Kamenicka LenkaSK OS Nové Město na Moravě23:39+2:12
5Godina IevaB324:07+2:40
6Rozkova PetraOB Říčany24:35+3:08
7Knaupova IvanaBraunschweiger MTV25:00+3:33
8Milanova JindriskaKOS Tesla Brno25:58+4:31
9Kubečková ZdeňkaOK99 Hradec Králové26:11+4:44
10Haberkorne-Vimba EvaZieme?kurzeme OK27:18+5:51
11Benedek VirágPannon SuperSonics27:31+6:04
12Chubarkova OlgaSt.Petersburg29:15+7:48
13Paskuj MátyásnéMaccabi VAC - Hungary34:51+13:24
14Nováková AlenaTJ Sokol Křemže OOS35:00+13:33
15Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina36:18+14:51
16Kováčová KatarínaŠK VAZKA Bratislava60:12+38:45
 
 
 
W45-A (16)2,5 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Horčičková EvaSOB Olomouc21:160:00
2Podmolíková DagmarSKOB Zlín22:35+1:19
3Dulovcová MarieTJ Sokol Křemže OOS24:06+2:50
4Kašparová ŠárkaOrientační běh Opava25:04+3:48
5Pechova IvaOK Lokomotiva Plzeň26:23+5:07
6Rusinova AlenaUlita Orienteering Broumov28:34+7:18
7Kunzová IvanaBETA URSUS Rosice28:50+7:34
8Stankova MarcelaKOS Slavia Plzen30:45+9:29
9Landovská IvanaSK Praga33:17+12:01
10Manova MariaOMEGA RUSSIA33:39+12:23
11Horká SoňaIndividuals/No club33:53+12:37
12Peratová BibianaKOB Kysak35:14+13:58
13Šipošová ZuzanaKOB Sokol Pezinok35:29+14:13
14Knorová Martina BrémKlub OB Martin35:35+14:19
15Trepacova EvaSlavia ZU Zilina36:07+14:51
16Westin LenkaPorsgrunn Orienteringslag37:28+16:12
 
 
 
W50-A (6)2,4 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zalabová MartinaSportcentrum Jicin25:080:00
2Kl?vstad HildeSandefjord Orienteringsklubb25:41+0:33
3Roudná EvaOK Lokomotiva Pardubice29:56+4:48
4Nozkova DagmarSK Veská33:41+8:33
5Lukácsi ÁgnesPannon SuperSonics43:12+18:04
6Jergušová AnnamáriaATU Košice59:51+34:43
 
 
 
W55-A (10)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Davi JanaKlub OB Martin22:500:00
2Hanušová JitkaLokomotiva Trutnov24:55+2:05
3Krejcikova MonikaWallachian Independent Team26:19+3:29
4Corrodi HeidyOLG Dachsen26:25+3:35
5Kovaříčková DarjaTJ Sokol Křemže OOS27:53+5:03
6Hrabicová IvaTJ Opava28:22+5:32
7Stefanova RusalinaBacho Kiro 1994 - Dryanovo28:47+5:57
8Troupová VladislavaTJ Sokol Křemže OOS28:48+5:58
9Dobreva CvetankaBacho Kiro 1994 - Dryanovo32:26+9:36
10Oswald LuiseLZ OMAHA42:09+19:19
 
 
 
W60-A (5)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Stackeova AnnaWallachian Independent Team26:250:00
2Novotná JiřinaOK Lokomotiva Pardubice26:51+0:26
3Jahnova HelenaWallachian Independent Team30:04+3:39
4Maľarová AngelaATU Košice31:24+4:59
5Polakovicova ElenaSlavia ZU Zilina33:11+6:46
 
 
 
W65-A (3)2,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Lohrová JarmilaOK Sparta Praha35:400:00
2Novotná LudmilaTJ Zlaté Hory40:07+4:27
3Juhasová ViolaKlub OB Martin40:56+5:16