Tatry Orienteering 2018so 07.07.2018 20:46
Výsledky - Etapa 3vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (9)3,5 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Porubčan MatúšKOB Kysak51:260:00
2Mihalič ŠtefanATU Košice53:35+2:09
3Kulikov DmytroO-Penser60:35+9:09
4Kryvoruchko SergiiO-Penser76:48+25:22
5Serhieiev OleksandrO-Penser81:09+29:43
6Knorová TeréziaKlub OB Martin83:44+32:18
7Trepac MatejSlavia ZU Zilina97:35+46:09
8Vlk PetrOB Zlín100:12+48:46
 
Štrbová RomanaKOB Sokol Pezinokdisk
 
 
 
M-10 (6)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štěpánek OndřejKOS Tesla Brno11:540:00
2Pekárek DavidOB Zlín14:12+2:18
3Křížek IvoKčt Aš15:24+3:30
4Havlík AndrejKOB Sokol Pezinok16:05+4:11
5Šmahel TadeášOrientační sporty Písek22:40+10:46
6Slováček OndřejOB Zlín22:59+11:05
 
 
 
M-10R (10)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor19:390:00
2Křížek VilémKčt Aš19:59+0:20
3Novák MichalTJ Sokol Křemže OOS24:29+4:50
4Dávidík LukášKOBRA Bratislava26:18+6:39
5Dimitrov ZhivomirBacho Kiro 1994 - Dryanovo26:36+6:57
6Babiak PeterIndividuals/No club28:01+8:22
7Mašláň ProkopOB Zlín30:45+11:06
8Pikulík AdamIndividuals/No club38:44+19:05
9Smola JakubOB Zlín39:47+20:08
10Mazáková AnnaIndividuals/No club54:59+35:20
 
 
 
M-12A (16)2,3 km 0 m7 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štěpánek JanKOS Tesla Brno17:110:00
2Kováč OndrejŠK VAZKA Bratislava24:41+7:30
3Ptacek JonasKOS Tesla Brno24:49+7:38
4Syrový TomášKOB Sokol Pezinok24:54+7:43
5Vimba FrancisZieme?kurzeme OK27:07+9:56
6Dimitrov DimitarBacho Kiro 1994 - Dryanovo28:40+11:29
7Jančík FilipKOB Sokol Pezinok28:52+11:41
8Tăma? LucasSports Club NORD Baia Mare28:57+11:46
9Janšo Jakub KarolATU Košice29:20+12:09
10Kosák EliášSK Praga29:32+12:21
11Tuzcuogullary Altar IlgazCankaya Oryantring Sports Club29:33+12:22
12Farenfield AlexOL Riga30:18+13:07
13Paluska KarolTJ Slávia Farmaceut Bratislava30:52+13:41
14Knaup JonasBraunschweiger MTV32:12+15:01
15Zedníček MichalKOB Sokol Pezinok58:16+41:05
 
Novák VítekTJ Sokol Křemže OOSdisk
 
 
 
M-14A (15)2,6 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekárek TobiasOB Zlín29:260:00
2Bartaloš MatyášSK Praga35:30+6:04
3Rozek VojtechOB Říčany36:40+7:14
4Tatarnikov MykhailoO-travel40:17+10:51
5Apró MátéMaccabi VAC - Hungary46:50+17:24
6Šipoš ŠimonKOB Sokol Pezinok47:40+18:14
7Trepac AdamSlavia ZU Zilina51:54+22:28
8Porubčan TomášKOB Kysak53:11+23:45
9Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina54:33+25:07
10Yatsenko VolodymyrO-travel60:43+31:17
11Mozolík JakubKOB Sokol Pezinok66:52+37:26
12Dvořák JakubBETA URSUS Rosice70:58+41:32
13Penchev BozhidarBacho Kiro 1994 - Dryanovo75:07+45:41
 
Zedníček TomášKOB Sokol Pezinokdisk
Hostačný SamuelKOB Sokol Pezinokvzdal
 
 
 
M-16A (13)3,7 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šimša MartinMatFyz Praha35:140:00
2Knor MartinKlub OB Martin37:54+2:40
3Rusin VojtěchOK Lokomotiva Pardubice41:46+6:32
4Roháč MartinATU Košice43:34+8:20
5Nagorniy IlliaO-travel47:13+11:59
6Šipoš TomášKOB Sokol Pezinok47:15+12:01
7Novák JakubTJ Sokol Křemže OOS49:16+14:02
8Novota LukášATU Košice49:23+14:09
9Fedor TiborKOB Sokol Pezinok51:24+16:10
10Mashkov IlliaO-travel63:39+28:25
11Vaľa MartinKOB Kysak75:02+39:48
12Ditri NicholasKOB Sokol Pezinok76:31+41:17
13Havlík AdamKOB Sokol Pezinok109:27+74:13
 
 
 
M-18A (13)3,9 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina42:420:00
2Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice46:22+3:40
3Šimo MatúšKOB Sokol Pezinok46:45+4:03
4Ditri DominicKOB Sokol Pezinok49:34+6:52
5Karásek MatějSportcentrum Jicin51:22+8:40
6Jonáš AdamKOBRA Bratislava52:52+10:10
7Milan TomasKOS Tesla Brno53:22+10:40
8Novák PřemyslOddíl OB Kotlářka, z.s.62:53+20:11
9Máriás Dávid MárkMaccabi VAC - Hungary67:20+24:38
10Oravec MatúšKlub OB Martin76:03+33:21
11Semiginovský ŠimonSportcentrum Jicin93:23+50:41
 
Bican MartinOrientační sporty Písekdisk
Zalaba TomášSportcentrum Jicindisk
 
 
 
M-20A (6)4,1 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Leniuk OlegO-travel40:220:00
2Bruners KristapsOK Meridians45:32+5:10
3Matiash ViacheslavO-travel53:15+12:53
4Bečvář PetrOrientační sporty Písek55:28+15:06
5Anopko NikitaO-travel59:35+19:13
6Macko LukášSportcentrum Jicin76:39+36:17
 
 
 
M21-B (24)4,1 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jirka MichalSK Zabovresky Brno43:440:00
2Prochazka TomasOK Lokomotiva Pardubice45:36+1:52
3Kollar MiroslavKOB Kysak45:58+2:14
4Panovec JanSK Pohjantähti46:46+3:02
5Staišiunas EdvinasAzuolas48:52+5:08
6Jirka JakubKOS Slavia Plzen56:28+12:44
7Mazúr MartinŠK HADVEO Banská Bystrica57:32+13:48
8Šrubař MichalASU Magnus Orienteering58:15+14:31
9Mihalič JurajATU Košice58:55+15:11
10Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma60:16+16:32
11Uhlíř MarekSK Praga61:33+17:49
12Šimon JakubLokomotiva Beroun62:57+19:13
13Lesák JakubOB T.J. Sokol Žamberk63:04+19:20
14Horniak JurajKOBRA Bratislava64:12+20:28
15Máriás Bence DánielMaccabi VAC - Hungary64:46+21:02
16Bohuš PeterFarmaceut Bratislava69:09+25:25
17Urban JanKOB Start Blansko70:05+26:21
18Koci MartinVSK Mendelu Brno74:11+30:27
19Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice77:47+34:03
20Perknovský RadimOddíl OS SK Prostějov78:49+35:05
21Iliev NenoBacho Kiro 1994 - Dryanovo79:45+36:01
22Jergus JanBay Area Orienteering Club84:18+40:34
23Vríčan PeterSlavia ZU Zilina92:08+48:24
24Pagaime LeviADFA98:31+54:47
 
 
 
M21-D (7)3,5 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava49:280:00
2Kavan TomasIndividuals/No club63:43+14:15
3Šafek JiříIndividuals/No club79:19+29:51
4Tomašovič MichalKOB Sokol Pezinok81:22+31:54
5Ivanko ŠtefanATU Košice89:38+40:10
6Karlik JanIndividuals/No club91:51+42:23
7Paskuj MátyásMaccabi VAC - Hungary134:25+84:57
 
 
 
M21-E (33)5,6 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Dávidík MariánKOBRA Bratislava41:200:00
2Jonáš MartinKOBRA Bratislava43:23+2:03
3Vlažný JanSKOB Zlín43:35+2:15
4Pauser JakobHSV OL Wiener Neustadt44:15+2:55
5Nozka RadekSK Veská44:49+3:29
6Landovský TomášSK Praga46:00+4:40
7Rusin JanOK Lokomotiva Pardubice46:10+4:50
8Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice46:53+5:33
9Andrei Tintar MihaiClub Sportiv Universitatea Cra46:58+5:38
10Landovský JakubSK Praga48:55+7:35
11Slezák ZdeněkTJ Slovan Luhačovice50:05+8:45
12Roudný MartinOK Lokomotiva Pardubice51:17+9:57
13Benes JanSportcentrum BT Jicin51:18+9:58
14Nečas JiříSKOB Zlín51:59+10:39
15Kubina FilipŠK Sandberg53:22+12:02
16Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice53:43+12:23
17Kamenicky TobiasSK OS Nové Město na Moravě53:44+12:24
18Fehervari DanielIndividuals/No club55:42+14:22
19Staišiunas ViktorasAzuolas55:51+14:31
20Čermák JanSK Veská56:53+15:33
21Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.58:20+17:00
22Kamenicky JeronymSK OS Nové Město na Moravě58:21+17:01
23Wolf Filip#BPDL team61:26+20:06
24Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice63:23+22:03
25Grote AndreasOLC SKOG FRIBOURG67:06+25:46
26Svihovsky JaromirSportcentrum BT Jicin67:09+25:49
27Redlich TomasKčt Aš67:59+26:39
28Galicz KarolBKS Wataha Warszawa69:12+27:52
29Pavlik MichalIndividuals/No club70:58+29:38
30Hartlieb FelixLeibnitzer AC -Orienteering72:36+31:16
31Tysz AdamATU Košice86:01+44:41
32Kaprál MatúšATU Košice99:35+58:15
33Polster ThomasHSV Spittal/Drau112:04+70:44
 
 
 
M35-A (15)4,1 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Vimba MartinsZieme?kurzeme OK40:410:00
2Slováček TomášOB Zlín41:11+0:30
3Pekárek EvženOB Zlín41:47+1:06
4Štěpánek MartinKOS Tesla Brno42:55+2:14
5Podmolík TomášSKOB Zlín44:52+4:11
6Ptacek OndrejKOS Tesla Brno47:11+6:30
7Milan PavelKOS Tesla Brno48:47+8:06
8Porubský JúliusŠK Triturus NITRA56:27+15:46
9Lepšík PetrSportcentrum BT Jicin56:43+16:02
10Mašláň JakubOB Zlín57:07+16:26
11Šmahel LukášOrientační sporty Písek67:24+26:43
12Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE70:05+29:24
13Boudny JanOK Sparta Praha75:47+35:06
14Bartaloš TomášSK Praga76:02+35:21
15Křížek FilipKčt Aš90:58+50:17
 
 
 
M40-A (9)3,9 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Godins MartinsB337:320:00
2Porubčan IgorKOB Kysak42:21+4:49
3Rozek DavidOB Říčany47:18+9:46
4Wittberger GeorgFSPV Erste Bank50:59+13:27
5Knaup JanBraunschweiger MTV54:18+16:46
6Paluska JozefTJ Slávia Farmaceut Bratislava55:14+17:42
7Krnac PeterViatoris Zvolen57:24+19:52
8Spišiak MariánKOB Sokol Pezinok60:30+22:58
9Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica75:17+37:45
 
 
 
M45-A (12)3,7 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Tăma? ReluSports Club SPRIA Baia Sprie31:050:00
2Horký JanIndividuals/No club33:39+2:34
3Kunz MartinBETA URSUS Rosice52:41+21:36
4Hierweg KarolKOBRA Bratislava53:04+21:59
5Kunz PetrBETA URSUS Rosice54:04+22:59
6Šubrt AntonínOddíl OB Kotlářka, z.s.56:52+25:47
7Simsa JaromirMatFyz Praha57:00+25:55
8Kovac MilanŠK VAZKA Bratislava89:44+58:39
9Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky101:48+70:43
10Dvořák MilošBETA URSUS Rosice129:46+98:41
 
Staněk RostislavKOS Slavia Plzendisk
Trepáč IvanSlavia ZU Zilinavzdal
 
 
 
M50-A (13)3,4 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Novota MikulášATU Košice45:430:00
2Novotný MilanOK99 Hradec Králové46:59+1:16
3Ptáček PavelBETA URSUS Rosice56:11+10:28
4Pataki GaborPécsi Vasutas SK60:44+15:01
5Melichar IgorOK99 Hradec Králové66:00+20:17
6Dimitrov ZhivkoBacho Kiro 1994 - Dryanovo68:21+22:38
7Jerguš MartinATU Košice73:40+27:57
8Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice74:27+28:44
9Hanuš PavelLokomotiva Trutnov74:42+28:59
10Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma75:09+29:26
11Holec HonzaSKOB Ostrava84:09+38:26
12Usenko OleksandrKarnika92:12+46:29
 
Poulissen RonaldARGUS Netherlandsdisk
 
 
 
M55-A (19)3,0 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1György FilóKOB Kysak35:060:00
2Repáč IvanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma36:08+1:02
3Strielkov SerhiiO-Penser36:24+1:18
4Mazúr MilanTJ Rapid Bratislava37:19+2:13
5Kamenicky RadanSK OS Nové Město na Moravě37:43+2:37
6Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves38:15+3:09
7Costan GrigorSports Club NORD Baia Mare40:58+5:52
8Kollár JaroslavKOB Kysak42:01+6:55
9Kozlov IgorKarnika43:06+8:00
10Novotný MirekOK Lokomotiva Pardubice43:41+8:35
11Westin KjellPorsgrunn Orienteringslag45:06+10:00
12Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma45:25+10:19
13Erdal Helge MagnusStatoil BIL46:48+11:42
14Janšo KarolATU Košice49:21+14:15
15Corrodi PaulOLG Dachsen50:35+15:29
16Roudny VaclavOK Lokomotiva Pardubice58:15+23:09
17Rybár DušanTJ Rapid Bratislava66:04+30:58
18Formanko DušanTJ Rapid Bratislava72:21+37:15
 
Krajňák ĽubomírKOB Kysakdisk
 
 
 
M60-A (9)3,0 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Paknys RaimondasLabirintas OK37:360:00
2Lang GottfriedNF Steiermark38:06+0:30
3Slováček RudolfOB Zlín40:00+2:24
4Jaros VladimirKOB Dobrichovice41:33+3:57
5Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava43:47+6:11
6Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE46:09+8:33
7Krejcik ZbynekWallachian Independent Team56:46+19:10
8Pech JiriOK Lokomotiva Plzeň57:30+19:54
 
Jahn PavelWallachian Independent Teamdisk
 
 
 
M65-A (7)3,0 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Roháč IgorATU Košice37:450:00
2Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice43:34+5:49
3Novotný StanislavTJ Zlaté Hory44:45+7:00
4Weiszer EduardATU Košice53:28+15:43
5Ševčík BřetislavTJ Opava55:10+17:25
6Zacharovský IvanKlub OB Martin61:23+23:38
7Dobrev DobriBacho Kiro 1994 - Dryanovo61:55+24:10
 
 
 
M70-A (9)2,5 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šmelík ĽudoTJ Rapid Bratislava33:340:00
2Graf JosefLZ OMAHA41:49+8:15
3Grabenhofer WilhelmLZ OMAHA42:25+8:51
4Minev MinchoBacho Kiro 1994 - Dryanovo45:00+11:26
5Benedek RobertLZ OMAHA49:12+15:38
6Sonin MykolaO-Penser50:00+16:26
7Zánkay AndrásIndividuals/No club51:21+17:47
8Hoch GerfriedNF Steiermark62:14+28:40
9Kaspar JosefSKOB Horní Benešov66:22+32:48
 
 
 
N (8)1,9 km 0 m7 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Cisár DávidKOB Sokol Pezinok21:240:00
2Rosiar OlegIndividuals/No club25:47+4:23
3Porubská AndreaŠK Triturus NITRA27:41+6:17
4Poulissen MarjoARGUS Netherlands28:44+7:20
5Peratová BibianaKOB Kysak39:06+17:42
6Vlk JakubOB Zlín41:30+20:06
7Conceiç?o DianaADFA51:58+30:34
 
Pajtášová KatarínaŠK Sandbergdisk
 
 
 
Open L (3)4,1 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice63:410:00
2Rusin JanUlita Orienteering Broumov71:54+8:13
3Mazák JánIndividuals/No club105:10+41:29
 
 
 
Open S (4)2,5 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Monro RobertIndividuals/No club30:070:00
2Farenfield MartinOL Riga36:15+6:08
3Farenfield ErminaOL Riga54:53+24:46
4Fialová TerezaSKOB Zlín57:04+26:57
 
 
 
W-10 (7)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Knaup JanaBraunschweiger MTV14:000:00
2Ptackova JulieKOS Tesla Brno18:06+4:06
3Šipošová HankaKOB Sokol Pezinok18:28+4:28
4Kamenicka Tereza EsterSK OS Nové Město na Moravě20:07+6:07
5Mašláňová EmaOB Zlín20:39+6:39
6Vlková NelaOB Zlín22:54+8:54
7Marková MichaelaVIC OB Vizovice41:32+27:32
 
 
 
W-10R (8)1,8 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Redlichova KaterinaKčt Aš21:420:00
2Kováčová LuciaŠK VAZKA Bratislava21:57+0:15
3Marková TatianaVIC OB Vizovice22:43+1:01
4Zeman AnnabelKOB Dobrichovice25:05+3:23
5Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor26:40+4:58
6Šimonová ZuzanaLokomotiva Beroun33:41+11:59
7Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club35:44+14:02
8Dimitrova EliBacho Kiro 1994 - Dryanovo36:03+14:21
 
 
 
W-12A (1)2,3 km 0 m7 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Dvořáková LucieBETA URSUS Rosice42:150:00
 
 
 
W-14A (13)2,6 km 0 m6 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Mihaličová SimonaATU Košice32:120:00
2Simsova PavlaMatFyz Praha33:15+1:03
3Fedorová KláraKOB Sokol Pezinok34:13+2:01
4Ježíková NatáliaKOB Sokol Pezinok36:45+4:33
5Havlíková EmaKOB Sokol Pezinok39:42+7:30
6Staňková RadkaKOS Slavia Plzen39:56+7:44
7Porubská LenkaŠK Triturus NITRA41:52+9:40
8Tuzcuogullary Aysa AsyaCankaya Oryantring Sports Club42:09+9:57
9Ježíková GabrielaKOB Sokol Pezinok46:14+14:02
10Křížková MarieKčt Aš46:18+14:06
11Staišiunaite EmilijaAzuolas46:34+14:22
12Ilieva VyaraBacho Kiro 1994 - Dryanovo62:38+30:26
13Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma88:03+55:51
 
 
 
W-16A (8)3,3 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Brunere KristineOK Meridians31:590:00
2Kostercová ViktóriaŠK Sandberg58:33+26:34
3Mozolíková MichaelaKOB Sokol Pezinok62:41+30:42
4Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina63:07+31:08
5Ivanková SandraATU Košice63:34+31:35
6Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK66:14+34:15
7Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek71:27+39:28
 
Palusková KatarínaTJ Slávia Farmaceut Bratislavadisk
 
 
 
W-18A (12)3,4 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Vimba ElizabeteZieme?kurzeme OK50:400:00
2Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin62:52+12:12
3Kosová TerezaIndividuals/No club64:30+13:50
4Karbusová KateřinaOrientační sporty Písek66:28+15:48
5Simsova BarboraMatFyz Praha71:28+20:48
6Lambeva MonikaBacho Kiro 1994 - Dryanovo75:30+24:50
7Staňková MarkétaKOS Slavia Plzen90:00+39:20
8Roháčová ViktóriaATU Košice97:32+46:52
9Winzigová GabrielaOrientační sporty Písek98:28+47:48
 
Matějková BarboraSportcentrum Jicindisk
Kahudová DominikaOrientační sporty Písekvzdal
Houserová TerezaOrientační sporty Písekvzdal
 
 
 
W-20A (3)3,7 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Odehnalová Klára#BPDL team51:230:00
2Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice62:46+11:23
3Boková IvanaKOB Usti nad Orlici76:03+24:40
 
 
 
W21-B (15)3,5 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Uhnavá MarkétaSK Zabovresky Brno46:450:00
2Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice47:47+1:02
3Zavadilová SimonaTJ Sokol Ptení48:15+1:30
4Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice49:59+3:14
5Lepšíková EvaSportcentrum BT Jicin50:07+3:22
6Beržinská SoňaKOB Start Blansko50:51+4:06
7Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice58:22+11:37
8Svihovska EvaSportcentrum BT Jicin61:00+14:15
9Lipková NicoleATU Košice75:29+28:44
10Jirková PetraKOS Slavia Plzen77:58+31:13
11Mesiarkinová KamilaASU Magnus Orienteering84:20+37:35
12Smolová AnnaOB Zlín85:18+38:33
13Zeman KlaraKOB Dobrichovice88:45+42:00
14Hesping MalenaLeibnitzer AC -Orienteering99:13+52:28
15Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina102:46+56:01
 
 
 
W21-E (17)4,1 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šiková KarolínaOK Lokomotiva Plzeň42:420:00
2Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice43:00+0:18
3Hiršová Gabriela#BPDL team45:03+2:21
4Tichovska MartinaSK Praga46:02+3:20
5Benesova LucieSportcentrum BT Jicin46:45+4:03
6Aschermannová PetraSK Praga47:32+4:50
7Kochova NikolaIndividuals/No club48:24+5:42
8Odehnalová Tereza#BPDL team51:00+8:18
9Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK52:57+10:15
10Novakova TerezaSK Veská55:05+12:23
11Žaloudková KláraOK Lokomotiva Pardubice57:03+14:21
12Krajčíková KristínaATU Košice61:37+18:55
13Sokolová ĽudmilaKOB Kysak66:09+23:27
14Kotrlová KatarínaŠK Sandberg72:11+29:29
15Westin EmiliePorsgrunn Orienteringslag76:28+33:46
16Westin KjerstiPorsgrunn Orienteringslag92:50+50:08
 
Kobets SvitlanaO-traveldisk
 
 
 
W35-A (12)3,7 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Ptackova VeronikaKOS Tesla Brno44:250:00
2Pekárková EvaOB Zlín48:26+4:01
3Monro JanaIndividuals/No club57:05+12:40
4Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma57:32+13:07
5Slováčková VěraOB Zlín62:23+17:58
6Ďurčová AlenaSlavia ZU Zilina64:38+20:13
7Dimirtova ElenaBacho Kiro 1994 - Dryanovo66:22+21:57
8Zedníčková MiškaKOB Sokol Pezinok89:01+44:36
9Bartalošová JanaSK Praga89:57+45:32
10Huszár PetraPannon SuperSonics103:03+58:38
11Ježíková ĽubkaKOB Sokol Pezinok107:56+63:31
 
Mašláňová HanaOB Zlíndisk
 
 
 
W40-A (16)3,4 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Abzalone ZandaOK Meridians39:490:00
2Knaupova IvanaBraunschweiger MTV45:57+6:08
3Rozkova PetraOB Říčany47:06+7:17
4Novotná PetraOK99 Hradec Králové48:53+9:04
5Milanova JindriskaKOS Tesla Brno50:05+10:16
6Kamenicka LenkaSK OS Nové Město na Moravě50:52+11:03
7Benedek VirágPannon SuperSonics52:00+12:11
8Godina IevaB353:50+14:01
9Simsova JanaMatFyz Praha62:43+22:54
10Haberkorne-Vimba EvaZieme?kurzeme OK65:08+25:19
11Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina68:01+28:12
12Chubarkova OlgaSt.Petersburg76:46+36:57
13Paskuj MátyásnéMaccabi VAC - Hungary94:14+54:25
14Nováková AlenaTJ Sokol Křemže OOS103:30+63:41
15Kováčová KatarínaŠK VAZKA Bratislava120:36+80:47
 
Kubečková ZdeňkaOK99 Hradec Královédisk
 
 
 
W45-A (16)3,3 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Podmolíková DagmarSKOB Zlín36:280:00
2Horčičková EvaSOB Olomouc39:57+3:29
3Kašparová ŠárkaOrientační běh Opava42:23+5:55
4Knorová Martina BrémKlub OB Martin44:31+8:03
5Stankova MarcelaKOS Slavia Plzen46:49+10:21
6Dulovcová MarieTJ Sokol Křemže OOS52:39+16:11
7Landovská IvanaSK Praga61:14+24:46
8Westin LenkaPorsgrunn Orienteringslag62:07+25:39
9Pechova IvaOK Lokomotiva Plzeň64:26+27:58
10Kunzová IvanaBETA URSUS Rosice69:34+33:06
11Šipošová ZuzanaKOB Sokol Pezinok71:51+35:23
12Manova MariaOMEGA RUSSIA74:08+37:40
13Peratová BibianaKOB Kysak77:50+41:22
14Trepacova EvaSlavia ZU Zilina100:11+63:43
 
Horká SoňaIndividuals/No clubdisk
Rusinova AlenaUlita Orienteering Broumovdisk
 
 
 
W50-A (6)3,0 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Mazúrová SoňaTJ Rapid Bratislava55:550:00
2Nozkova DagmarSK Veská57:35+1:40
3Roudná EvaOK Lokomotiva Pardubice63:44+7:49
4Zalabová MartinaSportcentrum Jicin84:22+28:27
5Jergušová AnnamáriaATU Košice101:02+45:07
 
Lukácsi ÁgnesPannon SuperSonicsdisk
 
 
 
W55-A (11)2,6 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Davi JanaKlub OB Martin48:480:00
2Kumová IvaTJ Rapid Bratislava55:05+6:17
3Krejcikova MonikaWallachian Independent Team57:40+8:52
4Corrodi HeidyOLG Dachsen59:20+10:32
5Troupová VladislavaTJ Sokol Křemže OOS59:36+10:48
6Oswald LuiseLZ OMAHA61:39+12:51
7Dobreva CvetankaBacho Kiro 1994 - Dryanovo61:51+13:03
8Hrabicová IvaTJ Opava63:14+14:26
9Kovaříčková DarjaTJ Sokol Křemže OOS65:59+17:11
10Hanušová JitkaLokomotiva Trutnov74:09+25:21
 
Stefanova RusalinaBacho Kiro 1994 - Dryanovodisk
 
 
 
W60-A (4)2,6 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jahnova HelenaWallachian Independent Team46:550:00
2Stackeova AnnaWallachian Independent Team53:31+6:36
3Novotná JiřinaOK Lokomotiva Pardubice57:31+10:36
4Maľarová AngelaATU Košice69:54+22:59
 
 
 
W65-A (3)2,5 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Juhasová ViolaKlub OB Martin49:270:00
2Novotná LudmilaTJ Zlaté Hory71:07+21:40
3Lohrová JarmilaOK Sparta Praha73:01+23:34