Tatry Orienteering 2018ne 08.07.2018 14:35
Výsledky - Etapa 4vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K3 (9)3,6 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Mihalič ŠtefanATU Košice46:490:00
2Serhieiev OleksandrO-Penser67:55+21:06
3Kulikov DmytroO-Penser73:08+26:19
4Kryvoruchko SergiiO-Penser74:24+27:35
5Vlk PetrOB Zlín90:50+44:01
6Knorová TeréziaKlub OB Martin109:25+62:36
7Trepac MatejSlavia ZU Zilina114:24+67:35
8Miklovicova KatarinaIndividuals/No club118:41+71:52
 
Štrbová RomanaKOB Sokol Pezinokdisk
 
 
 
M-10 (6)1,9 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Slováček OndřejOB Zlín23:210:00
2Pekárek DavidOB Zlín26:34+3:13
3Štěpánek OndřejKOS Tesla Brno28:56+5:35
4Havlík AndrejKOB Sokol Pezinok30:43+7:22
5Šmahel TadeášOrientační sporty Písek36:44+13:23
6Křížek IvoKčt Aš37:24+14:03
 
 
 
M-10R (12)1,9 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Křížek VilémKčt Aš31:590:00
2Novák MichalTJ Sokol Křemže OOS32:10+0:11
3Dimitrov ZhivomirBacho Kiro 1994 - Dryanovo33:54+1:55
4Kučerka RadekTJ Stadion Novy Bor35:36+3:37
5Dávidík LukášKOBRA Bratislava40:37+8:38
6Mašláň ProkopOB Zlín41:24+9:25
7Babiak PeterIndividuals/No club44:15+12:16
8Pikulík AdamIndividuals/No club49:12+17:13
9Smola JakubOB Zlín50:39+18:40
10Bereczky CsongorPannon SuperSonics51:00+19:01
11Brüller SándorPannon SuperSonics51:13+19:14
 
Mazáková AnnaIndividuals/No clubdisk
 
 
 
M-12A (15)2,8 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štěpánek JanKOS Tesla Brno28:180:00
2Ptacek JonasKOS Tesla Brno29:42+1:24
3Paluska KarolTJ Slávia Farmaceut Bratislava31:06+2:48
4Vimba FrancisZieme?kurzeme OK33:41+5:23
5Knaup JonasBraunschweiger MTV33:45+5:27
6Jančík FilipKOB Sokol Pezinok34:39+6:21
7Dimitrov DimitarBacho Kiro 1994 - Dryanovo38:06+9:48
8Tăma? LucasSports Club NORD Baia Mare39:52+11:34
9Janšo Jakub KarolATU Košice42:26+14:08
10Syrový TomášKOB Sokol Pezinok42:31+14:13
11Tuzcuogullary Altar IlgazCankaya Oryantring Sports Club43:08+14:50
12Farenfield AlexOL Riga52:32+24:14
13Zedníček MichalKOB Sokol Pezinok60:00+31:42
14Novák VítekTJ Sokol Křemže OOS65:15+36:57
 
Kováč OndrejŠK VAZKA Bratislavavzdal
 
 
 
M-14A (15)4,6 km 0 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekárek TobiasOB Zlín60:290:00
2Šipoš ŠimonKOB Sokol Pezinok64:21+3:52
3Pajger MiroslavSlavia ZU Zilina68:47+8:18
4Tatarnikov MykhailoO-travel70:40+10:11
5Rozek VojtechOB Říčany71:54+11:25
6Bartaloš MatyášSK Praga74:15+13:46
7Trepac AdamSlavia ZU Zilina80:21+19:52
8Yatsenko VolodymyrO-travel82:58+22:29
9Dvořák JakubBETA URSUS Rosice84:20+23:51
10Porubčan TomášKOB Kysak88:33+28:04
11Zedníček TomášKOB Sokol Pezinok97:03+36:34
 
Hostačný SamuelKOB Sokol Pezinokdisk
Mozolík JakubKOB Sokol Pezinokdisk
Penchev BozhidarBacho Kiro 1994 - Dryanovodisk
Apró MátéMaccabi VAC - Hungarydisk
 
 
 
M-16A (13)5,6 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šimša MartinMatFyz Praha48:590:00
2Knor MartinKlub OB Martin50:35+1:36
3Roháč MartinATU Košice52:44+3:45
4Novota LukášATU Košice53:43+4:44
5Fedor TiborKOB Sokol Pezinok56:37+7:38
6Nagorniy IlliaO-travel56:49+7:50
7Havlík AdamKOB Sokol Pezinok57:44+8:45
8Šipoš TomášKOB Sokol Pezinok58:28+9:29
9Novák JakubTJ Sokol Křemže OOS64:36+15:37
10Rusin VojtěchOK Lokomotiva Pardubice67:34+18:35
11Mashkov IlliaO-travel69:09+20:10
12Vaľa MartinKOB Kysak107:08+58:09
13Ditri NicholasKOB Sokol Pezinok142:26+93:27
 
 
 
M-18A (12)6,2 km 0 m20 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice58:400:00
2Jonáš AdamKOBRA Bratislava58:44+0:04
3Zalaba TomášSportcentrum Jicin62:47+4:07
4Ondrejka TomasSlavia ZU Zilina63:22+4:42
5Šimo MatúšKOB Sokol Pezinok66:32+7:52
6Milan TomasKOS Tesla Brno68:37+9:57
7Oravec MatúšKlub OB Martin75:02+16:22
8Semiginovský ŠimonSportcentrum Jicin79:30+20:50
9Novák PřemyslOddíl OB Kotlářka, z.s.83:19+24:39
10Karásek MatějSportcentrum Jicin86:11+27:31
11Máriás Dávid MárkMaccabi VAC - Hungary88:38+29:58
 
Ditri DominicKOB Sokol Pezinokdisk
 
 
 
M-20A (7)7,0 km 0 m24 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Anopko NikitaO-travel63:310:00
2Matiash ViacheslavO-travel66:36+3:05
3Leniuk OlegO-travel68:58+5:27
4Klovstad LasseSandefjord Orienteringsklubb75:13+11:42
5Bruners KristapsOK Meridians80:46+17:15
6Bečvář PetrOrientační sporty Písek111:17+47:46
7Macko LukášSportcentrum Jicin142:04+78:33
 
 
 
M21-B (24)5,2 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šrubař MichalASU Magnus Orienteering39:310:00
2Staišiunas EdvinasAzuolas40:20+0:49
3Perknovský RadimOddíl OS SK Prostějov44:02+4:31
4Jirka JakubKOS Slavia Plzen45:49+6:18
5Panovec JanSK Pohjantähti46:44+7:13
6Horniak JurajKOBRA Bratislava48:02+8:31
7Nemec JurajTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma50:34+11:03
8Uhlíř MarekSK Praga51:54+12:23
9Jirka MichalSK Zabovresky Brno52:13+12:42
10Máriás Bence DánielMaccabi VAC - Hungary55:00+15:29
11Kollar MiroslavKOB Kysak55:10+15:39
12Mihalič JurajATU Košice55:17+15:46
13Bohuš PeterFarmaceut Bratislava55:53+16:22
14Koci MartinVSK Mendelu Brno56:11+16:40
15Urban JanKOB Start Blansko56:49+17:18
16Iliev NenoBacho Kiro 1994 - Dryanovo57:53+18:22
17Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice58:21+18:50
18Lesák JakubOB T.J. Sokol Žamberk58:46+19:15
19Vríčan PeterSlavia ZU Zilina61:23+21:52
20Mazúr MartinŠK HADVEO Banská Bystrica62:11+22:40
21Pagaime LeviADFA63:14+23:43
22Šimon JakubLokomotiva Beroun63:50+24:19
23Jergus JanBay Area Orienteering Club76:24+36:53
24Krejčí LukášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis100:56+61:25
 
 
 
M21-D (7)4,1 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kavan TomasIndividuals/No club50:020:00
2Tomašovič MichalKOB Sokol Pezinok52:22+2:20
3Petrinec AndrejTJ Rapid Bratislava52:28+2:26
4Šafek JiříIndividuals/No club55:32+5:30
5Karlik JanIndividuals/No club66:04+16:02
6Paskuj MátyásMaccabi VAC - Hungary69:46+19:44
7Ivanko ŠtefanATU Košice87:03+37:01
 
 
 
M21-E (30)9,1 km 0 m25 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Nozka RadekSK Veská62:530:00
2Dávidík MariánKOBRA Bratislava63:04+0:11
3Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice64:03+1:10
4Kamenicky JeronymSK OS Nové Město na Moravě64:59+2:06
5Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice66:29+3:36
6Pauser JakobHSV OL Wiener Neustadt68:14+5:21
7Jonáš MartinKOBRA Bratislava71:40+8:47
8Vlažný JanSKOB Zlín72:04+9:11
9Roudný MartinOK Lokomotiva Pardubice72:13+9:20
10Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice72:27+9:34
11Kubina FilipŠK Sandberg77:56+15:03
12Čermák JanSK Veská78:11+15:18
13Svihovsky JaromirSportcentrum BT Jicin78:26+15:33
14Benes JanSportcentrum BT Jicin78:39+15:46
15Wolf Filip#BPDL team79:01+16:08
16Nečas JiříSKOB Zlín79:57+17:04
17Staišiunas ViktorasAzuolas80:57+18:04
18Redlich TomasKčt Aš85:44+22:51
19Landovský JakubSK Praga89:30+26:37
20Landovský TomášSK Praga89:34+26:41
21Rusin JanOK Lokomotiva Pardubice92:26+29:33
22Kamenicky TobiasSK OS Nové Město na Moravě93:39+30:46
23Illner VojtěchOddíl OB Kotlářka, z.s.97:20+34:27
24Grote AndreasOLC SKOG FRIBOURG101:35+38:42
25Galicz KarolBKS Wataha Warszawa107:05+44:12
26Tysz AdamATU Košice108:34+45:41
27Hartlieb FelixLeibnitzer AC -Orienteering109:36+46:43
28Polster ThomasHSV Spittal/Drau135:19+72:26
 
Kaprál MatúšATU Košicedisk
Andrei Tintar MihaiClub Sportiv Universitatea Cravzdal
 
 
 
M35-A (16)7,0 km 0 m24 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Slováček TomášOB Zlín59:440:00
2Pekárek EvženOB Zlín62:30+2:46
3Ptacek OndrejKOS Tesla Brno64:08+4:24
4Štěpánek MartinKOS Tesla Brno64:38+4:54
5Vimba MartinsZieme?kurzeme OK67:47+8:03
6Boudny JanOK Sparta Praha70:49+11:05
7Podmolík TomášSKOB Zlín71:12+11:28
8Strejcek PetrKOS Tesla Brno72:43+12:59
9Porubský JúliusŠK Triturus NITRA73:16+13:32
10Milan PavelKOS Tesla Brno76:03+16:19
11Bartaloš TomášSK Praga78:46+19:02
12Lepšík PetrSportcentrum BT Jicin79:47+20:03
13Křížek FilipKčt Aš84:20+24:36
14Šmahel LukášOrientační sporty Písek85:59+26:15
15Kéki AndrásSzegedi Bokorugró Tájfutó SE87:33+27:49
16Mašláň JakubOB Zlín90:57+31:13
 
 
 
M40-A (9)6,2 km 0 m20 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Godins MartinsB358:590:00
2Rozek DavidOB Říčany65:54+6:55
3Spišiak MariánKOB Sokol Pezinok71:04+12:05
4Wittberger GeorgFSPV Erste Bank85:13+26:14
5Knaup JanBraunschweiger MTV88:26+29:27
6Krnac PeterViatoris Zvolen106:40+47:41
7Šimoník MilanŠK HADVEO Banská Bystrica115:02+56:03
8Paluska JozefTJ Slávia Farmaceut Bratislava177:19+118:20
 
Porubčan IgorKOB Kysakdisk
 
 
 
M45-A (11)5,6 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Horký JanIndividuals/No club60:130:00
2Kunz MartinBETA URSUS Rosice62:59+2:46
3Tăma? ReluSports Club SPRIA Baia Sprie66:21+6:08
4Kunz PetrBETA URSUS Rosice66:39+6:26
5Hierweg KarolKOBRA Bratislava67:47+7:34
6Šubrt AntonínOddíl OB Kotlářka, z.s.67:49+7:36
7Kovac MilanŠK VAZKA Bratislava87:58+27:45
8Borčin PeterKlub OB BOR Topoľčianky96:12+35:59
9Staněk RostislavKOS Slavia Plzen96:25+36:12
10Trepáč IvanSlavia ZU Zilina100:07+39:54
11Dvořák MilošBETA URSUS Rosice108:41+48:28
 
 
 
M50-A (13)5,2 km 0 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Novota MikulášATU Košice43:390:00
2Pataki GaborPécsi Vasutas SK44:43+1:04
3Novotný MilanOK99 Hradec Králové50:07+6:28
4Ptáček PavelBETA URSUS Rosice50:16+6:37
5Melichar IgorOK99 Hradec Králové59:43+16:04
6Ščehovič RomanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma64:17+20:38
7Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice71:50+28:11
8Usenko OleksandrKarnika78:38+34:59
9Jerguš MartinATU Košice80:17+36:38
10Hanuš PavelLokomotiva Trutnov83:49+40:10
11Dimitrov ZhivkoBacho Kiro 1994 - Dryanovo84:06+40:27
12Poulissen RonaldARGUS Netherlands96:12+52:33
 
Holec HonzaSKOB Ostravadisk
 
 
 
M55-A (18)4,3 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Westin KjellPorsgrunn Orienteringslag41:100:00
2György FilóKOB Kysak42:52+1:42
3Kamenicky RadanSK OS Nové Město na Moravě43:26+2:16
4Palička MiroslavKOB Cingov Spisska Nova Ves43:56+2:46
5Strielkov SerhiiO-Penser44:36+3:26
6Repáč IvanTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma47:58+6:48
7Costan GrigorSports Club NORD Baia Mare48:31+7:21
8Novotný MirekOK Lokomotiva Pardubice48:56+7:46
9Roudny VaclavOK Lokomotiva Pardubice49:39+8:29
10Mazúr MilanTJ Rapid Bratislava50:23+9:13
11Kozlov IgorKarnika53:46+12:36
12Klovstad KjetilSandefjord Orienteringsklubb55:47+14:37
13Corrodi PaulOLG Dachsen57:00+15:50
14Rybár DušanTJ Rapid Bratislava64:59+23:49
15Krajňák ĽubomírKOB Kysak70:10+29:00
16Kollár JaroslavKOB Kysak70:24+29:14
17Formanko DušanTJ Rapid Bratislava78:27+37:17
 
Erdal Helge MagnusStatoil BILdisk
 
 
 
M60-A (9)3,8 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Slováček RudolfOB Zlín47:020:00
2Paknys RaimondasLabirintas OK49:58+2:56
3Krejcik ZbynekWallachian Independent Team56:45+9:43
4Petrinec MilanTJ Rapid Bratislava60:42+13:40
5Pech JiriOK Lokomotiva Plzeň65:29+18:27
6Jahn PavelWallachian Independent Team66:05+19:03
7Lang GottfriedNF Steiermark68:24+21:22
8Kéki MiklósSzegedi Bokorugró Tájfutó SE69:18+22:16
9Jaros VladimirKOB Dobrichovice73:01+25:59
 
 
 
M65-A (7)3,2 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Roháč IgorATU Košice40:360:00
2Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice41:45+1:09
3Novotný StanislavTJ Zlaté Hory48:28+7:52
4Ševčík BřetislavTJ Opava51:29+10:53
5Zacharovský IvanKlub OB Martin52:13+11:37
6Dobrev DobriBacho Kiro 1994 - Dryanovo64:52+24:16
 
Weiszer EduardATU Košicedisk
 
 
 
M70-A (9)2,6 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Sonin MykolaO-Penser39:480:00
2Minev MinchoBacho Kiro 1994 - Dryanovo40:18+0:30
3Benedek RobertLZ OMAHA41:42+1:54
4Šmelík ĽudoTJ Rapid Bratislava42:57+3:09
5Grabenhofer WilhelmLZ OMAHA43:54+4:06
6Zánkay AndrásIndividuals/No club48:40+8:52
7Graf JosefLZ OMAHA52:10+12:22
8Hoch GerfriedNF Steiermark61:30+21:42
 
Kaspar JosefSKOB Horní Benešovdisk
 
 
 
N (6)2,3 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Rosiar OlegIndividuals/No club35:010:00
2Poulissen MarjoARGUS Netherlands45:30+10:29
3Cisár DávidKOB Sokol Pezinok47:16+12:15
4Pajtášová KatarínaŠK Sandberg48:36+13:35
5Vlk JakubOB Zlín64:29+29:28
6Conceiç?o DianaADFA71:42+36:41
 
 
 
Open L (4)6,2 km 0 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice93:210:00
2Rusin JanUlita Orienteering Broumov98:19+4:58
3Mazák JánIndividuals/No club111:06+17:45
 
Kvasničák JozefIndividuals/No clubvzdal
 
 
 
Open S (4)3,0 km 0 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Farenfield MartinOL Riga38:520:00
2Farenfield ErminaOL Riga43:21+4:29
3Monro RobertIndividuals/No club61:11+22:19
4Fialová TerezaSKOB Zlín70:33+31:41
 
 
 
W-10 (7)1,9 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Mašláňová EmaOB Zlín24:350:00
2Kamenicka Tereza EsterSK OS Nové Město na Moravě25:07+0:32
3Knaup JanaBraunschweiger MTV27:19+2:44
4Šipošová HankaKOB Sokol Pezinok28:23+3:48
5Ptackova JulieKOS Tesla Brno28:30+3:55
6Vlková NelaOB Zlín38:28+13:53
7Marková MichaelaVIC OB Vizovice103:11+78:36
 
 
 
W-10R (10)1,9 km 0 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Marková TatianaVIC OB Vizovice34:060:00
2Kučerková AdélaTJ Stadion Novy Bor38:15+4:09
3Zeman AnnabelKOB Dobrichovice38:29+4:23
4Redlichova KaterinaKčt Aš38:50+4:44
5Dimitrova EliBacho Kiro 1994 - Dryanovo42:52+8:46
6Kováčová LuciaŠK VAZKA Bratislava48:25+14:19
7Jergus GabrielaBay Area Orienteering Club52:25+18:19
8Berecky DóraPannon SuperSonics57:36+23:30
9Brüller CsillaPannon SuperSonics74:06+40:00
10Šimonová ZuzanaLokomotiva Beroun84:13+50:07
 
 
 
W-12A (1)2,8 km 0 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Dvořáková LucieBETA URSUS Rosice56:130:00
 
 
 
W-14A (14)3,6 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Staňková RadkaKOS Slavia Plzen41:540:00
2Porubská LenkaŠK Triturus NITRA53:12+11:18
3Staišiunaite EmilijaAzuolas60:39+18:45
4Simsova PavlaMatFyz Praha61:03+19:09
5Křížková MarieKčt Aš62:23+20:29
6Ježíková GabrielaKOB Sokol Pezinok62:46+20:52
7Fedorová KláraKOB Sokol Pezinok67:06+25:12
8Repáčová AdrianaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma67:41+25:47
9Ilieva VyaraBacho Kiro 1994 - Dryanovo71:22+29:28
10Havlíková EmaKOB Sokol Pezinok72:16+30:22
11Ježíková NatáliaKOB Sokol Pezinok88:29+46:35
12Mihaličová SimonaATU Košice90:47+48:53
13Kováčová ŽofiaŠK VAZKA Bratislava110:15+68:21
 
Tuzcuogullary Aysa AsyaCankaya Oryantring Sports Clubvzdal
 
 
 
W-16A (8)4,7 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Brunere KristineOK Meridians52:130:00
2Ivanková SandraATU Košice71:46+19:33
3Kostercová ViktóriaŠK Sandberg75:45+23:32
4Virag Lara PatakiPécsi Vasutas SK81:57+29:44
5Trepacova GabikaSlavia ZU Zilina98:57+46:44
6Bečvářová MarkétaOrientační sporty Písek109:35+57:22
7Palusková KatarínaTJ Slávia Farmaceut Bratislava135:12+82:59
 
Mozolíková MichaelaKOB Sokol Pezinokdisk
 
 
 
W-18A (12)4,9 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Vejražková RozárkaSportcentrum Jicin44:520:00
2Karbusová KateřinaOrientační sporty Písek48:55+4:03
3Lambeva MonikaBacho Kiro 1994 - Dryanovo49:38+4:46
4Kosová TerezaIndividuals/No club52:30+7:38
5Matějková BarboraSportcentrum Jicin56:05+11:13
6Vimba ElizabeteZieme?kurzeme OK56:18+11:26
7Staňková MarkétaKOS Slavia Plzen62:51+17:59
8Simsova BarboraMatFyz Praha72:50+27:58
9Roháčová ViktóriaATU Košice73:02+28:10
 
Houserová TerezaOrientační sporty Písekvzdal
Winzigová GabrielaOrientační sporty Písekvzdal
Kahudová DominikaOrientační sporty Písekvzdal
 
 
 
W-20A (3)4,9 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Odehnalová Klára#BPDL team54:300:00
2Nechutová AnetaBETA URSUS Rosice58:01+3:31
3Boková IvanaKOB Usti nad Orlici81:58+27:28
 
 
 
W21-B (16)4,7 km 0 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Uhnavá MarkétaSK Zabovresky Brno52:060:00
2Beržinská SoňaKOB Start Blansko52:20+0:14
3Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice53:44+1:38
4Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice54:46+2:40
5Svihovska EvaSportcentrum BT Jicin56:03+3:57
6Zeman KlaraKOB Dobrichovice66:24+14:18
7Lipková NicoleATU Košice67:34+15:28
8Lepšíková EvaSportcentrum BT Jicin68:35+16:29
9Mesiarkinová KamilaASU Magnus Orienteering72:00+19:54
10Zavadilová SimonaTJ Sokol Ptení76:14+24:08
11Klovstad AliseSandefjord Orienteringsklubb77:56+25:50
12Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice79:18+27:12
13Hesping MalenaLeibnitzer AC -Orienteering85:07+33:01
14Kotrlová JankaSlavia ZU Zilina87:19+35:13
15Smolová AnnaOB Zlín88:43+36:37
 
Jirková PetraKOS Slavia Plzenvzdal
 
 
 
W21-E (16)6,6 km 0 m19 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šiková KarolínaOK Lokomotiva Plzeň58:410:00
2Odehnalová Tereza#BPDL team60:28+1:47
3Benesova LucieSportcentrum BT Jicin62:25+3:44
4Tichovska MartinaSK Praga64:05+5:24
5Aschermannová PetraSK Praga65:58+7:17
6Hiršová Gabriela#BPDL team70:20+11:39
7Pataki Réka DalidaPécsi Vasutas SK72:25+13:44
8Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice72:30+13:49
9Žaloudková KláraOK Lokomotiva Pardubice79:25+20:44
10Sokolová ĽudmilaKOB Kysak84:18+25:37
11Krajčíková KristínaATU Košice84:57+26:16
12Svobodová BarboraOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:56+27:15
13Westin KjerstiPorsgrunn Orienteringslag89:27+30:46
14Westin EmiliePorsgrunn Orienteringslag95:58+37:17
15Kotrlová KatarínaŠK Sandberg96:51+38:10
 
Kobets SvitlanaO-travelvzdal
 
 
 
W35-A (11)4,9 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pekárková EvaOB Zlín44:550:00
2Ďurčová AlenaSlavia ZU Zilina50:11+5:16
3Ptackova VeronikaKOS Tesla Brno51:15+6:20
4Monro JanaIndividuals/No club52:00+7:05
5Slováčková VěraOB Zlín57:31+12:36
6Bartalošová JanaSK Praga57:48+12:53
7Bialeková MartinaTJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma65:47+20:52
8Dimirtova ElenaBacho Kiro 1994 - Dryanovo66:37+21:42
9Huszár PetraPannon SuperSonics73:49+28:54
10Ježíková ĽubkaKOB Sokol Pezinok79:37+34:42
11Zedníčková MiškaKOB Sokol Pezinok97:21+52:26
 
 
 
W40-A (16)4,3 km 0 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Abzalone ZandaOK Meridians38:320:00
2Novotná PetraOK99 Hradec Králové38:36+0:04
3Rozkova PetraOB Říčany41:25+2:53
4Benedek VirágPannon SuperSonics42:20+3:48
5Kamenicka LenkaSK OS Nové Město na Moravě43:55+5:23
6Knaupova IvanaBraunschweiger MTV44:50+6:18
7Simsova JanaMatFyz Praha46:08+7:36
8Godina IevaB347:09+8:37
9Chubarkova OlgaSt.Petersburg51:11+12:39
10Haberkorne-Vimba EvaZieme?kurzeme OK51:40+13:08
11Ondrejkova SonaSlavia ZU Zilina55:32+17:00
12Milanova JindriskaKOS Tesla Brno57:46+19:14
13Paskuj MátyásnéMaccabi VAC - Hungary70:16+31:44
14Nováková AlenaTJ Sokol Křemže OOS73:26+34:54
15Kubečková ZdeňkaOK99 Hradec Králové77:29+38:57
16Kováčová KatarínaŠK VAZKA Bratislava113:54+75:22
 
 
 
W45-A (14)3,8 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Horčičková EvaSOB Olomouc39:410:00
2Podmolíková DagmarSKOB Zlín41:52+2:11
3Dulovcová MarieTJ Sokol Křemže OOS42:26+2:45
4Stankova MarcelaKOS Slavia Plzen47:47+8:06
5Kašparová ŠárkaOrientační běh Opava53:14+13:33
6Landovská IvanaSK Praga55:23+15:42
7Knorová Martina BrémKlub OB Martin59:36+19:55
8Manova MariaOMEGA RUSSIA63:47+24:06
9Horká SoňaIndividuals/No club64:41+25:00
10Šipošová ZuzanaKOB Sokol Pezinok67:30+27:49
11Kunzová IvanaBETA URSUS Rosice69:57+30:16
12Pechova IvaOK Lokomotiva Plzeň75:15+35:34
 
Trepacova EvaSlavia ZU Zilinadisk
Westin LenkaPorsgrunn Orienteringslagvzdal
 
 
 
W50-A (6)3,8 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Roudná EvaOK Lokomotiva Pardubice55:080:00
2Zalabová MartinaSportcentrum Jicin56:53+1:45
3Nozkova DagmarSK Veská63:35+8:27
4Kl?vstad HildeSandefjord Orienteringsklubb65:06+9:58
5Lukácsi ÁgnesPannon SuperSonics67:33+12:25
6Jergušová AnnamáriaATU Košice154:33+99:25
 
 
 
W55-A (11)3,2 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Corrodi HeidyOLG Dachsen43:070:00
2Krejcikova MonikaWallachian Independent Team49:10+6:03
3Davi JanaKlub OB Martin50:02+6:55
4Hanušová JitkaLokomotiva Trutnov50:51+7:44
5Troupová VladislavaTJ Sokol Křemže OOS51:39+8:32
6Kovaříčková DarjaTJ Sokol Křemže OOS54:29+11:22
7Stefanova RusalinaBacho Kiro 1994 - Dryanovo57:48+14:41
8Oswald LuiseLZ OMAHA63:33+20:26
9Dobreva CvetankaBacho Kiro 1994 - Dryanovo64:31+21:24
10Kumová IvaTJ Rapid Bratislava71:56+28:49
11Hrabicová IvaTJ Opava74:58+31:51
 
 
 
W60-A (4)3,2 km 0 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jahnova HelenaWallachian Independent Team44:120:00
2Stackeova AnnaWallachian Independent Team56:33+12:21
3Novotná JiřinaOK Lokomotiva Pardubice59:30+15:18
4Maľarová AngelaATU Košice69:11+24:59
 
 
 
W65-A (3)2,6 km 0 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Juhasová ViolaKlub OB Martin52:340:00
2Novotná LudmilaTJ Zlaté Hory56:03+3:29
3Lohrová JarmilaOK Sparta Praha58:56+6:22